Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דאון פייפ בהתאמה אישית לסיאט לאון- התייעצות

yud
שימו לב! השרשור הזה בן 3441 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה לשניכם... אגב evgeni אמנם הטורבו שלי קטן אבל קח בחשבון שאני כבר עם סטייג' 1 יש לי תוכנה של דני, ככה

שעם תוספת הכוח שיש לי כבר כמה חודשים הלאון 1.2 שלי יש יותר הספק ומומנט (130 כ"ס ו21.5 קג"מ) מאשר

הלאון 1.4tsi שמספקת במצב סטוק 125 כ"ס ו 20.5 קג"מ. אבל לקחתי את ההמלצות של שניכם בחשבון ואתייעץ

עם לירן... אגב שמעתם על oz racing? מהפייסבוק הוא נראה רציני מאוד וגם מחירי הדאונפייפס שלו נעים סביב ה1400 ש"ח

למנועי tsi

אני לא מזלזל, אבל מה הלאה? זה לא שתבנה מנוע ותחליף טורבו (ידרוש גם החלפת דאון פייפ) ... קח גם את זה בחשבון ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מזלזל, אבל מה הלאה? זה לא שתבנה מנוע ותחליף טורבו (ידרוש גם החלפת דאון פייפ) ... קח גם את זה בחשבון ...

מה הלאה? לא חייב להיות הלאה קודם כל, למרות שגם עם הנפח הקטן יש עוד מה לעשות עם הרכב אם רק רוצים מספיק..

אבל לשאלתך מה הלאה? להמשיך להנות מההתעסקות עם הרכב ומנהיגה... וקצת יותר ברצינות, כשאני חושב בהיגיון אני אומר זה סה"כ

מנוע 1.2 עם טורבו קטן מצד אחד ואולי עדיף לחסוך ולהחליף ל1.8, אבל מצד שני במצב הקיים היום יש לרכב תוכנה ששידרגה את הביצועים לא רע, פילטר אינבוקס שבסל"ד גבוה נושם קצת יותר טוב ומרגישים את זה, יש כיוון גלגלים ספורטיבי- הרכב מאוד זריז ומהנה לנהיגה

חוצמזה שזה יכול להיות פרויקט מעניין עם הזמן דווקא לקחת את הרכב עם המנוע ולשפר ביצועים והתנהגות.. כמובן שיש מגבלה מתישהו

אעצור עם שיפורי מנוע עם טורבו כזה קטן ואמשיך יותר בכיוון של דאון פייפ ומערכת פליטה, שיפור היניקה, שיפור התנהגות.. לא חסר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנת אותי שוב...

זה בדיוק הפואנטה, שמבחינת מנוע אתה דיי מוגבל באפשרויות שיפור (ביחס עלות תועלת סביר).

לכן הצעתי לך לא להשתולל בקוטר הצינור. זהו ((((

כל השאר זה לשיקולך, התנהגות... התעסקות... הכל בחירה שלך ;)

תהנה מהרכב, הכי חשוב !!!

מתי שתהיה מוכן תחליף ותשדרג ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יבגני צודק,

אבל זה בסדר, אם אתה רוצה להשתעשע ולעשות, זה דבר טוב וכדאי.

לא חושב שזה דבר רע.

ממליץ על לירן מעבודות שלו שראיתי

אם אתה רוצה לייבא בעצמך אני יכול להמליץ על מילטק (סדנאת טופ RPM)

או סופרספרינט (פיטסטופ).

לי אישית יש רגאזון.

אבל אני לא פונקציה אני לא עם VAG

:p

נ.ב אם תוריד את הממיר לא תעבור טסט. אתה כן יכול להחליף אבל לממיר HIGH FLOW אבל זה לא מעט כסף יחסית.

-אם אתה לא יודע תשאל, אם אתה יודע תגיד, אם אתה חושב שאתה יודע... עדיף שלא תגיד.

:wink:

כרגע אייקון זמני, מייצר טובים יותר להמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנת אותי שוב...

זה בדיוק הפואנטה, שמבחינת מנוע אתה דיי מוגבל באפשרויות שיפור (ביחס עלות תועלת סביר).

לכן הצעתי לך לא להשתולל בקוטר הצינור. זהו ((((

כל השאר זה לשיקולך, התנהגות... התעסקות... הכל בחירה שלך ;)

תהנה מהרכב, הכי חשוב !!!

מתי שתהיה מוכן תחליף ותשדרג ;)

סבבה לגמרי תודה, זה בדיוק מה שאני רוצה לעשות- לוודא שלא אשתגע עם קוטר גדול מידי...

והתייעצתי עם לירן, הוא אומר שאפשרי בשבילי 2.5 וגם 2.75 רק שבראשון אני אקבל יותר דגש על מומנט ובשני יהיה יותר דגש על הספק ומעט איבוד מומנט בסל"ד נמוך.

אור פאב ממליץ על 2.5, הנטייה שלי היא לא לעבור את ה2.5 באמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3441 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...