Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איביזה AM5 מהמבצע + יונדאי i20 שנת 2013 מהשכרה + יונדאי i20 שנת 2011 מליסינג

שובר שורות
שימו לב! השרשור הזה בן 3452 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם. התחלתי היום לחפש רכב, ובדרך כמובן שאני עובר גם בפורום :-D . אודה מראש לכל עזרה/טיפ/עצה שאוכל לקבל בתקופה הקרובה מניסיונכם הרב.

אני מחפש סופר מיני אוטומטית. בתחילה כיוונתי ליד שנייה מליסינג/השכרה בתקציב של 60K, אך המבצע על האיביזה AM5 החדשה גרם לי לשקול למתוח את התקציב בשביל "חדש" על כל היתרונות שבכך.

כמה מההצעות שקיבלתי היום:

1. האיביזה AM5 החדשה - עונה על הדרישות שלי מבחינת פונקציונליות, ולדעתי מהווה הזדמנות מבחינת המחיר. אני מוכן לקחת את הסיכון סביב סוגיית ה DSG מתוך הנחה (בעיקר תקווה) שזה אכן תוקן מאז. אגב, הסוכן מסיאט אומר שהבעיה זוהתה באי התאמה של שמן המנוע לאקלים הישראלי, טופלה, ולא שמע על חזרתה. החיסרון היחידי מבחינתי הוא מועד האספקה ("סוף נובמבר - תחילת דצמבר"). האם מישהו מכם שמע על מבצע דומה שצפוי לצוץ בקרוב? האם יש משהו נוסף שלדעתכם כדאי לי לבדוק או לחשוב עליו שנית בנוגע לכדאיות ההצעה הזאת?

2. יונדאי i20 שנת 2013, 100,00 ק"מ מהשכרה, ב 55K ש"ח. ויזואלית הרכב במצב שמור מאוד, המחיר ל 2013 מאוד קוסם, הבדיקה שנעשתה ע"י מכון מטעמם מראה שהוא נקי למעט שריטות / פגמים שזניחים לעין (כמובן שאם אקנה אבצע גם בדיקה מטעמי), אך העובדה שהרכב גמא מרחק כל כך גדול בזמן קצר יחסית מטרידה אותי. עד כמה מאמץ כל כך גדול ומרוכז יכול להשפיע על הרכב לדעתכם? האם יש דברים שעליי לוודא שהחליפו/הוחלפו? האם יש פרטים נוספים שעלי לברר כדי לקבל החלטה טובה יותר? אם אמכור את הרכב בעוד 4 שנים (יהיה בן 4) עם 140 אלף ק"מ - עד כמה זה יהיה חריג? האם ההצעה כדאית לדעתכם?

3. שלל אקזמפלרים של יונדאי i20 משנת 2011 עם 100,000 ק"מ, מליסינג (נהג יחיד), בסביבות 55-57K ש"ח. לכולם הבדיקה של מכון מטעם החברה יצאה נקייה (לוקח בע"מ עד שאעשה בדיקה משלי כמובן, אך הכיוון חיובי). האם לדעתכם כדאי?

תודה רבה מראש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשים לב שיש I20 במחיר כמו איביזה: 79900 http://www.wallashops.co.il/%D7%99%D7%95%D7%A0%D7%93%D7%90%D7%99-I20-%D7%97%D7%93%D7%A9%D7%94-0-%D7%A7%D7%99%D7%9C%D7%95%D7%9E%D7%98%D7%A8-2014-%D7%90%D7%95%D7%98-%D7%91%D7%9E%D7%92%D7%95%D7%95%D7%9F-%D7%A6%D7%91%D7%A2%D7%99%D7%9D/pi3HSI20

מה עדיף קשה בינתיים להגיד, כל עוד תיקון DSG לא הוכח ב-100%, אם אתה מוכן לסיכון, דבר שוב שעם עם סוכן סיאט, השבוע הגיעה נגלה ראשונה של AM5 לישראל, אני בטוח שיהיו כאלה שיבטלו הזמנה ברגע אחרון ותוכל לתפוס את הרכב.

בהצלחה.

עריכה אחרונה על ידי cucumer
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לומר לגבי הרכב מההשכרה זה סוג של הימור, לדעתי לא שווה להסתבך עם רכב מהשכרה ששחטו אותו מבחינת שימוש.

שימוש נורמאלי ברכב הוא בסביבות ה 20,000 קילומטר בשנה.

הדגם הקודם של ה i20 לפני 2012 ידוע בתור בזבזן דלק רציני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכם על התגובות.

בובי, כשאתה אומר שדגמי i20 טרום 2012 זללני דלק - עד כמה זה משמעותי למי שנוהג כ 10000 ק"מ בשנה?

אני קופץ היום לכלמוביל טרייד אין לבחון את מבצעי אוקטובר פסט שלהם על פרטיות יד ראשונה (i20). אעדכן בהמשך. בעיקרון, אם צריך לבחור בין יד1 מפרטי בעלות של כמה אלפי שקלים יותר מיד1 מליסינג-נהג-יחיד (ההצעה האחרונה שכתבתי), מה עדיף לדעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה השתנה בI20 בדגמי 2013 שהפכו ליותר חיסכונים?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מ 2012 הגיע במסגרת מתיחת הפנים מנוע חדש 1.2 ליטר לעומת 1.4, לפני 2012 ה I20 נחשב לרכב מאוד לא חסכוני.

עריכה אחרונה על ידי bobi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה השתנה בI20 בדגמי 2013 שהפכו ליותר חיסכונים?

כשיש לך כזה רכב למשל,אין מה לחשוב על 100 אלף!!

מודל 2012 עם 20! בלבד.

2i04yle.jpg

Untitled.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרשה לי להתייחס לנקודה אחת. לרוב סוכנים בחברות ליסינג אומרים "ליסינג נהג יחיד" על כל רכב שתתעניין בו, כל עוד לא קיבלת אישור בכתב שמדובר ברכב ששירת באמת נהג יחיד זה לא המצב.

גם אחרי שקיבלת את המכתב, בוא לא נשכח שהרבה פעמים נהג יחיד=מישהו שקיבל רכב מהעבודה ובפועל כל המשפחה (אולי גם המורחבת) השתמשו בו, אותו המצב יכול להיות גם ברכב שתקנה מיד פרטית רק שאז הסבירות שריחמו קצת על הרכב גבוהה יותר.

פשוט אל תתן למילים "נהג יחיד" לסנוור אותך בקבלת החלטה.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מ 2012 הגיע במסגרת מתיחת הפנים מנוע חדש 1.2 ליטר לעומת 1.4, לפני 2012 ה I20 נחשב לרכב מאוד לא חסכוני.

אתה קצת מתבלבל:

ה1.2 הוא ידני.

1.4 הוא אוטומט ונמכר עד היום.

הבן האדם מחפש אוטומטית לכן ה1.2 לא רלוונטית עבורו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ה i20 אני לא חושב שמשהו הוחלף מבחינת גיר-מנוע אחרי המתיחת פנים, תקנו אותי אם אני טועה.

אצלינו בחברה מותר להוסיף עוד 3 נהגים לרכב חוץ מעובד החברה.

כל נהג נוסף כזה צריך לחתום על טופס הצהרה + צילום של רישיון הנהיגה לפני שהוא עולה על הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, תודה על ההצעה. היא בהחלט נשמעת אטרקטיבית. מצאתי אגב הצעות דומות באתרים נוספים (מוטודיל, מוטורי).

לפי החישוב שלי, אם אני רוכש חדשה 0 ק"מ מליסינג ב 80K ש"ח, ומחיר המחירון לרכב יד1 "רגיל" יהיה בעוד 3 שנים כ 65K, אז גם אם יפחיתו לי 20% בגלל שאני יד2 (וחברת הליסינג היא על הנייר יד1), זה יוצא ירידת ערך של פחות מ 20K ש"ח ל 3 שנים על רכב חדש - שזה מאוד משתלם. אני מפספס משהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון זה משתלם,אתה קונה בזול ומוכר בזול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי ה I20 עדיפה על האיביזה במובן של ראש שקט, רכב מוכח באמינותו, אחריות 3 שנים ולא 2, נהגתי במילואים האחרונים על ה I20 כמה אלפי ק"מ, והיא עשתה עבודה. לא הכי נוחה בעולם בנסיעות ארוכות אבל סוחבת טוב, מרגישה טוב על הכביש, מזגן טוב. על האיביזה לא נהגתי (רק ישבתי בה) כך שבמובנים של ביצועים \ נוחות, אין לי דעה.

בעניין מה לקנות הייתי הולך על אחת מהשניים I20: או יד 1 פרטית הדגם המאובזר, או יד 1 מליסינג 0 ק"מ

http://www.yad2.co.il/Cars/Car.php?arrArea=&arrModelID=19&arrSubModelID=1594&FromYear=2012&UntilYear=&arrAuto=1%2C6&fromPrice=&untilPrice=&arrSubSubModelID=24286%2C24290%2C24288%2C24289%2C26743&arrOwnerID=&fromKM=&KM=&fromEngineVal=&untilEngineVal=&EngineTypeID=&fromHand=&Hand=1&Color=&Info=

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעניין מה לקנות הייתי הולך על אחת מהשניים I20: או יד 1 פרטית הדגם המאובזר, או יד 1 מליסינג 0 ק"מ

תודה.

לגבי יד1 מפרטית, הייתי היום בכלמוביל טרייד אין, והם מציעים עבור יד1 מפרטי מחירים די דומים למה שיש באתר yad2. כלומר יוצא שההפרש בין יד ראשונה מפרטי (עם 30-50 אלף ק"מ, ושנתון 2011/2012) ליד ראשונה מליסינג (0 ק"מ "עם הניילון") הוא 10-15 אלף ש"ח (80K לחדש מליסינג ו 65-70 למשומש). ימבחינת ירידת ערך, אני מעריך ששתיהן ירדו ב 3 שנים בערך אותו דבר, ~ 20 אלף ש"ח. מבחינת אמינות - היתרון בבירור לחדש מליסינג. מבחינת שוק וקלות למכור בעוד 3 שנים - למי מהן לדעתכם יש יתרון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3452 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...