Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Xtreamer - אזהרה ועזרה

gt11
שימו לב! השרשור הזה בן 3473 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

בחיפושי אחרי סטרימר נורמלי מחברה עם שם נורמלי קצת יותר מכל הסיניות האלמוניות שמוכרות באיביי הגעתי לאקסטרימר. למיטב ידיעתי אין חברה גדולה באמת שמוכרת סטרימרים, בייחוד לא כאלה שכוללים גם עידן פלוס לכן שיא המותג בתחום הסטרימרים היה להבנתי אקסטרימר. היה.

הזמנתי מהם בחודש יולי סטרימר Sidewinder 4 שכולל גם עידן פלוס, תנאי שהיה לי כשחיפשתי מכשיר מתאים. המכשיר הגיע כעבור חודש, חיברתי אותו לטלוויזיה בבית ושום דבר, מסך שחור כאילו הטלוויזיה לא מודעת בכלל שמשהו מחובר אליה. ניסיתי לצרוב רום מחדש, ניסיתי עוד כל מיני דברים שהם המליצו לי באתר שלהם אבל בסופו של דבר המכשיר היה מקולקל ופתחתי בקשת RMA. הבקשה אושרה אחרי קצת בירוקרטיה, הבטיחו לי שאני אקבל מוצר חדש אם אשלח להם את הישן ועד כאן הכל היה באמת בסדר, לפחות ברמת השירות אם לא ברמת המוצר. שלחתי להם את המוצר בחזרה, כמובן שידעתי אותם על כך בצירוף סריקה של הקבלה מהדואר כמו שהם ביקשו. לפני כחודש ביררתי מול דואר הונג קונג שטען שהחבילה נמסרה ליעדה ופניתי לאקסרימר בשאלה האם זה באמת כך ומתי הם שולחים לי מוצר חלופי. אין תגובה. אחרי שבוע ראיתי שאין תזוזה מכיוונם ושלחתי מייל שוב. שוב אין תגובה. לאחר כמה ימים נוסף פניתי אליהם באתר, בצורה מנומסת יחד עם כל הפרטים תוך הבעת תקווה לאיזושהי תגובה מהם. אין תגובה. עבר עוד קצת זמן, אפילו שכחתי מהאירוע ועכשיו איך שהתחילה חופשת סוכות שלחתי להם פנייה תקיפה מעט יותר. נחשו מה, אין תגובה. היום נמאס לי מהם והחלטתי לרשום להם הודעה מאוד תקיפה אך מנומסת בפייסבוק. רשמתי שאני מאוד מאוכזב ולא ציפיתי לשירות כל כך גרוע מחברה שמתיימרת להיות מותג וסופסוף גם הייתה תגובה. הפוסט שלי נמחק.

אז סיכום הביניים הוא שנשארתי ללא סטרימר מקולקל או לא מקולקל וללא 120 הדולרים ששילמתי עליו, אה וגם עוד 30 שקל דמי משלוח חזרה והרבה בלאגן מיילים מול חברה סינית שמתיימרת לשדר רצינות שקרית. אז חברים, אל תעשו את הטעות ואל תחשבו שאאקסטרימר זאת חברה איכותית יותר מכל מוכר אנונימי בDX אפילו שיש להם אתר מאוד יפה.

ואם למישהו יש הצעה למי אני פונה מכאן אני אשמח, למרות שאני מתאר לעצמי שבסין אין מועצה לצרכנות שישראלים יכולים לפנות אליה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי את שלי בבאג אמנם דגם אחר,דווקא כמעט שנה ואני מרוצה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם רכשתי בבאג, אפילו שניים ( לא מהדגם שציינת ) והם עושים עבודתם נאמנה.

את האמת, אני לא הייתי קונה מכשיר כזה מחו"ל, לא הייתי מנסה לחסוך את הכסף בדיוק בגלל מקרים כאלו ( למי יש כוח לזה? ), או כל מכשיר אלקטרוני שאי אפשר לבדוק במקום שעובד ( את הפלאפון שקניתי בחול בדקתי דקה אחרי שיצאתי מהחנות ).

אין לי עצות חכמות לתת לך :|

רכשת את המוצר עם PAYPAL או ישירות עם כרטיס אשראי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הזמן להראות את כוחך כצרכן לא מרוצה. אתה יכול לתאר בחשבון הפייסבוק שלהם את המקרה כדי שכולם יראו. אתה יכול לכתוב להם ולהגיד שעד שלא תקבל את כספך בחזרה, אחת ליומיים אתה שולח מייל עם פרטי המקרה לאתר טכנולוגי מוכר כלשהו כשהם ב CC במייל. אם יחסמו אותך בפייסבוק, תפתח חשבון חדש ואיתו תכתוב שוב את פרטי המקרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרסמתי כבר בחשבון הפייסבוק שלהם את פרטי המקרה, וכמו שכתבתי החבר'ה הנחמדים מאקסטרימר מחקו לי את התגובה וחסמו אותי מלהגיב להם בחשבון. אני יכול לנסות לעשות להם קצת בלאגן בפורומים, השאלה מה הסיכוי שבאמת יחזירו לי את הכסף, כי לחכות שישלחו לי שוב עוד סטרימר כבר באמת שלא בא לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון: החוצפה של החבר'ה מאקסטרימר כבר עוברת כל גבול! פרסמתי אצלהם בפורום הודעה עם התקציר של מה שקרה לי עם אמירה שאני מעדיף לסיים את זה יפה ולא להפיץ את הסיפור בכל רחבי האינטרנט. אחרי כמה שעות אני מגלה שההודעה נמחקה ואני לא יכול יותר לכתוב בפורומים שלהם. יש עוד משהו שאפשר לעשות, או רק לקלל בשקט?

בכל מקרה, מוסר השכל חד משמעי כבר יש לנו, אסור לצפות מאקסרימר לשום סוג של תודעת שירות. זה גם המצב בפורומים שלהם, המון שרשורים של לקוחות עצבניים עם בעיות לא פתורות. אני חושב ששווה להכיר את זה לפני שמחליטים ללכת על מוצר שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת הסיבה שחלק מהמוצרים עדיף לקנות בארץ עם יבואן מקומי.

לפחות שאר המשתמשים ידעו מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בטוח שצריך לקנות בכלל לדעתי.

אם החברה היצרנית מתעלמת מהאחריות שלה אז במקרה שיש בעיה גם יבואן מקומי, שאמנם יש לו יותר מנופי השפעה מאשר צרכן בודד, מוגבל בדרכי הפעולה שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אחריות,כשאתה בא לבאג הם שולחים למעבדה או מחליפים בחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לשלם לאתרים בחול רק דרך פייפאל. אם יש בעיה, אתה פותח קייס ומחזירים לך כסף. אם המוכר עשה טריק רע, פייפאל יכולים לחסום אותו. ולמוכר חשוב שהחשבון שלו יהיה בעל פזמ, ככה שבדרך כלל לא עושים שטיות. ובכלל, בגלל הגנה על הקונה, ממליץ מאוד על איביי.

אין ביעה לקנות בחול, אבל ממליץ לעשות את זה רק במקום גדול ומוכר.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי יש xtreamer sidewinder 3 שנקנה לפני כ3 שנים ומתחיל למסור את נשמתו לבורא (אין תצוגה אלא אם מנתקים את כבל ה LAN :shock:).

להתרחק מהחברה הזו כמו מאש. אפס תמיכה, חסימה בפורומים, פעם ראשונה ואחרונה שאני קונה משהו מהתוצרת שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רפרוף קצר ושיטוט בעמוד הפייסבוק שלהם מראה שהם מוחקים את רוב ההודעות ומשאירים רק "מחמאות". כמעט קניתי כזה, עכשיו אדע שלא

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון קטן: באג טוענים שהם לא יכולים לתמוך בלקוחות שלא הזמינו דרכם ולא ניסו להגדיל ראש מעבר. הגיוני מצידם.

מה דעתכם? יש עוד דרכים שאפשר לנסות להשיב בהם את הכסף? בכל זאת 120$ זה לא צחוק...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

לדעתי תכתוב בפורומים הגדולים בארץ(HOMETHEATER לדוגמא) יש שם נציגים ובעלי עניין.

בנוסף תכתוב בפורומים הגדולים בעולם, אני מניח שאת זה הם לא יוכלו למחוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...