Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך מבצעים זום בגלקסי 5? ואיך מבצעים הפעלת קוד גישה ל- ג'ימייל?

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 3459 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא הצלחתי למצוא תשובה בהוראות המפעיל.

הדבר היחידי שרשום שם הוא להפעיל את אפשרות ה"מיקוד הבררני", אבל הוא רחוק מהביצועים של צילום מאקרו (או צילום "פרח") שהיה לי בגלקסי הישן. אשמח להסברים.

כמו כן - כאשר קיבלתי את ה- 5 החדש, הפעלתי בו את הג'ימייל שלי, אבל כעת ניתן להיכנס לשם ללא הקשת קוד אבטחה, כזה שכן היה קיים בגלקסי הישן. כיצד מכניסים את אפשרות הקשת הקוד?

בקשה אחרונה: כיצד לכל הרוחות אני מבטל את צלצול ההודעה שמופעל בכל רגע שנכנס דוא"ל ל- ג'ימייל?

תודה מראש על הסבלנות וחג שמח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון לזום במצלמה נכון?

פשוט "תצבוט" את המסך החוצה,זאת אומרת במסך של המצלמה תניח 2 אצבעות צמודות על המסך ותרחיק אותן אחת מהשניה.

לגבי מאקרו,ליפני שאתה מצלם משהו תלחץ עליו,המצלמה תתפקס עליו ורק אז תצלם.

לגבי הסיסמא לג'ימייל,צריך להוריד אפליקציה שיכולה לחסום אפליקציות עם סיסמא,אני לא מכיר אפליקציה ספציפית אבל מחיפוש ממש מהיר מצאתי את האפליקציה הזו:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.domobile.applock

אין לי מושג לגבי איכותה,או טיב פעולתה אבל יש לה הרבה משתמשים והביקורות בסדר גמור אז נראה לי שזה יעשה את העבודה.

תרגיש חופשי לחפש\לבדוק אפליקציות אחרות.

לגבי ההתראות מהג'ימייל,כנס לג'ימייל,תפתח את התפריט,תלחץ הגדרות ואז יפתח לך מסך עם 3 אופציות,תבחר באופציה שכתוב בה האימייל שלך,ואז אתה תראה שם אופציית "התראות",תוכל לבחור שם אם אתה לא רוצה לקבל בכלל התראות,או אם אתה רוצה לקבל התראות אבל עם\בלי צלצול או עם\בלי רטט וכו'.

עריכה אחרונה על ידי WonderDin

Seat Ibiza 3d 2010 כרגע...

ובעתיד...אלפא אלפא אלפא ואלפא!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...