Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיבור שליטה מהגה למולטימדיה במיצובישי לנסר 2009

777rami777
שימו לב! השרשור הזה בן 3478 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מתקין אחד התקין לי את המערכת מולטימדיה והוא לא ידע איזה חוט ברכב עצמו הוא של השליטה מהגה. אמר שיברר וכל פעם אני מתקשר אליו והוא אומר שלא מצליח למצוא. נמאס לי לחכות לו. מישהו יודע איך אני מחבר את זה? בעיקרון איפה ואיזה חוטים זה במערכצ עצמה אני יודע, אני רק לא יודע לאן לחבר את זה.

אם מישהו יודע אני אשמח מאוד.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי המסמך הזה:

http://contentdocs.installernet.com/documents/vehicle/12459.pdf

החוט שהמתאם (בין אם מובנה במכשיר או חיצוני) עובד איתו הוא הכחול. והשחור זה אדמה.

איך לכייל את המערכת שלך לעבוד כמו שצריך במידה והמתאם מובנה בה, זו כבר שאלה טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שהמתקין לא עושה שעורי בית לפני שהוא מתקין משהו.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על העזרה המהירה. אני אבדוק את זה מחר בבוקר.

והכיול יש בהגדרות של המערכת כיול לשליטה כך שכל מה שאני צריך זה לחבר את זה נכון.

שוב תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שאני לא לוקח אחריות אם החוטים משום מה אחרים.

זה פשוט מה שמופיע במסמך הזה שתואם לרכב שברשותך ולמתאם החיצוני שמופיע שם.

אגב, באחד המסמכים של חברת מתאמים אחרת, PAC, הם עדין מתייחסים לחוט כחול אבל ממספרים אותו אחרת.

כך שיתכן שישנן גרסאות שונות של המחברים הללו.

אני מציע לוודא היטב שמדובר בחוט הנכון (לדוגמה ע"י שלילת האחרים, בדיקה עם רב מודד וכיוצב').

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום פירקתי את המערכת. החוט השחור 19 האדמה היה מחובר, חיברתי את ה9 לחוט שמהמערכת יוצא חוט כתוב עליו wheel key 1, הבעיה יש עוד חוט wheel key 2, שאותו לא מצאתי לאן לחבר. דפדוף מהיר באינטרנט הבנתי שיש חוט אדמה חוט שליטה וגם חוט למקור חשמל. אם יש לכם לאן מתחבר החוט השני אני אודה לכם מאוד.

תודה וחג שמח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החיווט שבשאלה כרגע הוא של המערכת או של הרכב?

אם של המערכת, אז רצוי לחפש הסבר בחוברת הפעלה/התקנה אם קיים, או לחפש מידע בגוגל לפי דגם המערכת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3478 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...