Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השכרת רכב בבולגריה

fatboy1340
שימו לב! השרשור הזה בן 3461 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי. האם מישהו שכר רכב בבולגריה לאחרונה?

אם כן -דרך איזו ברת השכרה/ אתר מומלץ לשכור?

כמו כן - האם מספיק להציג רשיון נהיגה ישראלי (הפורמט החדש) ?

תודה למשיבים.

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול הזמנתי רכב (במדינה אחרת) דרך rentalcars.com, שאליהם הגעתי מאתר אלעל. מדובר בענף של booking.com וקיבלתי הצעות של כ-8 חברות השכרה. הנציגה המליצה באופן חד משמעי להוציא רשיון בין לאומי כיון שהרשיון הישראלי לא תואם ב0100% לאירופי, וזה עלול לגרום בעיות במקרה תאונה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר את האתר. אגב, אם תזמין דרך אתר חברת ההשכרה עצמה - תקבל מחיר זול יותר (לי יצא זול ב40% כמעט).

בכל אופן -לגבי רשיון נהיגה -האם מישהו התנסה בכך?

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעולם לא ביקשו אותו ממני, אבל אני מקפיד לקחת אותו, בדיוק מהשיקול שהנציגה העלתה: שוטר שלא יודע אנגלית עלול לעצור אותך ולא להסתדר עם הרשיון הישראלי, ולך תוכיח שהכל תקין. אפילו בלי מעצר או קנס זה יכול לקלקל יום טיול.

לגבי המחירים - האמת היא שהפעם לא התעמקתי יותר מידי, כיון שמחיר ההשכרה אצלם נראה לי סביר מאד. בנסיעה קודממת חברת התיוום הישראלית חסכה לי כמה מאות ש"ח ועוד נתנה לי כיסוי ביטול השתתפות עצמית (שזה אחד מקורות הרווח החשובים של חברות ההשכרה, כאשר אתה מגיע לדוכן ואין לך הרבה אופציות חוץ מהשירות היקר שלהם).

עריכה - בדקתי כעת - המחיר בחברת ההשכרה בלי ביטול השתתפות עצמית הוא 20 ש"ח יותר מאשר ב-rentalcars עם ביטול השתתפות עצמית.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...