Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה שאלות על rFactor \2

שימו לב! השרשור הזה בן 3452 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, אני יודע שסימולטורים הכי כייף לשחק עם הגה וכל הציוד מסביב, אבל גם עם מקלדת נהנתי לעשות דריפטים בLFS

ניסיתי להתקין את האר פאקטור הראשון דאמו לראות איך זה, ובכן נראה מגניב עם קצת שינויים בהגדרות אפשר לשחק ואפילו להנות עם מקלדת.

עכשיו התקנתי את האר פאקטור השני לראות איך הוא, איך זה הגיוני שהגרפיקה בשני יותר גרועה מהראשון? אם בראשון הצלחתי לנהוג עם מקלדת בשני הרכב נזרק על ימין ועל שמאל, ניסיתי להוריד את הרגישות של ההגה לא עזר, אני מאמין שהחלק השני בנוי יותר להגה?

והאם זאת הגרפיקה הכי טובה של המשחק? לא שיניתי שום דבר בהגדרות של הראשון והשני, והראשון נראה הרבה יותר טוב, איך זה הגיוני?

תודה לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

Rfactor, גם 2, הם סימולטורים שיש מסביבם הרבה מאוד Mods.

לדוגמא Rfactor 1 לא מגיע עם הרבה תוכן בבסיסו, מצד שני יש כמעט כל מסלול וכל רכב שקיימים בעולם כתוספת למשחק, רק צריך לדעת איפה למצוא ולהוסיף אליו.

ב-2 לא יצא לי לשחק, מה שאני כן יודע שהגרפיקה שלו לא נחשבת לכלכך גבוהה ביחס לסימולטורים החדשים אבל יכול להיות שאפשר לשפר אותה עם הגדרות נכונות יותר, תצטרך לחפור קצת בפורומים יעודיים של Rfactor בשביל למצוא את כל המידע.

סימולטורים באופן כללי בנויים יותר להגה.

לשחק עם מקלדת זה בדיוק זה - לשחק, אם אתה רוצה חוויה טובה יותר, חפש לך איזשהו הגה :)

אם אתה אוהב דריפטים אני ממליץ לך לנסות את assetto corsa, יש שם מצב דריפטים ממש כייפי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 3452 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...