Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיצד להתנהל מול חברת אלבר?

ishay0703
שימו לב! השרשור הזה בן 3486 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכשתי רכב מאלבר שבוע שעבר. ברכב התברר שחסר מדף אחורי. מדובר ברכב נדיר יחסית שלא נמצא בפירוקיות. הסוכן שמכר לי את הרכב אמר שאין כל בעיה והוא ידאג לארגן לי את החלק החסר.

בנתיים הוא לא עונה לטלפונים. נגשתי לסניף ביום ראשון והוא התחיל עם סיפורים שמנהל הסניף יודע וזה בטיפול ולהתקשר מחר כדי שיגידו לי מה קורה.

בנתיים זה לא קרה. עם מי אני יכול לדבר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אופתע אם זה יקרה בכלל.

היום 30/9/2014,בערך באמצע נובמבר 2013 רכשנו מהם רכב גם יחסית נדיר ועד היום לא סיפקו לנו חלק שהיה חסר.

חברה של אידיוטים ושקרנים.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תדרשו לקבל לפחות זיכוי על החלק.

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את המשא ומתן מולם מנהלים לפני החתימה על העיסקה.

כשקניתי אצלם פורד גלקסי בת שנה סרבתי לצאת עד שקיבלתי את הקומפרסור המקורי שהיה חסר. את ספר הרכב והרישיון המקורי שהבטיחו לי, לא קיבלתי עד היום (שנה וחצי אחרי העיסקה). לא היה איכפת לי כי ספר חדש מקבלים אצל היבואן ורישיון במשרד הרישוי.

חבר שלי קנה מהם בעזרתי פוקוס "ספורט" מאובזרת בת שנה. היו חסרים המדף האחורי ועוד שתי גומיות. לא העברנו את הכסף עד שראינו הזמנה לחלקים החסרים אצל דלק מוטורס. אלבר שילמה 4000 ש"ח על החלקים החסרים שהגיעו למחרת קניית הרכב.

בגדול, אם יש לך בכתב שאתה אמור לקבל את החלק, אתה יכול לדרוש/לתבוע אותו.

אם זאת הבטחה בעל פה, אתה יכול לרשום אותה על הקרח.

אגב, בדקת שיש גלגל מלאי וג'ק?

עדיף לא לגלות את זה כשנתקעים באמצע הלילה.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סביר להניח שאני לא מדד, אבל דווקא אצלי השלימו קאפות (ככה קוראים לזה? הסמל על הג'אנט) ואפילו סמל אחורי (בעלות של 700 שקל - בזיון של סמלת).

השלימו את המגן שמש שטיפה נפל (לא ביקשתי, הנציג העיר לי על זה והחליף ביוזמתו - אני לא שמתי לב).

לא התחמקו מטלפונים גם לאחר הרכישה (היה צורך להתקין את הסמל במוסך וגם את העבודה הזו הזמינו לי ולא עשו בצורה חאפרית אצלם במגרש שזה בהחלט היה אפשרי).

ככה שזה מאוד תלוי על איזה נציג ומנהל סניף נופלים - שלי, בהרצליה, היו שניהם אנשים זהב, ואני ממליץ על שניהם לכל מי שמבקש.

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאמין שזאת סתם עצלנות/ סחבת/ whatever.

תיגש ותאמר להם שהם התחייבו (אפילו תקליט את השיחה), ודרוש התחייבות לקבל החלק עד יום מסויים. איפה נרכש הרכב באיזה מגרש?

אני מאמין שישלימו לך את החלק בסוף, רק שאת הדרישה להשלמת החלק היית צריך לעשות לפני הרכישה, זה היה ״ מזרז״ אותם....

במה אני מתגלגל ?

פורד פוקוס 2012

פורד פיאסטה 2012

פורד מונדאו 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך בדיוק אקבל זיכוי?

אתה אומר שהרכב נדיר ואני מסיק שאתה חושש לא לקבל אותו בגלל זה, תבקש זיכוי כספי עבור עלות החלק.

החודש קניתי מוצר מסוים, התגלה פגם חיצוני, הציעו החלפה וסירבתי להמתין, ביקשתי וקיבלתי זיכוי כספי בגין הפגם.

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אני אשמח לדעת באיזה רכב מדובר.

שנית, פשוט תיגש פיזית לבן אדם שמכר לך את הרכב ותדרוש הסברים,

במידה ומשגים לך את החלק תוודא שיהיה במצב טוב, לא מדף עם פינים שבורים בצדדים ועם מלא שערות של איזה כלב

ששכב על המדף שהיה מותקן באיזה רכב השכרה.

אם אתה לא מקבל את החלק או אם אתה מקבל את החלק פגום פשוט תיגש למנהל סניף המכירה,

תציג בפניו הצעת מחיר לחלק מאחת חברות חלקי החילוף הגדולות ותדרוש את החזר דומה.

אם לא נותנים לך מענה אני הייתי משאיר את הרכב שם, באמצע המגרש וממש צמוד למכוניות שבתצוגה והולך עד לטיפול בבעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההתנהלות של מוקד האפטר-סייל שלהם (שם מפוצץ) בזיונית ביותר, שולחים אותך למוסך לבדיקה ואז כשאתה מחכה במוסך אומרים שצריך לפתוח כרטיס עבודה ואותו נציג מודיע לי בחוצפה שיש לו את כל היום וזה שאני לקחתי חופש כמו שהם אמרו והגעתי למוסך ב-7:00 בבוקר לא ממש מזיז לו.

אני ניגשתי פיזית באותו הרגע לסניף שממנו קניתי שממוקם ממש 2 דקות מהמוסך ורק בעזרת מנהל הסניף נפתח כרטיס עבודה ע"ש אלבר והתקלה שאמנם לא כלולה באחריות אבל נבעה מנורת צ'ק אנג'ן שאופסה לפני שקניתי את הרכב תוקנה ע"י אלבר (הוחלף ממיר קטליטי) ובהשתתפות עצמית של 300 ש"ח מצידי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הוא פיאט בראבו סנסיישן. יחסית רכב נדיר בארץ. לפני שרכשתי ראיתי אחד כזה בכבישים.

קבלתי הצעה על החלק. לפני עבודה ומעמ 2300 ש״ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה, הייתי ניגש למנהל הסניף עם אסמכתא של הצעת מחיר של אחת מחברות חלקי החילוף המוכרות

ודורש החזר כספי על סך אותו סכום של הצעת המחיר או שפשוט

ידאגו למגש תא מטען לרכב (תבדוק את שלמותו! חשוב מאוד!).

אם אחד משתי האופציות שהצעתי לא מתממשת תגיד להם שאתה משאיר את הרכב המגרש

ותעמיד אותו באמצע המגרש, ממש צמוד לרכבים השונים למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הוא פיאט בראבו סנסיישן. יחסית רכב נדיר בארץ. לפני שרכשתי ראיתי אחד כזה בכבישים.

קבלתי הצעה על החלק. לפני עבודה ומעמ 2300 ש״ח.

לזכרוני אין הבדל בין המגשים בסנסיישן ובדיינמיק, כך שהמגש האחורי של האחרון צריך להתאים. בכל מקרה לדרוש 2300 ש"ח על קרטון דחוס ( או משהו כזה ) מצופה בלבד, ולקרוא להשחלת מגש אחורי על המגרעות שלו ול"הלבשת" חוט גומי או שניים על הצ'ופצ'יקים הנוגעים בדבר בדלת האחורית, "עבודה", זה כבר באמת מגוחך, שלא לומר מחוצף.

עריכה אחרונה על ידי רועי5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3486 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...