Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אופל אסטרה 2012 זולה מאופל אסטרה 2011 - יכול להיות?

dman86
שימו לב! השרשור הזה בן 3464 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חבר'ה,

באתר של אופל טרייד-אין מופיעה המודעה הבאה:

2014-09-30_074755.jpg

אני מתקשה להבין את ההיגיון ואשמח לעזרתכם.

איך יכול להיות שאסטרה משנתון 2012 עם סאן-רוף ומגנזיום עולה פחות מאסטרה 2011 (עם מעט פחות קילומטרז' (אבל ממש מעט))?!

הבחור בטלפון אמר לי שלא היו תאונות והכל מדובר בידיים פרטיות.

יכול להיות שכל ההבדל הוא בקילומטרז'?

או שמדובר באיזשהו טריק של מכירה שאני לא מודע אליו.

תודה לעונים,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שבחור לחוץ למכור, או שכן הייתה תאונה או תקלה טכנית חמורה.

נבואה כזאת או אחרת כנראה לא תתאים למציאות, לכן, במידע ואתה מעוניין עדיף לבדוק את הרכב במכון בדיקה.

Chevrolet cruze turbo 1.4L 140hp LTZ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כעיקרון, "אופל טרייד-אין" מתחייבים בבדיקה.

כמובן שאקח את הרכב לבדיקה, אבל אני רוצה להאמין שחברה לא תשקר במצח נחושה לגבי תאונות וכדומה.

שאלה מתוך בורות - לפני שעושים טרייד-אין, החברות לא בודקות שהן מקבלות רכבים תקינים? אומנם הם מתחייבים לטרייד-אין, אבל זה לא אומר שהם ייקחו כל רכב, נכון? ישנם תנאים מגבילים כלשהם (קילומטרז', זמן, מצב מכני).

עריכה אחרונה על ידי dman86
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשמסרתי את הרכב חזרה ללובינסקי(ליסינג פרטי), בחור בדק חיצונית את הרכב ואישר מסירה. למראת שעשיתי תיקון צבע בפגוש, לא נרשם בדף מסירה שקיבלתי.

גוף מעוניין למכור את הרכב, כמובן בדיקה מטעמו תיינה תקינה באמינות עם סימן שאלה.

Chevrolet cruze turbo 1.4L 140hp LTZ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רמת האבזור זהה בשני הרכבים ? מתי הרכבים עלו על הכביש ? אם נניח ש 2011 עלה בסוף שנה וה 2012 בתחילת שנה אז אין הפרש גדול.

מעבר לכך,מי שבידו רכב עם ק"מ נמוך +טסט לשנה מלאה,יבקש יותר מאדם,שהטסט שלו נגמר עוד חודש וה ק"מ גבוה יותר יחסית לשנתון.

כמובן שגם רצון למכור,תאונות,שעבודים ועוד מרעין בישן עלולים להיות מעורבים בסיפור .

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3464 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...