Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט RECON - לסאב AA HAVOC 15 הכולל התקנה כללית בסיאט איביזה

שימו לב! השרשור הזה בן 3480 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים ופורום יקר!

רציתי לשתף אתכם בפרוייקט היחסית גדול שעשיתי בעזרת כמה חברים מהפורום, לקח זמן אבל עדיף מאשר לעולם לא.

בראש ובראשונה אני רוצה להודות לישראל SROOL ובנוסף לישראל ג'וניור על התמיכה, הייעוץ, העשייה, העבודה הטובה, המקצועיות והדבר הכי חשוב הוא שיצאתי עם חיוך מההיכרות שלי איתכם - שאפו גדול.

ברכבי הקודם מדגם מיצובישי סופרלנסר היה לי מפרט די דומה כשלאחר שעבר תאונה רוב הציוד שכב אצלי בבית.

כמו האבוק, הוופרים של הקלארוס, הסלסטרה (נגנב :-() ומונו של הקראנץ .

בכך רכשתי רכב חדש מסוג סיאט איביזה 2012 TSI אשר בראש ובראשונה אחריי שחיכיתי שנתיים התחלתי בפרוייקט ההתקנה ובחירת הרכיבים הנותרים על מנת להרכיב את המפרט השלם בעזרתם של המון אנשים יקרים מהפורום, החלטתי על המפרט הבא.

2DIN: Pioneer AVHX25550BT

AMP: Genesis Dual-Mono

Comp: CLARUS C61-2 + L1Pro

(Mono: Rockford 1500-1BD

Sub: AA Havoc 15

כמו כן קבעתי עם ישראל ג'ונור להרכבה, הגעתי וכמו בכל פעם וכמו שאני מכיר אותו (ולא מהיום) קיבל את פני בחיוך והחל לעבוד, כשבאתי לקחת את הרכב הגעתי בתקווה גדולה וחכיתי בקוצר רוח לשמוע את המפרט החדש/ישן, אך ברגע שהדלקנו את הרכב לפתע המגבר התחיל להישרף ולהפיץ ריח של עוף צלוי, האבוק שלי נבלע באופן אוטומטי פנימה כמו שואב אבק ונעצר, כיבינו ובדקנו שוב ואכן הסתכלנו על הסלילים והופתענו לגלות שהמגבר גרם נזק לסאב ושרף אותו.

אני מוכרח לציין שישראל עבד בצורה תקינה, נקייה, ובהמון מקצועיות לגבי המונו והסאב שנשרפו ולגבי הקומפוננט הקדמי הכולל איטום בדלתות של האיביזה (ההתקנה הכי בעייתית בעולם הרכב), אשר כלל משטח בבג'אז עם 2 המגברים אכן יצאתי מאודג מרוצה מההתקנה ומהעבודה הקשה שלו.

כולי מדוכדך ואין לי שום מושג מה לעשות מכאן.

פניתי לישראל SROOL שייעזור לי ואכן עזר וייעץ לי לעשות ריקון של DC LVL4 שאכן תואם במקור על פי הדרישות של היצרן של AA, והבטיח לי שהוא אכן ניסה והצליח לו כמה פעמים לתקן ולהחזיר לחיים האבוקים כמו שלי, ואכן כך ישראל (SROOL) גרם לי לבטוח ולהאמין בו ויצאנו לדרך.

ישראל הזמין לי את החלק מחול מהחברה (DCׂ) וכשהגיע החלק שילמתי לו על החלק (בדיוק כמו שעלה המשלוח והרכיבים עצמם) ונפגשנו, לקח את הסאב התקול והכניס למעבדה על מנת שיחדשו את האבוק עם הריקון של DC (עבודה מושלמת הם עשו), לאחר כמה ימים זה היה מוכן ונפגשנו שוב.

כמובן ששלמתי לו את עלות ההרכבה של הריקון ובכך הרכבנו אותו בתיבה בחזרה וחיברנו למונובלוק.

חברים יקרים הסאב בועט ואפילו לדעתי הרבה יותר חזק ועמוק כמו שאני אוהב לשמוע מהאבוק 15 האורגינל, יצאתי עם חיוך עד הגג.

ישראל אני רוצה מאוד להודות לך על האדיבות, על החברות ועל ההיכרות שלי איתך כי בלעדייך הייתי נמצא עד היום במבוי סתום.

אשמח להגיע כשיתפנה לי הזמן (סטודנט) למפגש ולהשמיע לכם אותו ואת הסט החדש :-D.

תמונות של ההתקנה, ושל הריקון בהמשך.

שבוע טוב חג שמח וגמר חתימה טובה חברים :-)

| 2DIN: Pioneer AVHX25550BT|

| AMP: Genesis Dual-Mono | Comp: CLARUS C61-2 + L1PRO |

| (Mono: Rockford 1500-1BD | Sub: AA Havoc 15 (DC recon lvl 4 |

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלמוג,

אני שמח מאוד לשמוע שאתה מרוצה, אומנם ידעתי את זה כבר כשחיברנו, אבל טוב לדעת שזה גם לאורך זמן ולא רק משהו רגעי.

שמחתי לעזור ולהשתתף בעניין, אחלה סאב, ובכללי אחלה סטאפ יש לך.

לגבי ה RECONE עצמו- ה RECONE שלך הוא מבוסס על ה Level 4, עם התאמות קלות להאבוק. יצא לי כבר לפני כן לבצע כמה וכמה פרויקטים דומים, הן עם Recone מותאם כמו שלך, והן עם Recone שהוא 100% Level 4, בכל המקרים התוצאות היו לא פחות ממעולות ולכן ידעתי להמליץ לך על אופציה שתחסוך לך קניית סאב ומצד שני נטולת סיכונים ועם תוצאה מובטחת.

Pioneer P90RS | Celestra RA | Seas Lotus Reference

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השרשור הזה לא שווה כלום בלי תמונות - מכירים את התמונות בסגנון הזה בגוגל?

תתחדש!

תמונות!

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונות של הריקון.

אכן כן יודע שחייב להחליף לבד לתיבה.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונות של ההתקנה והמגברים.

אנסה לחפש עוד תמונות של ההתקנה עצמה כי יש

20141002_150042.jpg

20141002_150051.jpg

20141002_150217.jpg

20141002_150448.jpg

20141002_150455.jpg

20141002_150518.jpg

20141002_150531.jpg

20141002_150627.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקפיץ בשביל שיראו.

חייב לציין שהריקון הזה נראה אכזרי משהו והג'נסיס כרגיל, סקסי!

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה פספסתי ג'וניור? ראיתי ג'נסיס דואל מונו, פורנו מגברים!

:-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה פספסתי ג'וניור? ראיתי ג'נסיס דואל מונו, קיבלתי זיקפה!

:-P

אדי זה ממש לא מקצועי ש"אחראי פורום אודיו" משתמש בשפה כה בוטה,לתשומת ליבך אם אדם אחר היה מתבטא בצורה כזאת הוא כנראה היה מקבל התראה.:roll:

seat leon fr ​20VT

Indian System

145.84db

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להריץ חיפוש בתוך פורום אודיו ולראות שהיו שימושים רבים במונח הזה בעבר ובגרועים אף הרבה יותר.

אם אתה חושב ש"זיקפה" היא מילה גסה - זו הלשון הרפואית ל"תופעה"

מקווה שלא פגעתי באף אחד תוך נסיון ברור לתת מחמאה לפותח השרשור.

בכל מקרה ערכתי את זה ל"פורנו מגברים" - מקווה שגם זה לא פוגע באף נשמה טהורה אשר תהה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא יכנס בפריים ליאור, רגע זה בעצם נכון לגביי האזניים שלי :-)

לעניין השרשור, אני רואה את התמונות האם יש כאן משתמשים נוספים שלא רואים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו רואים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3480 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...