Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניתי אינפיניטי G37 - הידד! כ"ע

boh
שימו לב! השרשור הזה בן 3490 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברים ,

לפני כחודשיים +מכרתי את הוולוו S60 T5 שהייתה בבעלותי מס שנים והתחלתי במסע חיפוש אחר הרכב הבא .

התקציב מ60 עד 160 אלף שח .

המטרה היה למצוא רכב (דגש על תצורת סדאן ) : חזק/ מהיר שיגרום לחיוך , מרווח ,מפנק בשיוט,בטיחותי וכן יודע לתקוף פניות באם אפשר הנעה /הנאה אחורית ועוד כהנה וכהנה .

בקיצור כ"ישראלי" שייתן הכל ויעלה בחינם :wink:.

לשמחתי בנסיעות מרובות לחול וכן בסביבה הקרובה יצא לי לנהוג על מרבית המכוניות הנגישות ל"עם " .

מהסוף להתחלה קניתי אינפיניטי G37 ובשורות אלו זה יראה כאילו אני סוכן של קרסו ואני לא ! שיש לי אמא יפנית ואין לי ! ובכלל כשיר הלל לאוטו שבסופו של יום הרי זו חתיכת ברזל אבל איזה חתיכת ברזל .

במסע של חודש וחצי עברתי אין ספור אנשים פרטים ,סוכנויות ,וסוחרי רכב .

להלן המכוניות שבחנתי : (בסופו של יום כולם מכוניות מרשימות ).

GS300 לקסוס :

-יתרונות :מרווחת נוחה התנהגות כביש מהנה (ממש לא כמו שהתרשמתי בחלק מהכתבות רכב שמתפרסמות )

-חסרונות :קצת מיושנת מבפנים וזוללת דלק (כל רכב שעליתי עליו המחשב הראה צריכות של 1ל 6 ) .

-סיכום : האוטו מרשים עקשנות המוכרים לצערי ולשמחתי פסלה אותו.

IS250 לקסוס :

-יתרונות : מרשים (בטח בלבן פנינה ) ,נוסע היטב ,הנעה אחורית .

-חסרונות : צפוף (הכתבים ירשמו מרווח אינטימי ) חסרון מהותי לא הבנתי כיצד אני אמור לשבת ומאחורי בוסטרים של ילדים

-סיכום : לזרוק את הילדים או לחפש אוטו אחר .

וולוו S60 :

-יתרונות : מנועי טורבו , בטיחות וניסיון להישאר נאמן למותג .

-חסרונות :גרסת ה 180 כס קצת רעשנית והגיר מורגש (לא מהותי אך מורגש ) , מרגישה קטנה מקדימה , תנוחת הגה מוזרה (ההגה קרוב מידי לנהג ).

-סיכום : עור משובח לא מכסה על מראה אנמי וכן עלויות הטיפולים שחוויתי והרצון להנאה אחורית השאירו אותי בספק והאוטו נפסל .

קדיאלק cts :

-יתרונות : הנעה אחורית לעניין, מנוע לינארי מטפס ,מרווחת .

-חסרונות : צריכת דלק 1-6 ,התנתקות מוזרה של המוכרים מהמחירון הרשמי ,עיצוב בומבסטי (לטעמי ) .

-סיכום : תדמית בעייתית וצריכת דלק מופרזת גרמה לי לדלג הלאה .

אודי A4 :

-יתרונות : מופע אורות מהמם ומרחב הפנים של האוטו

-חסרונות : מנוע חלש האוטו הכי קרוב למכונית מנהלים סטנדרטית בנהיגה .

-סיכום : למעט תדמית ושיווק זה ממש לא זה ( מאמין שבגרסאות החזקות האופרה אחרת ) ההתייחסות שלי למנוע הרגיל ללא שיפורים .

לה קרוס :

-יתרונות : מרווח .

-חסרונות : תנוחת נהיגה , צריכת דלק מטורפת , מתגלגלת בפניות .

-סיכום : לא מבין את כתבות הרכב האוהדות .

במוו סדרה 3דור קודם 2006-2012:

הקדמה :אחת המכוניות האהובות עליי ! נסעתי בחול אין ספור על 330 325 320 וכן גם על M3 חלום . נקודה .

לצערי בארץ הגרסה הנפוצה היא 320 שלמעט הפלופלור אינה מזכירה במהומה את הנהיגה בגרסאות החזקות .

-יתרונות : מרווח יחסית , אלגנטית ומראה נקי מבפנים .

-חסרונות : מנוע חלש , עלויות אחזקה (טסט וביטוח ) .

-סיכום : אין תמורה בעד האגרה לגרסת ה 320 . (הדור החדש עדיין די נדיר נסיעה קצרה על גרסת ה 184 כ"ס מראה שיפור ניכר ברב הסיגמנים ולמרות זאת ה 325 דור קודם עדיפה בעיני ) .

אלפא 159 :

הקדמה : ההפתעה !. משיטוטים בפורום אני יודע שיש לאלפא מעריצים רבים וכעת אני מבין למה .

מכונית שעלתה לייצור בשנת 2006 ועדיין נראית חד ! חיצונית וגם פנימית .

יתרונות : מנוע עם רעש מטריף ,חד בפניות ,מעניינת לנהיגה (הסלפספיד גורם לנהג להתערב ) .

חסרונות: צפופה מעט , מרווח ראש תקרה קטן לנהג, תאוצה קו ישר רחוקה מלהפנט .

סיכום : חברים אתם רוצים למכור אלפא? תדאגו לטפל בנוריות אזהרה .

ולסיום אינפניטי G37 :

במהלך החיפוש שלי לרכב הגעתי לסוכנות אינפינטי בהרצליה (והכרתי גם מנהל אולם מכירות מדהים) .

מודה זו לא הייתה אהבה ממבט ראשון המגזינים התמונות והכתבות תמיד הדחיקו אותה ורבותי עושים לאוטו עוול.

אחרי 3 מבטים האוטו יכול לכבוש גם את הספקנים שביננו :

קימורים נאים ותפיחות חיצוניות שמאחורי ההגה נראים מצוין (מכסה מנוע) , הפנים קליל למראה ומובן לתפעול כמו כן תאורות הפנים מספקת אווירה יוקרתית ( בחושך ) .

רמת הבסיס מספקת חבילה מאובזרת : הנעה ללא מפתח ,קסנון עוקבי פניה ,2 מושבים חשמליים , זיכרון למולטימדיה , חיישנים היקפים ועוד .

תנוחת הנהיגה : מעולה , אין ספור אפשרויות כוונון של המושב וההגה/ דש בורד (חשמלי) .

מרווח :מאחורה 2 מבוגרים + ילד באמצע ישבו בכיף (כסאות אחוריים עם כוונון מכני ) גם 3 לא יסבלו.

גיר :מצב D החלפות נקיות .

מוד ידני שיפטים על ההגה ההעברות בוטות .

מוד DS נותן תחושה של אוטו ספורט גיר רגיל .

נטרול בקרת אחיזה :דווקא במצב Dמספק את הכיף הגדול במצב DS הבקרה מתערבת בגסות (אבל ממש בגסות ) ופשוט מנטרלת אותך .

היגוי : ישיר וחד לא מבין את אלו שרשמו על היגוי מת (כתבי רכב ) פשוט שטויות .

צריכה דלק : שקלול ממוצע לטנק כולל פקקים כמה לחיצות ומיני זריקות ושיוט = 8 קמ לליטר .

מזגן :מקפיא אבל מקפיא ברמה של אמריקאיות .

ביטוח: 2 נהגים מעל 30 (מקיף+חובה ) כ 6500 שח רישוי מעל 4000 שח .

חסרונות : פתח תא מטען לא נוח ,חוסר במקומות אחסון ,מערכת שמע ברמת הבסיס מחייבת שדרוג.

סיכום כללי :

1) לבעלי רכב אקורד ,פאסאט ,סופרב ודומיהם לרדת טיפלה בשנתון לעשות סיבוב על האוטו אני בטוח שהם יהיו מופתעים .

2) לבעלי מכוניות ספורט סדאן (יוקרה ) ממליץ לעשות סיבוב ולהתרשם מהאוטו ולא לפסול אותו על סמך כתבות .

הקרם דל קרם :

מנוע !!!!!!!!! שילוב מדהים של פילהרמונית עם "מנצח מקהלה " (גיר ) מעולה האוטו נושם חי ובועט ביצועים הפעולה שלו שקטה ומגרגרת בטורים נמוכים רועשת ומכניסה רוח קרב בטורים גבוהים שם אין ספק הוא במיטבו .

מקווה שעזרתי .

תודה אחרונה למר יצחק לוי שבזכות מחירון הזוי מאפשר למכוניות יוקרה לאבד כ 50% מערכם לאחר שנתיים על הכביש !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Welcome to the club 8)

באמת רכב מעולה! דרך אגב, אני גם ממש אוהב את העיצוב של ה-159, אבל תזכור שהצורה של האינפיניטי לא ממש השתנתה מ-2003-2002. אני זוכר שגרתי בארה"ב ואיזה מטורף היה לראות את ה-G35 על הכביש (בערך כמו הטויוטה פריוויה בזמנו :wink:), ב-2005 קניתי G35 משומשת עם איזה 20 אלף מייל דרך קרייגס ליסט וזה היה פשוט חלום.

תתחדש וסע בדרכים טובות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על האיחולים,

הרכב אצלי כחודש וכל התנעה מלווה בגרגור קל גורמת לי לחיוך (במיוחד בחושך ).

לגבי האינפיניטי מבחני הדרכים קוטלים את המראה שלה ובנוסף שמים באתרים תמונה של G37 בצבע אדום בקיצור רחוק מלהיות תמונה פוטוגנית .

כמה מילים על אלפא 159 - מכונית בעלת ( VFM (value for money מאוד גבוהה בטח כיד שנייה שם המחיר שלה צונח למחיר ליסינג עממית אלמלא העובדה שהמשפחה מתרחבת לכיוון ה 3 ילדים סביר להניח שהייתה אצלי בטח במחירים המגוחכים בה היא נסחרת .

G37.JPG

עריכה אחרונה על ידי boh
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על האיחולים,

הרכב אצלי כחודש וכל התנעה מלווה בגרגור קל גורמת לי לחיוך (במיוחד בחושך ).

לגבי האינפיניטי מבחני הדרכים קוטלים את המראה שלה ובנוסף שמים באתרים תמונה של G37 בצבע אדום בקיצור רחוק מלהיות תמונה פוטוגנית .

כמה מילים על אלפא 159 - מכונית בעלת ( VFM (value for money מאוד גבוהה בטח כיד שנייה שם המחיר שלה צונח למחיר ליסינג עממית אלמלא העובדה שהמשפחה מתרחבת לכיוון ה 3 ילדים סביר להניח שהייתה אצלי בטח במחירים המגוחכים בה היא נסחרת .

אכן לא פוטוגנית.

אני בכלל עם גרסת הקופה, יתרון של רווקים בקטע של המקום מאחור.

בקשר למערכת השמע, על אילו שידרוגים אתה מדבר? רמקולים? נראה לי בעייתי לשדרג יותר מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם.

מסכים עם (כמעט) כל מילה.

אם תבדוק את מבחני הדרכים האמריקאים, ה- G37 הולכת ראש בראש עם ה- 335I, ולא ממצמצת.

אני מאוד נהנה מגרסת הסדאן. יותר נוחה, מפנקת, מרווחת וחזקה מה-330 הקודמת שלי. למרות שקצת פחות חדה ממנה (עם הגה מתקשר פחות).

אבל תענוג - אמינות יפנית, שירות מצויין, מנוע סוף.

לבן פנינה - זה הצבע...

תיהנה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להישבע שהשרשור הנ"ל נפתח לפני כחודש, אני יכול להישבע שהגבתי בו, אני הוזה?

לגופו של עניין, תתחדש - רכב יפה ואופה. דווקא היותה סולידית (יחסית כן) זה מה שעושה אותה מיוחדת (לטעמי).

בן.

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון הפוסט עלה לפני כשבועיים (לשעתיים )אך הוסר עקב איות לקוי ,התבקשתי לערוך מחדש וכך עשיתי .

גיא ,

בחול היא אכן נבחנת מול ה 335 ומפסידה בנק' לעומת זאת בארץ לא ראיתי כתבה אחת אוהדת וזה מה שתמוהה בעיני .

לעניין המחירים הפערים בין 335 (אם תמצא כזאת ) ל G37 עשרות אלפי שח באותו שנתון (קרוב ל 2 G37 עבור 335 ) .

לבן פנינה מנצח בלקסוס ,באינפינטי קצת פחות לטעמי .

RandomlyRandom,

אכן הכוונה לרמקולים שאיכותם מביישת את המנוע הגיר והתוצרת (ואני רחוק מלהיות חובב סאונד מושבע ) הבאס ללא עומק והטוויטר מספק צליל מזייף בווליום גבוהה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעייה.

הלכתי למקום הקבוע שלי - יוסי אלפיין באור יהודה.

לא סתם אומרים שהוא מספר 1 בארץ. הבחור תותח אמיתי. התקנה מעולה, וכמובן ציוד מעולה - מה שתבחר.

לא זול בכלל, אבל שווה. הסליק לי את המגבר במקום שבכלל לא חשבתי שאפשר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! היתה לי אחת ואהבתי כל רגע. קצת שתיינית אבל נפלאה. ומי צריך מוסיקה כשהמנוע הנפלא הזה מנגן...

אינפיניטי M37X. יחידה בארץ. ו-BMW X1. לא יחידה בארץ. ו-MERCEDES SLC350 משנת 1973 כמובן. והיו עוד המון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3490 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...