Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש המלצה לדבק מגע טוב להדבקת גומי לפלסטיק, או שבכלל לא דבק מגע?

Or05230
שימו לב! השרשור הזה בן 3496 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

העניין הוא כזה.

יש לי את האקורדיון של הידית הילוכים שמחובר לפלסטיק של הקונסולה

http://www.bestautophoto.com/images/tuning-subaru-impreza-2.0-gl-awd-02.jpg

בקישור פה אפשר לראות תמונה להמחשה.

השתמשתי בדבק מגע פשוט (לא 3 שניות) פעם אחת החזיק חודש, הפעם עשיתי יסודי, ניקיתי את המשטח כמה שאני יכול עם אלכוהול משאריות הדבק הדבקתי והחזקתי 10 דקות בלחיצה כדי שיתייבש.

לא החזיק אפילו שבוע, לא אסתטי בעליל.

התכונות של הדבק - מתאים להדבקת גומי שנמתח המון- משמע צריך להיות חזק מאוד, מצד שני אני צריך מרווח לטעויות, אז אפוקסי לדוגמא לא בא בחשבון, כי יש לי 4 צדדים להדביק ואחרי שאני מורח את הדבק אני צריך למקם את הידית בצורה נכונה כמה פעמים עד שאני יכול לתת לו לנוח ולהתייבש.

האם יש איזה דבק מיוחד למשימה? או שעליי לחפש דבק מגע איכותי יותר, והאם יש כזה.

תודה

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך כמה דקות כדי לשחק עם האפוקסי,הוא לא מתקשה באותו הרגע.

זה לא מספיק לך?

חשבת על לקבע את האוקורדיון עם ברגים קטנים אולי?

ובכללי תגרוט כבר.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מפחד שהאפוקסי לא ידבק טוב ואז לא יהיה כבר ניתן להפריד.

אני לא רוצה שיהיה ברגים על הקונסולה וזה יראה מגעיל כמו הפורטה שלך.

נראלי שאנסה עם דבק 3 שניות בכל זאת כי הבנתי שהוא טוב לגומי ופלסטיק, הבעיה שהוא באמת ידבק מהר מדי.

השאלה אם יש דומה שלוקח לו קצ. יותר זמן להדבק?

מוזמן לגרוט את הפורטה ואז נדבר על שלי.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...