Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית רכב שרשום על חברה בבעלות בן אדם אחד

שימו לב! השרשור הזה בן 3490 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

יש רכב משפחתי יד 1 שאני מתעניין בו שבעלו רשם אותו על חברה שהוא הקים (לטענתו) לצרכי קיזוז מס והוצאות דלק.

השאלה אם יש ממה להיזהר במקרה כזה? איך אני יכול לבדוק אם החברה אכן בבעלותו של האדם הזה?

תודה על התשובות מראש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שהרכב שאתה רוצה לקנות לא רכב אקזוטי (פורשה וכו')

אני מבין שעסק מריח לך לא טוב ,אז למה לך להכנס לזה?

אני בטוח שתמצא רכב דומה במחיר כמעט זהה,בנוסף שרשמת יד 1 אתה מבין שאתה היד השלישית של הרכב? זאת אומרת שירשם ברשיון הרכב 02?

00= יד 1

01= יד 2

02= שזה אתה יד מספר 3 (למי שיקנה ממך את הרכב יהיה יד 4) .

03= יד 4

זאת אומרת 01 שהרכב היה בבעלות 2 ידים ואתה עכשיו מוסיף יד לרכב.

לבדוק טוב טוב את רישיון הרכב ושם החברה שהוא רשום עליה,בנוסף תבדוק בחלקו התחתון של רישיון הרכב לגבי הגבלים כגון שיעבוד.

על תתפתה מהמחיר או מכל דבר אחר ,קח את הרכב לבדיקה במכון רישוי שאתה סומך עליו ולא של המוכר!

לאחר הבדיקה תבקש ספר טיפולים כדי לראות האם הרכב טופל כראוי (על תשכח רכב חברה).

תוכל לבדוק ברשם החברות את קיומה של החברה והמצב הכספי שלה (יכול להיות שהוא מוכר בגלל פשיטת רגל ופחד מנושיים שהוא חייב להם כסף,לכן הוא מנסה למכור נכסים).

אם אתה הולך על הרכב במעמד עברת הבעלות תבצע בדיקה של שיעבוד הרכב ,כמובן שאותו אדם יגיע לעברת הבעלות.

עריכה אחרונה על ידי TAMIR2000
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שהרכב שאתה רוצה לקנות לא רכב אקזוטי (פורשה וכו')

אני מבין שעסק מריח לך לא טוב ,אז למה לך להכנס לזה?

אני בטוח שתמצא רכב דומה במחיר כמעט זהה,בנוסף שרשמת יד 1 אתה מבין שאתה היד השלישית של הרכב? זאת אומרת שירשם ברשיון הרכב 02?

00= יד 1

01= יד 2

02= שזה אתה יד מספר 3 (למי שיקנה ממך את הרכב יהיה יד 4) .

03= יד 4

זאת אומרת 01 שהרכב היה בבעלות 2 ידים ואתה עכשיו מוסיף יד לרכב.

לבדוק טוב טוב את רישיון הרכב ושם החברה שהוא רשום עליה,בנוסף תבדוק בחלקו התחתון של רישיון הרכב לגבי הגבלים כגון שיעבוד.

על תתפתה מהמחיר או מכל דבר אחר ,קח את הרכב לבדיקה במכון רישוי שאתה סומך עליו ולא של המוכר!

לאחר הבדיקה תבקש ספר טיפולים כדי לראות האם הרכב טופל כראוי (על תשכח רכב חברה).

תוכל לבדוק ברשם החברות את קיומה של החברה והמצב הכספי שלה (יכול להיות שהוא מוכר בגלל פשיטת רגל ופחד מנושיים שהוא חייב להם כסף,לכן הוא מנסה למכור נכסים).

אם אתה הולך על הרכב במעמד עברת הבעלות תבצע בדיקה של שיעבוד הרכב ,כמובן שאותו אדם יגיע לעברת הבעלות.

תמיר, תודה על תגובתך!

זה לא רכב אקזוטי, סה"כ יונדאי. החברה אכן קיימת אבל לא רשום מי בעל החברה. יש לה חוב של כ-1500 ש"ח - לא משהו היסטרי וזה לא משיגרום לו למכור את הרכב.

רכב שרשום על חברה זה הורדה של כ-20% מהמחירון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור אם הרכב כרגע ביד הראשונה, או בשברשיון בעלים קודמים 01, כלומר החברה הא היד השניה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3490 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...