Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נזק למרכב תחתון ברכב שכור

שימו לב! השרשור הזה בן 3460 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במהלך נהיגה ברכב שכור (חברת אלבר) עליתי על איזו בליטה בכביש, השמן גיר נשפך והרכב דמם.

כמובן הגיע רכב חלופי, לאחר מכן הגיעה הערכת השמאי ונדרשתי לשלם מעל 5000 ש"ח בגין החלפת אגן שמן גיר(אני חושב) חלק+עבודה,

שאלתי מדוע לא את סכום ההשתתפות עצמית (כ-2000) ואמרו שאין ביטוח על מרכב תחתון, השאלה האם זה חוקי? (אני שואל כי קראתי ואינני זוכר היכן שזה לא חוקי ואין הבדל בין מרכב תחתון לשאר חלקי הרכב).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלתי מדוע לא את סכום ההשתתפות עצמית (כ-2000) ואמרו שאין ביטוח על מרכב תחתון, השאלה האם זה חוקי? (אני שואל כי קראתי ואינני זוכר היכן שזה לא חוקי ואין הבדל בין מרכב תחתון לשאר חלקי הרכב).

זה נכון. נזק למרכב תחתון אינו מכוסה - בכל העולם.

השאלה היא על מה עלית ? אם בתאונה נפגע גם החלק התחתון, ברור שזה מכוסה.

כאשר הנזק הוא רק במרכב תחתון - זו בד"כ בעיית נהג (שנכנס לשטח/טס על באמפר/טיפס על מדרכות וכו')

אם זה לא מקולקל- אל תתקן את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נכון. נזק למרכב תחתון אינו מכוסה - בכל העולם.

השאלה היא על מה עלית ? אם בתאונה נפגע גם החלק התחתון, ברור שזה מכוסה.

כאשר הנזק הוא רק במרכב תחתון - זו בד"כ בעיית נהג (שנכנס לשטח/טס על באמפר/טיפס על מדרכות וכו')

כך אומרים בהשכרה, אבל אני כמעט בטוח פעם שקראתי שלשון החוק היבש מגביל את ההשתתפות ולא מחלק בין חלקי הרכב השונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין אגן שמן גיר, נשמע כמו עלות גיר.

יש לך את הטפסים שחתמת עליהם?

אני כרגע לא מוצא אותם אבל הם ישנם, וזה בוודאות לא היה גיר, אולי מכסה גיר ויש גם תמונות שהם צילמו:

SAM_0705.JPGSAM_0704.JPGSAM_0706.JPGSAM_0707.JPGSAM_0708.JPGSAM_0711.JPG

SAM_0709.JPG

SAM_0710.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע זה נזק נזק!

לא רק האגן הלך, גם כל הקייס נשבר, רואים בבירור בתמונות.

על הדרך נפגע גם אחד מגשרי המנוע.

אם זה לא קרה בנסיעת בשביל, הייתי מצלם את מקום התאונה, את המפגע באספלט, מציג את התוצאות הללו של הנזק שהם צילמו ומגלגל הלאה את הנזק לעירייה/מועצה אזורית שהכביש הנ"ל נמצא בתחומה.

הרי מה יכול לפגוע ככה בגחון הרכב בכביש תקין?

אופנוען

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ביטוח סטנדרטי מתנער מאחריות במקרים של נזק למרכב תחתון כתוצאה ממקרים כאלה.

אצלנו במשפחה הייתה סקודה אוקטביה דור ראשון שידועה באגן שמן נמוך מאוד, אמא שלי עברה על בור מתעתע (שנראה הרבה פחות עמוק ממה שהוא) בלילה ושברה את אגן השמן, גם במקרה הזה ולמרות שהרכב פרטי ומבוטח (ודיי חדש היה אז) הביטוח לא כיסה.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במהלך נהיגה ברכב שכור (חברת אלבר) עליתי על איזו בליטה בכביש, השמן גיר נשפך והרכב דמם.

יסלח לי כבודו, אבל אני לא 'קונה' את הסיפור של 'עליתי על איזו בליטה בכביש'.

פוצצת למכונית את הצורה. מעניין שהבליטה בכביש הפריעה / פגעה רק ברכב השכור הספציפי שלך, לא בשום רכב אחר, שכור / ליסינג / פרטי.

אגב, לדעתי, 5000 שקלים זה נמוך מאוד בהשוואה לנזק שנראה שנגרם לרכב.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה למעודדים :) זה סיפור מלפני שנה וכבר שילמתי אז אז זה לא כה דחוף לי, אז אני מבין שזה מחיר סביר ושהם היו הוגנים וכנראה שכל מה שנותר לי זה כמו שהצעתם לבדוק עם העירייה, אז זה הפרטים

מקום התאונה: כיכר ליד מלון דייויד אינטרקונטיננל בתל אביב, לילה, נסעתי מרחוב המרד שאחרי המלון, לכיוון רחוב יצחק אלחנן, בדרך יש כיכר הנקראת כיכר תומר, שאחריה קטע קטן של רחוב יוסף לוי ואז לוקחים ימינה ליצחק אלחנן , מצורפת תמונת מפה למי שלא הבין/ לא מכיר.

אני נוסע עם ארוסתי במהירות עירונית סבירה יחסית, מגיע לכיכר, הכיכר מוקפת במשתלבות בגובה הכביש, ויש בה בורות ביוב, המשתלבות עקומות וכתוצאה מזה יש בור ביוב אחד בולט, ברכב רגיל לא היה קורה כלום אבל רכב נמוך שכזה, חטף את הנזק הנ"ל.

מצורפות תמונות המקום, והבור הבעייתי,מכאן באתי.jpgלכאן נסעתי.jpgמפת מקום התאונה.pngזה גרם את הנזק.jpgברור יותר.jpgמקרוב.jpg תודות ל Google Earth!!!

הנזק לדעתי נגרם כתוצאה מהבור האחרון, אבל צריך לרדת לשטח לשחזר במדוייק.

הקיצר השאלה האם יש מה לתבוע פה את העירייה או שזה אשמתי. זה בגובה של הכביש, כולם עולים, והבור ביוב אמור להיות ישר, אבל נראה לי שלא חוקי לעלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נאמר שלא היית אמור להגיע בכלל למקום שבו נמצא המפגע.

זה בערך כמו שתבוא בטענות לעירייה על כך ששברת אגן שמן כשעלית על מדרכה לא מונמכת.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר את המקום, ועובר שם מדי פעם. לפעמים יש שם הרבה פקקי תנועה. אני לא חושב שהבליטה בכיכר תפגע גם בפרארי אם היא תיסע בזהירות.

סליחה על הפקפוק אבל משהו לא מסתדר לי שם.

אלא אם, וזו השערה, שהאירוע ארע מייד עם היציאה מסוכנות ההשכרה והנזק כבר היה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3460 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...