Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השכרת רכב בחו"ל - תדלוק בהחזרת הרכב

liav.h
שימו לב! השרשור הזה בן 3446 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי נסיון לא משהו עם השכרת רכב בחו"ל.

אמנם בעבר קנסו אותי באשמתי, אך הפעם הכל היה אמור להיות בסדר.

שכרתי רכב באיטליה ל-9 ימים בחברת Maggiore.

דאגתי שיהיה ביטוח מקיף עם ביטול השתתפות עצמית. הבאתי אפילו את המוביוס לתיעוד הנסיעה, למקרה שחס וחלילה אהיה מעורב בתאונה.

החזרתי את הרכב בזמן כמו שצריך וכמובן תדלקתי אותו בשדה התעופה, מרחק של דקה נסיעה מחברת ההשכרה (שדה קטנטן). כשהידית של המשאבה קפצה, לחצתי שוב. נכנס עוד טיפ טיפה דלק והיא קפצה שוב. ווידאתי כמובן שמופיע בצג שהמיכל מלא.

החזרתי את הרכב והפקיד אישר שהכל תקין ושחרר אותנו לדרכנו.

20 דקות מאוחר יותר, אני מקבל חשבונית במייל על סך הוצאות נוספות, בניהן מופיע סעיף על מחסור של 5 ליטר דיזל, וחוייבתי על 10 יורו.

מדובר בסיטרואן C3 הדגם הגדול יותר שמזכיר קצת ברלינגו.

מד הדלק מופיע על הצג עם קווים ולא עם מחוג.

חזרתי לנציג מיד לבירור והוא טען שאולי הייתה טעות ושהוא ייסע שוב לבדוק האם חסר דלק.

מעין תשובה לקונית... כמובן שלא קיבלתי במייל שום תגובה נוספת מהם מאז.

האם באמת כשיש מחסור של 5 ליטר, עדיין יכול להופיע על הצג כביכול שהמיכל מלא?

נכון שלא מדובר בסכום גדול, אבל אם מדובר בשיטת מצליח, זה מקומם!

אם כמובן אני טועה ובאמת מד הדלק מציג מדידה לא מדויקת עד כדי כך, אני מציע כמובן לאחרים לתדלק עד שהדלק נשפך מהמיכל, ולתעד בווידאו ליתר ביטחון.

חג שמח!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטופס ההחזרה, איפה שמציינים מכות ונזקים, צריך להיות גם סימון של הדלק ההחזרה. אם אתה מוודא שזה סומן, יש לך הוכחה שהיה מלא.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זכור לי בפעם הקודמת ששכרתי רכב, שבדקו את מד הדלק בנוכחותי.

הפעם זה לא קרה.

הטופס שנותר ברשותי (לא היו אחרים) הוא אותו הטופס שקיבלתי במעמד ההשכרה עם פירוט הנזקים שהיו בו כשקיבלתי אותו, וללא שום תוספות מאז.

כתוב בו (מזמן קבלת הרכב) שיש במיכל 50 ליטר וזו גם הקיבולת.

אני מילאתי 30 ליטר, ובאמת המד הופיע מעט מתחת לחצי.

אני סבור שמדובר בשיטת מצליח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זו החברה הזאת? לא שמעתי עליה מעולם.

לא יודע, כששכרנו פעמיים באירופה בSIXT, פעם אחת בהולנד ופעם שניה בגרמניה זה לא קרה.

ואם היה פקק בכניסה לשדה התעופה ותדלקת לפני כן והאוטו שתה את הדלק? מה הם מצפים שתעשה? זה לא ריאלי!

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכתב:"מה זו החברה הזאת? לא שמעתי עליה מעולם".

זה שלא שמעת עליה לא אומר כלום.

זו חברה מוכרת וידועה.

עריכה אחרונה על ידי סלע

סלע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

תמיד משעשע לקרוא איך אנשים שנוסעים לחו"ל פעם-פעמיים בשנה רואים את הסיטואציות האלה ולוקחים אותן באופן אישי. לאנשים שנוסעים עשרים פעם בשנה בהחלט יתכן שזה יקרה ארבע-חמש פעמים והם יעברו על כך לסדר היום בלי להתרגש ובלי לחפש איפה דפקו אותם.

טעויות קורות בכל חברות ההשכרה וקומבינטורים (ברמת הפרט) יש בכל מקום. בגלל זה חלה על הלקוח חובת הזהירות, ובמקרה הנ"ל מדובר בצעד הפשוט של לקיחת קבלה בתום הצ'ק-אאוט עליה כתוב שהרכב הוחזר במצב תקין ועם מיכל מלא. כמובן שהחברה עדיין יכולה לחייב על דברים שלא היו, אבל המסמך נותן יכולת ממשית לערער על חיובים עתידיים שכאלה.

במקרה הנ"ל שילמת 10 יורו שכר לימוד, הסק מכך את המסקנות לעתיד ופעל בהתאם בהשכרות הבאות. עם חברת Maggiore דווקא יש לי נסיון מצויין ולא חסר פידבקים טובים בפורום מחברים נוספים. איכות השירות שתקבל תמיד תהיה תלויה בסניף, ביום בו הגעת ובמצב הרוח של הפקיד שעומד מולך. אין טעם להשליך מהמקרה הבודד הזה על המדיניות או המוניטין של החברה כולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הייתי שוכר 20 פעם בשנה, בוודאי שהייתי יודע בדיוק מה צריך לעשות.

יש גבול כנראה עד כמה דברים הנוסע הממוצע צריך לדעת.

בפעמים הקודמות אכן בוצע רישום של מצב הדלק.

היות ואני לא מנוסה עד כדי כך, לא ידעתי מה בדיוק עלי לעשות, והעדפתי לשאול את הנציג ועשיתי בדיוק מה שביקש.

הנציג היה נחמד ואדיב ושחרר אותנו די מהר.

לא זירזנו או הלחצנו אותו.

מדובר בשדה קטן עם שני עובדים סה"כ.

כשהגעתי הייתי היחיד שם שטיפלו בו.

לא היה תור ולא היה לחץ.

מילא, אם הייתי עושה משהו שמגיע לי עליו לקבל קנס כמו שקרה לי פעם קודמת (איחור של שעה בהחזרה), אך הפעם דאגתי לעשות כל מה שצריך (אולי פרט לנסות להגן על עצמי מפני נציג החברה עצמה).

לא מדובר על עסקת טרייד אין של רכב משומש מסוחר ממולח.

טעויות קורות - אני מסכים, אך לא נראה שמדובר הפעם בטעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

עדכון לטובת המתעניינים.

אחרי שלא חזרו למיילים שלי, הרמתי טלפון לשירות הלקוחות דרך הסקייפ.

פתאום, המייל שלי נמצא במערכת, ומפתיע שאף אחד לא טיפל בו כבר למעלה מחודש...

אחרי כמה ימים קיבלתי את המייל הבא:

we have checked with the location regarding the missing fuel that we have

provided to charge you and they sent me the fuel's receipt of your vehicle.

They have provided to refilled the vehicle with 3 lit of fuel and not with

5 as they charged.

You can find attached the fuel's receipt.

We are going to refund you the sum of € 4.50 direclty on the credit card

used for the rental and you will be able to see this reimbursement on your

bank statement in one billing cycle.

בקיצור, העובד אכן שיקר בפעם הראשונה כשאמר שחסר 5 ליטר.

אני גם בספק רב אם היה חסר 3 ליטר, ומאמין שהוא המציא קבלה כלשהיא כדי לצאת חצי צודק ולא שקרן מוחלט.

חצי נחמה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואיך הקבלה עוזרת?

שהרי הקבלה שלו על 30 ליטר, קטנה בהרבה מגודל המיכל, הם יטענו ש"יפה שנכנסו 30 ליטר, אבל אנחנו לא יכולים לדעת מאיזה נפח התחלת"

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ מה שהוא אמר ^

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שכרתי גם באיטליה (רומא) רכב ל-3 ימים. דווקא תדלקתי בערך 30-40 ק"מ מהשדה תעופה והכל היה בסדר.

לא עשו בעיות. בדקו כמה דקות את כל הרכב, דלק וכו' ואישרו בלי בעיה.

זה היה דרך אתר rentalcars, והחברה הספציפית היא Sicily By Car.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...