Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם ניתן להחליף צמיגים מ-195/65/15 ל-195/65/16

שימו לב! השרשור הזה בן 3463 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב הוא פולקסווגן קאדי 2014 חדש בן שבוע

מידת הצמיגים במקור 195/65/15 האם ניתן להחליף לגנטים מגנזיום ?חייבים שינוי ברישיון?

ואם אני מחליף למידה 195/65/16 גם צריך שינוי ברישיון?איך עושים את זה?

תודה ושנה טובה לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מומחה, אבל כרגע גם בתהליך של שידרוג הגלגלים.

למידות שמאושרות ע"י היצרן תחפש מדבקה במכסה הדלק או בדופן דלת הנהג. בכל מקרה זה גם אמור להיות מצויין בספר הרכב.

אם אתה משנה את המידה- צריך עידכון ברשיון הרכב. פשוט ניגשים למכון טסטים לאחר השינוי ומעדכנים בעלות של כמה עשרות ש"ח.

אם אתה רק מחליף לחישוקים קלים, ללא שינוי מידה, אין צורך בעידכון הרישיון.

למיטב הבנתי, מכיוון שהקוטר הכללי של הגלגל (ג'נט + צמיג) צריך להשמר פחות או יותר, אם אתה עולה בקוטר הג'נט אתה צריך לרדת בחתך הצמיג. לכן אותה מידה לא תתאים על ג'נט גדול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גש למכון טסטים, שם יוכלו להגיד לך לאיזה מידות (צמיגים+ג'נטים) אתה יכול לשנות באופן חוקי.

אם אתה משנה מידת צמיג או ג'נט אז אתה חייב לעדכן את הרשיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שרשור ייעודי לשאלות מהסוג הנ"ל: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?96688-%D7%A9%D7%99%D7%A0%D7%95%D7%99-%D7%9E%D7%99%D7%93%D7%95%D7%AA-%D7%A6%D7%9E%D7%99%D7%92%D7%99%D7%9D-%D7%92-%D7%90%D7%A0%D7%98%D7%99%D7%9D&p=4499820#post4499820

בכל אופן, אלו המידות המאושרות לרכבך: http://car.mot.gov.il/ORIL/2014/3/14-0031.pdf

במידה R16, מאושרת 205/55R16 94H. שים לב שעליך להתאים גם את קוד המהירות והעומס (שווה או גבוה).

את שאר הפרטים נתן SkodaBS במדויק.

אגב, משום מה יש לי הרגשה שחשבת שניתן להשתמש באותם הצמיגים שכרגע על הרכב ולהתקין אותם על ג'אנט 16".

ברור לך שזה בלתי אפשרי, כן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שרשור ייעודי לשאלות מהסוג הנ"ל: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?96688-%D7%A9%D7%99%D7%A0%D7%95%D7%99-%D7%9E%D7%99%D7%93%D7%95%D7%AA-%D7%A6%D7%9E%D7%99%D7%92%D7%99%D7%9D-%D7%92-%D7%90%D7%A0%D7%98%D7%99%D7%9D&p=4499820#post4499820

בכל אופן, אלו המידות המאושרות לרכבך: http://car.mot.gov.il/ORIL/2014/3/14-0031.pdf

במידה R16, מאושרת 205/55R16 94H. שים לב שעליך להתאים גם את קוד המהירות והעומס (שווה או גבוה).

את שאר הפרטים נתן SkodaBS במדויק.

אגב, משום מה יש לי הרגשה שחשבת שניתן להשתמש באותם הצמיגים שכרגע על הרכב ולהתקין אותם על ג'אנט 16".

ברור לך שזה בלתי אפשרי, כן?

אין לי מושג מדוע חשבת כך אבל צר לי לאכזב אותך לא חשבתי להשתמש עם הצמיגים שלי לג'נט 16 אתה יכול להיות רגוע יש עוד אנשים שמבינים חוץ ממך ובכל זאת תוןדה על התשובה אבל לא צריך לעשות מאנשים אהבלים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח נשימה עמוקה ותרגע בעצמך.

לא היתה כוונה להוציא אותך אהבל ולא חשבתי שאתה כזה.

נתקלתי לא פעם באנשים שחשבו שזה אפשרי מפאת חוסר הבנה בענין, והשימוש שלך במידות רוחב וחתך זהות בשתי המידות שציינת העלו חשד בעיני שאולי זה המצב גם כאן.

צר לי אם קיבלת זאת אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3463 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...