Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התנעת האוטו ע"י דחיפה עם אימובילייזר, אפשרי?

The-Devil
שימו לב! השרשור הזה בן 7072 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חבר שלי שכח את האורות דלוקים באוטו

וע"י כך גמר את המצבר

ניסינו ע"י דחיפה להתניע את האוטו (ידני)

בהילוך שני ואח"כ גם בראשון

ואחרי שני סיבובים בחניון התעייפנו, וגילינו שיש לו אימובילייזר

לאחר מכן התניעו לנו ע"י כבל והכול עבד

האם זה אפשרי להתניע אוטו עם אימובלייזר ע"י דחיפה?

וחבר אחר שלי טוען בכלל שאם המצבר הלך אז אין אפשרות להתניע אותו ע"י דחיפה, ושזה אפשרי רק במקרה ויש בעיה עם הסטרטר?

תודה מראש

לכול העונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע שאתה דוחף רכב, אתה מניע אותו בצורה מכאנית ולא חשמלית, רק ניתוק מתנע הוא בעל עקיפה בדחיפה(לפי דעתי).

לי יש אמבולייזר, והמצבר שלי היה גמור- או לגמרי גמור או מאוד מאוד חלש, לא הצלחתי להניע.

האמבולייזר אצלי הוא מגנטי (אם כך קוראים לו) והוא לא נכנס לאיזשהו מקום, רק מספיק שיהיה במחזיק מפתחות (מספיק קרוב לבסיס שמקבל את השידור) והמפתח בסוויץ'.

דחפנו את האוטו שלי ע"י האוטו של אבא שלי, הוא נדבק לי לאוטו מאחור והתחיל לדחוף ואני הייתי עם הילוך 2 ומצמד ולבסוף לאחר מרחק קצר האוטו התניע.

אז אני הצלחתי להניע ע"י דחיפה עם אמבולייזר בהילוך שני, אני מקווה שזה יעבוד אצלכם.

לחבר שלך יש אוטו ולאחר הקניה הוא גילה שיש לו אמבולייזר? נחמד.

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש אמבולייזר, והמצבר שלי היה גמור- או לגמרי גמור או מאוד מאוד חלש, לא הצלחתי להניע.

האמבולייזר אצלי הוא מגנטי (אם כך קוראים לו) והוא לא נכנס לאיזשהו מקום, רק מספיק שיהיה במחזיק מפתחות (מספיק קרוב לבסיס שמקבל את השידור) והמפתח בסוויץ'.

דחפנו את האוטו שלי ע"י האוטו של אבא שלי, הוא נדבק לי לאוטו מאחור והתחיל לדחוף ואני הייתי עם הילוך 2 ומצמד ולבסוף לאחר מרחק קצר האוטו התניע.

אז אני הצלחתי להניע ע"י דחיפה עם אמבולייזר בהילוך שני, אני מקווה שזה יעבוד אצלכם.

לחבר שלך יש אוטו ולאחר הקניה הוא גילה שיש לו אמבולייזר? נחמד.

יוסי.

שניה...

עדיין בוקר ואני לא בטוח אם אני חולם עדיין או לא:

אתם דחפתם את האוטו שלך עם האוטו של אבא שלך? (טמבון מול טמבון?)

מה, ממש, אבל ממש לא אכפת לכם מהמכוניות שלכם?

אם מישהו היה מנסה לדחוף לי את האוטו בצורה כזו הייתי יושב עליו.

אה, כן - בוקר טוב ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שניה...

עדיין בוקר ואני לא בטוח אם אני חולם עדיין או לא:

אתם דחפתם את האוטו שלך עם האוטו של אבא שלך? (טמבון מול טמבון?)

מה, ממש, אבל ממש לא אכפת לכם מהמכוניות שלכם?

אם מישהו היה מנסה לדחוף לי את האוטו בצורה כזו הייתי יושב עליו.

אה, כן - בוקר טוב ;)

תתפלא אבל שום נזק לא נגרם!

אם היה כן נגרם איזשהו נזק הייתי חושב פעמיים אם להשאר עם אוטו שניזוק בכזו קלות (אז מה בקשר לתאונות יותר רציניות??).

פשוט הדבקות של המכוניות (כיוונתי את אבא שלי בשביל שיהיה קרוב מספיק) ואז נכנסתי לאוטו והתחלתי לנסות להניע, וזה הצליח.

זה מה שעושים כשאין מספיק אנשים שידחפו את האוטו כדי שהוא יגיע למהירות המתאימה.

לטמבונים שלום :)

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתפלא אבל שום נזק לא נגרם!

אם היה כן נגרם איזשהו נזק הייתי חושב פעמיים אם להשאר עם אוטו שניזוק בכזו קלות (אז מה בקשר לתאונות יותר רציניות??).

פשוט הדבקות של המכוניות (כיוונתי את אבא שלי בשביל שיהיה קרוב מספיק) ואז נכנסתי לאוטו והתחלתי לנסות להניע, וזה הצליח.

זה מה שעושים כשאין מספיק אנשים שידחפו את האוטו כדי שהוא יגיע למהירות המתאימה.

לטמבונים שלום :)

יוסי.

יש כאלה שבשבילם גם שפשוף בצבע של הטמבון מקוטלג כ"נזק לאוטו" ... ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער מאוד שאני סוטה מעט מושא השרשור, אבל מצאתי אותו כהזדמנות נהדרת לשאול:

אני בעל רכב רנו טווינגו94, מותקן אמובילייזר, אבל כשקניתי את הרכב אז מתוך 2 זוגות של מפתחות רק אחד האמובילייזרים עובד ולכן בעצם יש לי זוג אחד בלבד של מפתחות.

שאלתי היא האם ניתן לשכפל את האחד שעובד או שצריך להחליף את כל המערכת של האמובילייזר? כי אני לא רוצה להישאר רק עם זוג אחד של מפתחות.

אגב, את החלק שייושב על המחזיק מפתחות לא צריך להכניס לשום מקום. מספיק שהוא יושב על המחזיק מפתחות קרוב לסווויץ והמפתח בפנים.

תודה מראש, דן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער מאוד שאני סוטה מעט מושא השרשור, אבל מצאתי אותו כהזדמנות נהדרת לשאול:

אני בעל רכב רנו טווינגו94, מותקן אמובילייזר, אבל כשקניתי את הרכב אז מתוך 2 זוגות של מפתחות רק אחד האמובילייזרים עובד ולכן בעצם יש לי זוג אחד בלבד של מפתחות.

שאלתי היא האם ניתן לשכפל את האחד שעובד או שצריך להחליף את כל המערכת של האמובילייזר? כי אני לא רוצה להישאר רק עם זוג אחד של מפתחות.

אגב, את החלק שייושב על המחזיק מפתחות לא צריך להכניס לשום מקום. מספיק שהוא יושב על המחזיק מפתחות קרוב לסווויץ והמפתח בפנים.

תודה מראש, דן

ובכן יש לך אימבוליזר מגנטי, שעובד כנראה על השראה, ולא ניראה לצערי שניתן ,לשכפל אותו!

בברכה,

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7072 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...