Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך מסוים שולח לי הודעה באישי עם הזמנה אליו לבדיקה - כבר שלש פעמים ברצף

chaimb
שימו לב! השרשור הזה בן 3500 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב.

פרסמתי בפורום הטכני לאחרונה מספר הודעות על תקלות שונות ובקשתי עזרה. ואכן נעניתי.

שלש פעמים לאחר פרסום ההודעות, קיבלתי הודעה נכנסת בפרטי ממוסך מסוים ש"קרא את ההודעה שלי ומזמין אותי לבדיקה אצלו ללא תשלום". זה פחות או יותר באותו הנוסח. נראה שזו הודעה שנשלחת לרבים.

האם מבחינת תקנון האתר זה בסדר? מעניין אותי לדעת מה אתם חושבים.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם לאחר כל הודעה בפורום נשלחת הצעה שכזאת, אז בעיניי זאת הטרדה, מכיון שזה נשמע כאילו המוסך אפילו לא מתעמק אלה שולח הודעות באופן אוטומטי.

אם לאחר פרסום אחד נשלחה הודעה בפרטי (גם אם בטעות הכפילה את עצמה שלושה פעמים) אפשר לראות כסביר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי מה הבעיה , המוסך מציע בדיקה ללא עלות ? מתאים לך ? סע תבדוק . לא מתאים ? תשלח הודעה חוזרת , תודה רבה אך אבקש לא לשלוח יותר הודעות אישיות אליי .

בעיניי זה שירות יפה מאוד מצד המוסך .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא שלח לי 3 הודעות על 3 נושאים שונים שפרסמתי. זה לדעתי לא תקין שעסק משתמש בפורום לצרכיו האישיים.

שלחתי לו הודעה בסגנון, שימנע מלשלוח את הדואר זבל הזה אליי ושאם רוצה יותר לקוחות שישקיע במוסך ולא בפורום. בתגובה קיבלתי את ההודעה הזו:

לבן אדם כמוך לא צריך בגלל לעזור יא גועל נפש... גם רוצים לעזור לך וגם יש לך טענות... פח זבל... ההודעה שלך היא דואר זבל כי אתה בעצמך פח זבל אחד גדול.

אם היה לי איזה שהוא צד ללכת אליו - כרגע זה נשאר בגדר חלום רחוק. לא רוצה "עזרה" מאנשים כאלה.

עריכה אחרונה על ידי chaimb
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה, אתה קראת את ההודעה ששלחת לו לפני ששלחת אותה? לי היא נשמעת דיי מגעילה.

גם אם אתה לא מעוניין שיישלחו לך הודעות, וזה סביר והגיוני, יש דרך לעשות את זה ולבקש ממנו את זה, עם קצת דרך ארץ ונימוס מינימלי.

מיותר לציין שגם מבעל המקצוע ראוי לדרוש שהתגובות שלו יהיו, בוא נאמר, לא בנוסח הזה.

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע, הגיע בן אדם והציע את השירות שלו, בעסק שלו, בחינם, לבעיה שמעסיקה אותך לא מעט ואתה שלחת לו שלדעתך זה לא הולם שזה נעשה על גבי רשת ההודעות הפרטיות בפורום??

wow אתה בטח כיפי במסיבות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא הזמין לבדיקה בחינם אצלו במוסך. 3 פעמים ל 3 בעיות שונות את אותה ההודעה באותו הנוסח. משום מה זה נראה לי שהוא מחפש קליינטים בכל מחיר, ע"י פנייה לגולשים בפורום בהודעות פרטיות ללא הבחנה.

ובסופו של דבר זה מטריד. אז הגבתי לו מה שהגבתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם הוא מחפש קליינטים ומציע בדיקה בחינם, זה לא טוב מספיק ?

אתה יכול להענות וגם לא להענות.

גש למקום אחר ושלם 250-300 שקל רק לבדיקה.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פחות הפריע לי מה שהגיב, כי גם אני לא עניתי לו בהתחלה בצורה מכובדת.

מעניין אותי לדעת מה דעת הגולשים על פניות שמציעות "עזרה" מסוג זה באישי בצורה אוטומטית. וגם האם זה לא נוגד את תקנון האתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני לא עניתי לו בהתחלה בצורה מכובדת.

טוב שאתה יודע את זה.

מקובל - כן. אני הייתי מקבל את זה ששולחים לי הודעה פרטית ומזמינים אותי *בחינם* לבדיקה על שאלה ששאלתי.

אם אתה לא רוצה - אתה צריך לבקש שיפסיק. אם הוא לא מפסיק אחרי שביקשת, זה כבר לא מקובל ואז יש הנהלת אתר שעושה סדר.

זה לא פוטר, לא אותך ולא אותו, מלהתנהג ולהתבטא כמו בני אדם *תרבותיים*.

* תוספות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את האתר זה לא מעניין ולמעשה גם למנהלים אין גישה להודעות פרטיות שנשלחות בין משתמשים מכיוון שזו חדירה לפרטיות.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי שיש פה משהו לא תקין כי הוא הרי הציע לך שתגיע אליו 3 פעמים, כמספר התקלות.

הוא לא "חופר" על העסק שלו בדפי הפורום כמו מפיצים של מוצרים מסוימים, שנחסמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, תוכן הדברים לא נקרא על ידם, אבל אני בטוח שאם יש תלונה ספציפית כמו "בעל מקצוע בפורום שולח הודעות, ביקשתי שיפסיק והוא לא מוכן" הם יטפלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא שלח לי 3 הודעות על 3 נושאים שונים שפרסמתי. זה לדעתי לא תקין שעסק משתמש בפורום לצרכיו האישיים.

שלחתי לו הודעה בסגנון, שימנע מלשלוח את הדואר זבל הזה אליי ושאם רוצה יותר לקוחות שישקיע במוסך ולא בפורום. בתגובה קיבלתי את ההודעה הזו:

לבן אדם כמוך לא צריך בגלל לעזור יא גועל נפש... גם רוצים לעזור לך וגם יש לך טענות... פח זבל... ההודעה שלך היא דואר זבל כי אתה בעצמך פח זבל אחד גדול.

אם היה לי איזה שהוא צד ללכת אליו - כרגע זה נשאר בגדר חלום רחוק. לא רוצה "עזרה" מאנשים כאלה.

אם הוא ענה לך כך זה לא הולם, זכותך לבקש ממישהו שלא ישלח לך הודעות פרטיות, אם נשלחו שלושה הודעות כאלה אפילו אם כל אחד מהם מתייחסת לנושא אחר, בהחלט אפשר להתייחס לדואר הזה כאל ספאם.

בהתאם לתיאורך את העניין, אתה התייחסת לדואר הנשלח בעוד הוא התייחס אליך אישית, אם הדבר כפי שתארת, פנה למנהלי האתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3500 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...