Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נוהל חדש - צמצום חתימות משתמש מוגזמות.

ishpuz
שימו לב! השרשור הזה בן 6532 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

כידוע, בממשק בו אנו משתמשים בפורום יש לכל משתמש יכולת להגדיר חתימה שתוסיף נופך אישי להודעות שלו.

מאחר וניצול לרעה של הנושא מוביל לכך שישנם שרשורים שבהם המלל הענייני של ההודעות טובע בין חתימות ארוכות בפונטים וצבעים צועקים,

עלה הצורך להגדיר מספר כללים לשימוש סביר בחתימות כדי להפוך את הקריאה בפורום לנעימה יותר.

* אורך - שתי שורות אמורות להספיק להעביר מסר קצר וענייני, אם זה ממש מרתק אז על שלוש לא נלך לרב. אבל חמש עשרה שורות של מפרט רכיבי אודיו עד רמת הדיודה לא מעניינות את כל המשתתפים בכל שרשור בכל פורום בו כותבים, גם לא שירים, בדיחות שקיבלת בדוא"ל, רשימות קניות או כל דבר אחר שמתפרש על חצי עמוד.

* פונטים - טקסט פשוט בגודל רגיל. לא צריך צבעים, לא צריך אפקטים לא להדגיש ולא לגדוש. לא יפה למשוך את העין של קוראי השרשור לחתימה שלכם בעזרת קרס דייגים חלוד. מה שחשוב זה תוכן השרשורים. מי שרוצה לקרוא חתימות, תשומת ליבו תגיע אליהן לבד.

* סחר מכר - החתימה אינה לוח מודעות. למי שיש מבחר פריטים משובחים למכירה שיעניינו את חברי הפורום, מוזמן לפתוח שרשור בלוח קניה ומכירה או קניה ומכירה אודיו, ולתת בחתימה לינק לשרשור. משהו תמציתי בסגנון "מחפש ניסאן סקייליין - לינק להודעה בפורום קניה ומכירה" בלי פירוט יתר.

* עלבונות, גזענות, שוביניזם, דעות קדומות, פרובוקציות וכו' - בדיוק כמו בהודעות, מחוץ לתחום לחלוטין.

כולנו רוצים שהקריאה בפורום תהיה נעימה, אז כל משתמש מתבקש לזרוק מבט ולראות איך החתימה שלו נראית ולערוך אותה לפי הצורך (דרך לוח הבקרה למשתמש\עריכת חתימה) כך שתמשיך להיות סמל ומשל לאישיותו המלבבת, אך בלי להפריע לפורום.

חתימות שלא יתוקנו בזמן הקרוב, יימחקו באורח חד צדדי על ידי המנהלים, אז מי שרוצה שתהיה לו חתימה, שידאג שתהיה נורמלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזיון. אמרתם שעל 3 שורות לא תלכו לרב..

אבל על 5 שורות מסקנות ללא כל הדגשה, הבלטה, שינוי צבע או פונט עצום אתם כן? :(

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שמדובר בנושא שהוא לא שחור לבן אני חושב שצריך לערוך פה סקר. לפי דעתי 3 שורות זה סביר ומעל 6 שורות זה מוגזם ובשביל אישפוז זה הפוך. לכן אני חושב שצריך לעשות סקר בנושא כאשר כל אחד יצביע כמה שורות מקסימום צריכה להיות החתימה. אני לא חושב שזה צודק שמישהו בפורום יחליט באופן שרירותי כמה שורות תהיה החתימה. אני אקבל בשמחה כל החלטה שתתקבל ע"י הרוב בפורום.

לדוגמא בפורומים בחו"ל בד"כ כל אחד רושם את כל הרכבים שבבעלותו בחתימה, בד"כ יש להם הרבה מכוניות ולכן החתימות יוצאות דיי ארוכות. אני אישית לא הרגשתי עם זה בעיה, דווקא נחמד לדעת על מה כל אחד נוסע.

בנוסף אני חושב שזה יהיה נחמד אם המנהלים ישתפו יותר את החברים באתר בהחלטות והצעות לשיפור האתר ולא כל כמה חודשים יפרסמו המנהלים הודעה עם עוד ועוד הגבלות/חוקים.

אני גם כן מנהל פורום ומועדון ואני משתדל כמה שיותר לעדכן את החברים במועדון בכל החלטה ועורך כל הזמן הצבעות (לדוגמא לגבי שעות/מיקום מפגשים וכו') בשביל לתת הרגשה שהפורום/המועדון הוא של כולם ולא שעומד בראש מישהו אחד שמחליט בשרירותיות הכל.

נ.ב. אני מסכים עם זה שלא צריך לפרסם בהודעה פרטים למכירה, בשביל זה יש פורום מכירה. בנוסף אני מסכים שהפונט צריך להיות אחיד ולא מודגש/גדול/קטן.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שגם מנהל איזה פורום/שניים -

פורום (במתכונת קארספורום, פורום בתפוז נניח הוא אכן פורום "ציבורי" בו המנהל הוא בסה"כ מתנדב שנבחר לביצוע המשימה) זו לא סביבה דמוקרטית. לא אמורים ממש לשאול מישהו לפני שעושים משהו (אם כי זה תמיד יכול להיות נחמד).

יש מקומות כמו מאקס-טיונינג שם יש מימוש ראוי להערכה של שלטון עריצות והתגלמות מוחלטת של שכרון גדלות (ע"י המנהל עצמו ושליחיו, מזכיר קצת מעצמה ממלחמת העולם השניה ולא ננקוב בשמה של גרמניה). זה לא שזאת לו זכותו לשחק king of the hill בגבעה הקטנה (קטנה, מאוד קטנה) שלו, זה פשוט היה נחמד לא לעשות את זה...

יש מקומות כמו קארספורום, פה אמנם המנהלים "קצת" יותר פתוחים - אבל עדיין זאת זכותם לעשות מה שהם חושבים לנכון שיתרום לפורום.

בקיצור - גם אני חושב שהגבלה על חתימה זה דבר נכון, אבל גם אני חושב ש3 שורות זו הגבלה מוגזמת קצת.

מכוון שכבר סיכמנו שפורום הוא לא מקום דמוקרטי (דמוקרטי רק בין המנהלים עצמם) אין מקום להצבעה של חברים על אורך החתימה (לדעתי).

מצטער אם הייתי קרציה - 7 בבוקר ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

{אם כבר חוקים ומגבלות, צריך להגביל גם את גודל הפונט... שלוש שורות בפונט 7 זה לא לעניין...}

לדעתי המנהלים צריכים לפנות אל במשתמשים עם החתימות המוגזמות ולבקש מהם לצמצם במידת האפשר את החתימה. נראה לי שזה יכול לפתור את העניין. חוקים קשיחים לא יתרמו לפורום.

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שאלה....

למה מחקתם לי את החתימה בזמן שעדיין יש אנשים בפורום עם חתימה ארוכה יותר משלי?

הגודל לא קובע, לא אמרו לך? :)

בכל מקרה - גם חתימות עם קניה/מכירה לא בסדר. (לא אמרתי שאני מסכים עם זה או לא, רק ציינתי עובדה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כך שתמשיך להיות סמל ומשל לאישיותו המלבבת, אך בלי להפריע לפורום

אורך - שתי שורות אמורות להספיק להעביר מסר קצר וענייני, אם זה ממש מרתק אז על שלוש לא נלך לרב

לגבי ה"אישיותו המלבבת" במקרה שלי אפשר להתווכח, אבל כמנהלי פורום מוטורי אתם מוכרחים להסכים על כך שרשימת הרכבים של אדם מעידה עליו בצורה חזקה מאוד, ורק מקריאת החתימה של, למשל , ירון פ. , עם רשימת הרכבים העתיקים המפוארת שלו, למרות שאורכה הוא מעל שלוש שורות, תגרום לי להתייחס לעצותיו ורעיונותיו באופן שונה לחלוטין מאשר למישהו אחר שבחתימתו מפורטים מרכיבי מערכת האודיו שלו.

בסה"כ, למעט מקריים מקומיים, אנחנו לא מכירים את האדם שמאחורי המקלדת, למעט חתימתו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שאלה....

למה מחקתם לי את החתימה בזמן שעדיין יש אנשים בפורום עם חתימה ארוכה יותר משלי?

אתה מוזמן להלשין על אנשים אחרים שהעיניים שלך צרות עליהם, אנחנו נישמח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ה"אישיותו המלבבת" במקרה שלי אפשר להתווכח, אבל כמנהלי פורום מוטורי אתם מוכרחים להסכים על כך שרשימת הרכבים של אדם מעידה עליו בצורה חזקה מאוד, ורק מקריאת החתימה של, למשל , ירון פ. , עם רשימת הרכבים העתיקים המפוארת שלו, למרות שאורכה הוא מעל שלוש שורות, תגרום לי להתייחס לעצותיו ורעיונותיו באופן שונה לחלוטין מאשר למישהו אחר שבחתימתו מפורטים מרכיבי מערכת האודיו שלו.

בסה"כ, למעט מקריים מקומיים, אנחנו לא מכירים את האדם שמאחורי המקלדת, למעט חתימתו.

כל מקרה לגופו , אפשר להכניס רשימה של 35 רכבים לשלוש שורות .

הייתי מציע שכל אחד יפסיק להסתכל איך כל דבר מפריע לו באופן אישי ויתחיל להסתכל על רווחת הכלל (אם היינו מסוגלים לעשות את זה ביום יום חיינו היו הרבה יותר טובים) , אנחנו לא עושים שום דבר סתם כי בא לנו אלה כי אנחנו חושבים שזה לטובת כולם ולא בהכרח לטובת זה שרוצה למכור נרגילה משיש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים שחמש שורות שלא מפריעות לעין הן בסדר גמור, ואתה מוזמן לערוך את חתימתך מחדש.

למרות זאת, העניין נתון בידי חברי הפורום עצמם לערוך את החתימה שלהם בצורה נעימה לעין וקריאה -

כלומר, אתם יכולים להסיק לבד מה הייתם רוצים לראות בשרשור ומה לא (מה מסיח את העין, ומה קריא,

אבל לא מתקיף אותך בצבעים ופונטים ענקיים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פה אני מסכים איתך.

על ידי החתימה אנו לומדים להכיר מעט את האדם מול מסך המחשב שמדבר איתנו, בסך הכל אם לא החתימה אז קשה לנו מאוד להביע את עצמנו ולייחד את עצמנו משאר המשתמשים (כאן זה תקף גם לגבי סימלונים לדוגמא).

צריך לצמצם את החתימות אני מסכים, נהיה פה מסחרה, אבל אני חושב שצריכה להיות הוראה להקטין את החתימות. וכל משתמש יערוך את החתימה שלו כרצונו. והוא ישים לעצמו גבולות.

לצמצם את כל החתימות למספר שורות מדויק באופן שרירותי לא יעזור, כי יש כמה דרכים לכתוב חתימה, היא צריכה להיות במינימום האפשרי ללא פונטים שמושכים את העין אבל עם זאת ללא הגבלת שורות.

בשורה התחתונה, להכניס מקסימום מסר במינימום מקום. ללא הגבלה שרירותית.

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...