מציג תוצאות 1 עד 2 מתוך 2

נושא: נוהל חדש - צמצום חתימות משתמש מוגזמות.

משתמש לא נורמאלי הסימלון של ishpuz

נוהל חדש - צמצום חתימות משתמש מוגזמות.

שלום רב,
    כידוע, בממשק בו אנו משתמשים בפורום יש לכל משתמש יכולת להגדיר חתימה שתוסיף נופך אישי להודעות שלו.
    מאחר וניצול לרעה של הנושא מוביל לכך שישנם שרשורים שבהם המלל הענייני של ההודעות טובע בין חתימות ארוכות בפונטים וצבעים צועקים, עלה הצורך להגדיר מספר כללים לשימוש סביר בחתימות כדי להפוך את הקריאה בפורום לנעימה יותר.

* אורך - שתי שורות אמורות להספיק להעביר מסר קצר וענייני, אם זה ממש מרתק אז על שלוש לא נלך לרב. אבל חמש עשרה שורות של מפרט רכיבי אודיו עד רמת הדיודה לא מעניינות את כל המשתתפים בכל שרשור בכל פורום בו כותבים, גם לא שירים, בדיחות שקיבלת בדוא"ל, רשימות קניות או כל דבר אחר שמתפרש על חצי עמוד.

* פונטים - טקסט פשוט בגודל רגיל. לא צריך צבעים, לא צריך אפקטים לא להדגיש ולא לגדוש. לא יפה למשוך את העין של קוראי השרשור לחתימה שלכם בעזרת קרס דייגים חלוד. מה שחשוב זה תוכן השרשורים. מי שרוצה לקרוא חתימות, תשומת ליבו תגיע אליהן לבד.

* סחר מכר - החתימה אינה לוח מודעות. למי שיש מבחר פריטים משובחים למכירה שיעניינו את חברי הפורום, מוזמן לפתוח שרשור בלוח קניה ומכירה או קניה ומכירה אודיו, ולתת בחתימה לינק לשרשור. משהו תמציתי בסגנון "מחפש ניסאן סקייליין - לינק להודעה בפורום קניה ומכירה" בלי פירוט יתר.

* עלבונות, גזענות, שוביניזם, דעות קדומות, פרובוקציות וכו' - בדיוק כמו בהודעות, מחוץ לתחום לחלוטין.

כולנו רוצים שהקריאה בפורום תהיה נעימה, אז כל משתמש מתבקש לזרוק מבט ולראות איך החתימה שלו נראית ולערוך אותה לפי הצורך (דרך לוח הבקרה למשתמש\עריכת חתימה) כך שתמשיך להיות סמל ומשל לאישיותו המלבבת, אך בלי להפריע לפורום.

חתימות שלא יתוקנו בזמן הקרוב, יימחקו באורח חד צדדי על ידי המנהלים, אז מי שרוצה שתהיה לו חתימה, שידאג שתהיה נורמלית.

2. הסימלון של מנהל-המערכת

חשבתם פעם מה הוא הרכב הכי מתאים לכם?

היי, אני היועץ האוטומטי של קארספורום לבחירת רכב
    אני אשמח לעזור לך בבחירת הרכב הבא שלך. אני כבר מחכה לך ומבטיח שתוך פחות מ-2 דקות נמצא את הרכב המושלם בשבילך. ואם לא, השירות חינם.
    סתם! , אני צוחק. השירות תמיד חינם! כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ כאן

פורומניאק

Re: נוהל חדש - צמצום חתימות משתמש מוגזמות.

כתזכורת למי שהספיק לשכוח ולדור שלא ידע את יוסף (או במקרה זה את אישפוז).
    נא לצמצם את החתימות שלכם בעצמכם אם הן לא עומדות בכללים הנ"ל.

מוטי.

נושאים דומים

1. נוהל חדש - צמצום חתימות משתמש מוגזמות.
    By ishpuz in forum הודעות חשובות
    תגובות: 22
    הודעה אחרונה: 01/05/06, 10:41

כללי פרסום הודעות

• לא באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך הודעות
  •