Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הנורה נתקעה בתוך הפנס איך אפשר להוציא אותה?

שימו לב! השרשור הזה בן 3504 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני חודשיים בערך הלכתי לעשות השחרת חלונות לרכב במרכז הציפויים

הם גם הציעו לי להחליף את הנורות הצהובות לנורות לבנות ב-20 שקל(בערך לא זוכר) ובנוסף עוד שתי נורות לד ב-40 שקל

אז מדובר ברכב סובארו אימפרזה B3 שנת 2009 הם היו צריכים לחבר את המנורה מתחת לכנף איפה שהגלגל

ובפנס הראשון שהם החליפו את הנורה בטעות נפל לו הנורה הרגילה לפני שהוציא אותה והיא נתקעה בתוך הפנס

הם אמרו לי שהם לא מתעסקים בהוצאת הנורה מתוך הפנס וזה בכלל לא מפריע

אבל לי זה דווקה קצת מציק בעין ניסיתי להסתדר חודשיים עם זה אבל בכל פעם שאני שוטף את האוטו או ממש מסתכל על הפנס אני יכול להבחין בנורה הזאתי וזה התחיל כבר מאוד להציק

תמונה:

1ooym1iwmtyg.jpg

אני מחפש מקום באיזור אשדוד-אשקלון שמתעסק בדברים האלה ויכול להוציא את הנורה מהפנס

או האם אפשרי להוציא אותה באופן עצמאי?

עריכה אחרונה על ידי kingdcr
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שאלה, שילמת לו מחיר מלא אחרי "הפאשלה" הזאת?

באמת שזה היה טעות לשלם לו

אבל חשבתי שזה לא יפריע(בהתחלה חשבתי ככה)

עריכה אחרונה על ידי kingdcr
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי אותו דבר בדיוק לפני שבועיים;

ImageUploadedByTapatalk1411277400.686727.jpg

לקחתי אלקטרודה ( של רתכת ) עשיתי לה קרס בקצה ואחרי 20 דקות מייגעות זה יצא, תיזהר רק לא לשרוט את הפנס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האפשרות הכי הגיונית בעייני זה לפרק את הפנס,להוציא את כל הנורות ולנער אותו עד שהנורה תיפול מאחד הפתחים.

עשיתי את זה פעם ברכב,הסתדרתי די מהר.

אגב המתקין פשוט אידיוט.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לא ממש לא.

זה רעיוניות שיביאו לך כריזה עד שתצליח .

זה קרה לי כבר כמה פעמים יש לך שתי אופציות אחת מעצבנת ,אני סתם ירשום אותה השניה גאונית לקח לי דקה בלי מאמץ.

מקל גמיש ובקצה דבק דו צדדי או משהו לתפוס אותה ולאט לאט למשוך.

האופציה השנייה והחכמה לוקחים שואב אבק בפיה של השאיבה שלו מכניסים צינור של נרגילה או צינור כמו של טפטפת/ מזגן עדיף שיהיה גמיש שמים איזולרבד שישמש כנגד בריחה של אוויר מהשואב ,מכניסים לבית מנורה ומשחקים עם הצינור עד שהוא תופס במנורה ומושכים החוצה תצינור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם כנראה מקווים להיתפס במגעי המתכת של הלד (שני הברזלים).

בכל מקרה הרעיון שלי נראה לי הכי הגיוני ובריא לנפש.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם כנראה מקווים להיתפס במגעי המתכת של הלד (שני הברזלים).

בכל מקרה הרעיון שלי נראה לי הכי הגיוני ובריא לנפש.

הרעיון שלך טיפשי רק, קיה פורטה מתפרקת בדקה ואפשר להחזיר את הפנס . ובכללי רעיון מפגר8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם אני כנראה ינסה את השיטה של הוצאת הנורה בעזרת שואב אבק עם צינור קטן או עם מקל גמיש עם תופסן בסוף

אבל לגבי פירוק הפנס והניעור שלו עד שהנורה תצא והחזרת הפנס למקום יש באיזור אשדוד-אשקלון שמתעסק בדברים האלה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3504 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...