Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אחרי שרשור הזרוע האולטימטיבית, מחפש מטען לסמארטפון ברכב

omar87
שימו לב! השרשור הזה בן 3475 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי,

היום אח שלי לקח את המטען בשביל לבדוק אם זה עובד ברכב שלו (המצית קצת רופפת אצלו). הוא החזיר אותו מפורק.

המטען המקורי היה כך:

$_12.JPG

עכשיו אני מחפש מטען כמו זה שלמטה, בשביל לחבר אח"כ אולי כבל USB של גלקסי (אנדרויד בעיקר),

הבנתי שהצורה של המצית שונה מרכב לרכב, יש לי סיאט איביזה החדשה.

אשמח לקישורים (מעדיף משהו עד 50 שח).

$_12 (1).JPG

עריכה אחרונה על ידי omar87

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי את המטען הזה

http://www.ebay.com/itm/201146091329?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

עוד לא קיבלתי אותו ואני לא יכול לתת חוות דעת אבל המחיר שלו טוב מאוד לפי דעתי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי את המטען הזה

http://www.ebay.com/itm/201146091329?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

k1235

תודה על הקישור,

ראיתי את זה, א' נראה לי שזה זיוף, ב', 2A זה לא יותר מדי בשביל הסמסונגים שמקבלים 0.7A 5V ??

עריכה אחרונה על ידי omar87

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.ebay.com/itm/321412494165?_trksid=p2059210.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

מטען מעולה, עם רכיב זיהוי עצמאי למתח הנדרש למכשיר,

בשונה מכל הזיופים הסיניים, הגיע בחבילה מסודרת, באריזה מקורית ומהודרת של ANKER.

היו לי כמה מטענים פשוטים באוטו,

בינתיים זה עובד פלאים, מצליח להטעין גלקסי 4 גם בזמן ניווט, BT פועל ומסך דלוק בעוצמה מלאה.

מומלץ בחום!

בברכה!

יונתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

k1235

תודה על הקישור,

ראיתי את זה, א' נראה לי שזה זיוף, ב', 2A זה לא יותר מדי בשביל הסמסונגים שמקבלים 0.7A 5V ??

אין פה קטע של ״מסוכן״

2A זה מה שהמטען יכול לספק, דגש על ״יכול״.

0.7A זה מה שהמכשיר צורך

לכן המטען מבחינתך יכול להיות כל מספר מעל הצריכה של המכשיר רק שיהיה זהה בvolt.

חשוב להבין את זה

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם אופציה כזאת:

http://www.no-risk.co.il/pl_product~MaxPowerMicroUSB~18~7.htm

הוא כולל חוט נשלף Micro USB וכניסת USB לטעינה של שני מכשירים בו זמנית.

תוכל לקבל 10% הנחה עם קופון קארספורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי את המטען הזה

גם הזמנתי כזה ממוכר אחר, גם עדיין לא קיבלתי אותו.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי עם מטען גנרי כלשהו (נקנה בתחנת דלק ) טעכשיו תוך כדי טיול בחול שרף לי משהו באייפון ככה שהוא לא נדלק יותר.

הבנתי את הרמז וקניתי פלאפון חדש ומטען של בלקין (כמו בתמונה) ומטעין מהר ומחברה טובה.

בעקרון ניראה לי שכל דבר לא גנרי שתקנהיהיה טוב ואל תגיד לי זה לא יקרה (זה מה שאני אמרתי ובמקום הכי לא רצוי אחרי שנה של שימוש האייפון שלי נהרס )

במזל זה היה האייפון 4 הזבל שלי ולא האייפון 5s של חברה שלי )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

..

בעקרון ניראה לי שכל דבר לא גנרי שתקנהיהיה טוב ואל תגיד לי זה לא יקרה (זה מה שאני אמרתי ובמקום הכי לא רצוי אחרי שנה של שימוש האייפון שלי נהרס )

במזל זה היה האייפון 4 הזבל שלי ולא האייפון 5s של חברה שלי )

אני כבר מעל שנתיים עם מטען גנרי שהטעין מכשירים של סוני וסמסונג ומעולם לא נדפק אף טלפון (טוב אייפון זה מכשיר על!!) ..רק עכשיו כשאח שלי הרס אותו.

אגב נראה לי ש PLEOMAX זה אחלא והמוכר הקוריאני בסדר (קניתי ממנו פעם, אגב לקח פחות מחודש להגיע אליי)

תודה למגיבים:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המטען של בלקין שמופיע כאן בקישור מאי-ביי - כמעט בוודאות מזוייף.

המחיר לא הגיוני בכלל - אותו מטען מקורי נמכר בחנויות ברשתות השיווק בארה"ב ב- 40$ ובאתר של בלקין ב-44.99$.

את זה אפשר יהיה לבדוק לאחר עדכון גרסה באייפון - חיבור הכבל למחשב אמור לתת הודעת בטלפון שהכבל לא מקורי. בתוך הכבל ישנו ציפ אימות של אפל שהקוד שלו משתנה כל עדכון גרסה.

ובלי קשר - פות"ש - שולח לך בפרטי הצעת מחיר למטעני גריפין ובלקין מקוריים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.ebay.com/itm/321412494165?_trksid=p2059210.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

מטען מעולה, עם רכיב זיהוי עצמאי למתח הנדרש למכשיר

למען הדיוק - זה לא המתח אלא ההתנגדות על חוטי הנתונים.

ומטען פשוט - בלי המנגנון הזה - אבל טוב, אמין וחזק אפשר למצוא גם בחמישה שקלים.

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני ארבע שנים בערך קניתי בתחנת דלק מטען של fujicom ב-50 שקל. אחד מאלה עם הראשים המתחלפים. עד היום אני משתמש בו, אני כלכך מרוצה שבמהלך השנים קניתי עוד שניים או שלושה כאלה - אחד לרכב של ההורים, אחד שתמיד איתי בתיק ועוד אחד שתמיד איתי בתיק אחר (כי אני שוכח להעביר אותם מתיק לתיק ואני נתקע כל פעם בלי מטען). ארבעתם, יש לציין, עובדים ללא שום תקלה עד עצם היום הזה ולא מראים שום סימנים לעייפות, לא מאבדים חלקים, ולא מפגינים שום חוסר שביעות רצון. בקיצור, כמו חדשים.

הנה: כזה.

עריכה אחרונה על ידי Spire
מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המטען של בלקין שמופיע כאן בקישור מאי-ביי - כמעט בוודאות מזוייף.

המחיר לא הגיוני בכלל - אותו מטען מקורי נמכר בחנויות ברשתות השיווק בארה"ב ב- 40$ ובאתר של בלקין ב-44.99$.

את זה אפשר יהיה לבדוק לאחר עדכון גרסה באייפון - חיבור הכבל למחשב אמור לתת הודעת בטלפון שהכבל לא מקורי. בתוך הכבל ישנו ציפ אימות של אפל שהקוד שלו משתנה כל עדכון גרסה.

ובלי קשר - פות"ש - שולח לך בפרטי הצעת מחיר למטעני גריפין ובלקין מקוריים

יש לי אייפון 5S וכמה סוגים של כבלים בדולר, עדכנתי לIOS8 ואף אחד מאלה שעבד קודם לא הפסיק לעבוד פתאום. אני מדבר גם על הטענה וגם על חיבור למחשב, עובד בלי שום הודעת שגיאה. את הצ'יפ הזה הסינים כבר יודעים לזייף בצורה מושלמת כנראה.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...