Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך הצמיגים Goodyear EfficientGrip Performance ?

DAn-BP 1.8
שימו לב! השרשור הזה בן 3496 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום הולמצו לי הצמיגים האלה ורציתי לשאול אם כדאי בכלל לחשוב עלייהם וחוות דעת מאנשים שרכשו אותם.

לפי הפנצ'ריה המידה שלי קצת בעייתית, 205/50/16 ובגלל זה נאמר שאין כל כך מבחר.

אשמח לשמוע עלייהם.

תודה.

Scan Speak

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה זמן הם קיימים אצלך ?

ניסית אותם על כביש רטוב ? ראיתי הם אמורים להיות גם טובים בזה,השאלה עד כמה נפגעת האחיזה בכביש יבש בעקבות זה...

Scan Speak

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם בסדר. בהתחלה יותר התרשמתי מהם, היום קצת פחות, בטח בהשוואה ל T1R המצויינים שקדמו להם.

למשתמש הממוצע ולא לנהג המתגרזן הם בסדר גמור.

איתמר

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם בסדר. בהתחלה יותר התרשמתי מהם, היום קצת פחות, בטח בהשוואה ל T1R המצויינים שקדמו להם.

למשתמש הממוצע ולא לנהג המתגרזן הם בסדר גמור.

איתמר

מסכים עם כל מילה, ובמיוחד עם עם החלק האחרון, לנהג הלא מתגזרן, הם בסדר גמור.

את טעם נרכש,את כמו בירה,כמו סיגריות,כמו קפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באתר של טייר-קלאב יש לך גם את הטויו CF2 ואת הפאלקן ZE914 החדש (אם כי על הנייר, מבחינת ה-EU Label, הגודייר עדיפים במעט). למיטב ידיעתי מה שמופיע אצלהם באתר זמין במלאי להזמנה מיידית.

באתרי טייר-דיל וטיירס4יו יש עוד כמה אפשרויות בתמחורים שונים, אבל איני יודע לגבי המלאי/התחייבות במחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הציעו לי את ה T1R באותו המחיר...מה אומרים ?

מבחינת ק"מ הרכב לא נוסע כמעט ככה שגם צמיג שיעשה 15K יהיה אצלי מעל שנתיים ככל הנראה.

Scan Speak

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכבתי זוג קדמי לפני מס' חודשים ואין לי תלונות.

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טויו מתייבשים מהר, והם לא הכי נוחים, אבל אין ספק שהם תמורה טובה לעלות. גם לי יש מידה עם מבחר מצומצם (205/45/16) ואני מחפש משהו שיהיה יותר נוח ונשחק פחות :p

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3496 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...