Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיזו +206 2011, פיוז של מפוח פנימי נשרף, מפוח הוחלף אך עדיין אותה בעיה (שירשור חדש)

tal69
שימו לב! השרשור הזה בן 3508 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, נשרף לי הנתיך של המפוח אוויר ברכב, הנתיך המקורי הוא 40 אמפר והיום הייתי במוסך והוא שם לי נתיך של 30 אמפר ואמר לי שזה לא ממש משנה. רק רציתי לשאול, זה יכול לגרום לי נזק (שריפה/פיצוץ/נזק חשמלי/וכו׳)?

תודה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבדוק את החיבורים של המפוח וגם את בית הפיוז.

מפוח ברמת בלאי מואצת צורך זרם גבוה יותר לכן הפיוז נשרף. יש להחליף את המפוח.

על איזה רכב מדובר ? כמה קילומטרים עשה הרכב ?

אל תעביר ישירות את בורר המהירות למהירות 4 אלא תחילה ל-3 ולאחר מכן ל-4 ובדוק האם הפיוז נשרף.

תבדוק מול המוסך המורשה האם קיים TSB בעניין.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב היה במוסך מורשה פיג׳ו והם אמרו שהם החליפו את המפוח, אך לאחר ששוב הפעלתי את המזגן ברמה 4 הנתיך נשרף ועכשיו מישו אחר שם לי 30 אמפר

הרכב הוא פיג׳ו 206+ שנת 2011 והוא עשה 30000 קילומטר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את המפוח החליפו במוסך מורשה במסגרת האחריות, את הפיוז עכשיו החליף לי מישו שיש לו מוסך בבית

מוסכים ליד הבית זה רעה לא חולפת כנראה של הענף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך את הכלים והניסיון הדרוש בכדי לבצע את הבדיקות לכן אני ממליץ לך לגשת למוסך מקצועי שעשוי לעזור

לך לפתור את הבעיה.

נסה את מוסך אורן בחולון.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3508 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...