Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תמונות ממסע תאילנד-טורקיה על כבאית מפתח תקווה

sinkto
שימו לב! השרשור הזה בן 1862 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני רוצה לשתף אתכם בתמונות שצילמתי במהלך טיול חוצה אסיה. הטיול נעשה עם קרוואן שבניתי על שילדה של כבאית ישנה,

וארך תשעה חודשים בנסיעה רצופה מתאילנד עד יוון וחזרה ארצה.

חלק מהרכבים שצולמו הם רכבי אספנות פרופר לפי גילם, חלק יצירות אומנות מקוריות, וחלקם הועמסו בצורה שלא תאמן.

המרצדס האדומה היא כמובן הרכב שלנו, כבאית מפתח תקוה שנת 1984 דגם 1113

מקוה שתהנו

אריה

P2213465 (640x480).jpgP1182518 (2) (1024x768).jpgP1182523 (1024x768).jpgP2143357 (1024x768).jpgP3113770 (1024x768).jpg

עריכה אחרונה על ידי sinkto

:2gunfire:..When you have to shoot shoot, don't talk. That is of course, if you have a gun

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אריה

כל הכבוד על היוזמה , מוטורית ואנטרופולוגית.

מחכים להמשך

ישי

" בוא ניסע, ניתן למחלה לעבוד, נחזור עם מיכל ריק " . בגעגוע לישראל ז"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואוו, איזה יופי, איזה כיף.

ירוק מקנאה :wink:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו? שבע שורות וחמש תמונות?

נשמע לי כמו סיפור מאוד מעניין שראוי לפירוט והרחבה.

נמרוד

אמת , יהיה מעניין לקרוא על המסע כולל גם את הסיפור אודות קניית ובניית הקרוואן.

בברכה אריק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת היא שאני פתחתי נושא בשם "תמונה ביום", לא רציתי להפגיז פה בכתבות:)

שם הנושא שונה, אולי ע"י ההנהלה? בכיף.

:2gunfire:..When you have to shoot shoot, don't talk. That is of course, if you have a gun

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז ככה..

הסיפור החל ב1996 בירח דבש בן חודשיים וחצי באפריקה עם BMW K75 תיקי צד ואוהל. האופנוע עדיין אצלי..

כ"כ נהננו שהחלטנו לעשות משהו דומה גם כשנהייה משפחה, ומאז, משך שנים ערגתי לריאו, יונימוג, מאן 4X4 או משהו דומה.

ב2008 היה כבר מספיק כסף להתחלה. חיפשתי משאית ישנה עם גלגלים גדולים ובלי אלקטרוניקה.

קשה מאד מאד להשיג אחת כזו, אבל אז הופיעה מודעה ביד2 ובחורה ענתה לטלפון ואמרה "מכבי אש שלום..."

זה לקח זמן, והתמודדות במכרז, וב2009 הרכב היה שלי.

משך חודשים פירקתי ברזלים, עוד חודשים הרכב עבר לסדנא בקרית אתא וקיבל הארכת שילדה ומעטפת לקרוואן.

חזר אלי לחצר לאיבזור פנים - שבועות הסנפתי דבק וציפיתי רצפה קירות ותקרה, בניתי ריהוט עמיד (בלי שום הגבלת משקל..)

לחמש נפשות, מערכת חשמל נפרדת אבל מחוברת גם לאלטרנטור מחוזק וגם לשמונה פנאלים סולארים על הגג.

מקלחת, מטבח, גז, הכל.

מכנית כמעט לא היה צורך בשיפוץ שכן הרכב תוחזק היטב ונסע מעט, בכ"א חרטתי ומילאתי מחדש חלקי אלומיניום של מערכת הקירור, ושיפצתי את הטורבו. וזהו!

הוספתי מיכלי דלק, מים, ארגזי כלים וחלפים, וכשהכל היה מוכן (פחות או יותר..) שמתי באוניה של צים, ושלחנו לתאילנד.

המשפחה ואני, טסנו:)

יצאנו לתאילנד בנובמבר 2010 והמסלול עבר ב: קמבודיה, לאוס, סין (כולל טיבט ומונגוליה הפנימית), קזחסטאן, רוסיה (דרום רוסיה - אוסטיה, סובב צ'צ'ניה, קוקז), גרוזיה, טורקיה, (ישר אחרי המרמרה, אמאלה..), ומשם במעבורת לקפריסין.

בקפריסין הסתבכנו קצת כי הגענו מהצד הטורקי והם לא חברים שם, כך שאי אפשר היה להמשיך ארצה.

אשתי והילדים עברו את הגבול, קנו כרטיסים וטסו הביתה, ואני, עשיתי פרסה, חזרה לטורקיה, יוון, ואז, מעבורת לקפריסין היוונית, והבייתה.

זהו בקיצור.. הרכב התנהג למופת ולמעט איזה שסתום במערכת הבלמים ונזילת מים קטנה מהמשאבה לא קיטר כלל,

עבר מאות קילומטרים בחולות של ערבות קזחסטאן ב45 מעלות צלסיוס, בוסס בבוץ בג'ונגלים של דרום מזרח אסיה, העפיל ל4000 מטרים ויותר על הרמה הטיבטית, (שם סירב להניע כי מערכת ההנעה למזג אויר קר לא הופעלה מעולם, ולמרבה הבושה, נאלצנו להגרר בהילוך משולב כשני קילומטרים על ידי משאית זבל סינית עד שהמנוע התחמם מלחץ הדחיסה והונע..).

יש כמובן המון סיפורים אבל לא זו הבמה, אני אמשיך להעלות תמונות, ואולי אצרף קצת הסברים..

אנחנו מתכוונים להגיע בע"ה לאירוע באיסרו חג סוכות לרמת גן כך שמי שיבוא, יראה במה מדובר.

אני הולך לחפש תמונות מתהליך הבניה במחשב הישן, ואם אצליח, אעלה אותן עוד הערב.

לילה טוב

אריה

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והנה התמונות

הכבאית מגיעה לגליל מתחילה לעבור שינוי. קודם כל פירוק!

המשאבה נמכרה למוסך פרץ בחולון, אשר מתמחה בנושא. מיכל הקצף הפך למיכל מי הרחצה שלנו ורוב השאר, נמכר כברזל.

כבאית בטפחות 004 (640x480).jpgכבאית בטפחות 031 (1024x768).jpgכבאית בטפחות 034 (1024x768).jpgכבאית בטפחות 036 (1024x768).jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחר כך החלה הבניה. פה כבר רואים את הרכב אחרי הארכת שילדה ובנית ארגז.

ציפוי קירות, בנית ריהוט, והדבקת פאנלים סולארים על הגג.

P3160296 (1024x768).jpgP4010331 (1024x768).jpgP4010334 (1024x768).jpgP4050338 (1024x768).jpgכבאית סולארי 001 (768x1024).jpgכבאית סולארי 005 (1024x768).jpgכבאית סולארי 009 (1024x768).jpgכבאית סולארי 017 (1024x768).jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד אריה

אני זוכר כתבה בטלויזיה עליכם.

הקטנוע הינקל עדיין אצלך?

תודה. לצערי, עוד כמה אנשים זוכרים את הפאדיחה הטלויזיונית..

החברה מערוץ2 גם לא עמדו בהסכם ולא שידרו תמונות פרופיל של הרכב עם מדבקות של הספונסרים.

למדנו תקשורת בדרך הקשה..:cry:

וכן, ההיינקל אצלי, מחכה לימים טובים:) כל הכבוד שזכרת!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד השרשורים היותר מעניינים בזמן האחרון (ויסלחו לי כמה וכמה חברי פורום) !

יפה מאוד !

(כתבת גם שברשותך אופנועים/קטנועים, נראה לי הסתבכת גם עם עוד כמה חברי פורום כאן... :wink:)

נשמח לקרוא לראות ולשמוע עוד על מעשיך.

תודה.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1862 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...