Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפור אאודי Q5 3.0T

Elysium
שימו לב! השרשור הזה בן 3461 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא הלקוח. 8)

שאלתי מתוך רצון ללמוד על ההבדלים כצופה מהצד לשרשור.

אני בהחלט מבין שקיימים הבדלים בין התוכנות ואני מעריך את המוכנות שלכם להציע מרכולתכם לנסיון, אבל להבנתי (ע"ס אתר APR) השדרוג שכבר קיים ברכבו של פותה"ש כבר כולל פולי משופר, תוכנה ל-98 ואולי גם קיט יניקה.

ויתקן אותי פותה"ש אם אני טועה.

לכן תהיתי אם תוכלו לעמוד על ההבדלים הצפויים במעבר לתוכנה שאתם מייצגים. מעבר לענין הזרקת המתנול, שעל כך נתתם מענה. :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי.

כיוון שהעלת את שאלת ההשוואה בין התוכנות ,ומבלי חלילה לעורר מלחמות (בבקשה ) ,ראוי לציין ,כי בעל ה S5 שבתמונה ,התנסה קודם בקיט שהציעו ב APR ,כאשר בסיום ההתקנה , ביצע בעל הרכב מדידת דינו ,מתוצאותיה הוא לא היה מרוצה.

הרכב הנ"ל הגיע אלינו .

תוכנת ניהול המנוע הוסבה לכזו מתוצרת GIAC והפולי הוחלף בכזה מתוצרת AWE .

לאחר החלפת התוכנה ל GIAC ,ביצע בעל הרכב מדידת דיינו נוספת ,כאשר הפעם הציג הדיינו תוצאות מרשימות של 436 כ"ס ו 52 קג"מ ב 4 גלגלים !

דיינו מצורף.

AUDI S5 3.0T DSG

תוכנת ניהול מנוע GIAC

תוכנת DSG GIAC

AWE PULLEY

דלק 98 אוקטן

1551584_595715370475793_1996545565_n.jpg

בעל הרכב הביע שביעות רצון מהתוצאות שקיבל בדיינו ו GIAC היתה בחירתו.

עריכה אחרונה על ידי E&A-AUTOSPORT
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא טועה, מדובר במנוע שונה מזה שיש לפותח השרשור (לפחות לפי ויקיפדיה - מנועי CAKA/CCBA מול CTUC/CTVA).

אם כי אני ממש לא בקיא בהבדלים הממשיים ביניהם.

אבל בסדר, גם סיפור על לקוח שמרוצה יותר מהתוצאה ב-GIAC זה משהו :wink:

(אגב, אני ממש לא בענין של מלחמות. אין לי צד בענין מעבר לסקרנות).

עכשיו צריך עידכון כלשהו מפותה"ש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתי,

בסופו של דבר רצינו / רציתה לשמור על מראה מקורי, וללא צליל שונה.

תמיד יש אפשרות להוסיף,

מערכת פליטה ואת הקיט יניקה

http://www.pitstop.co.il/Product/%D7%A7%D7%99%D7%98-%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%A7%D7%94-carbonio-%D7%9C%D7%9E%D7%A0%D7%95%D7%A2-30tfsi

דבר איתי נמשיך להתקדם

נתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים שנה טובה לכולם, טום תודה על השאלות הענייניות ששאלת, לא הייתי יכול להתנסח טוב יותר. ותודה גם לחברים מ-E&A.

אכן לרכב הוחלף הפולי בקטן יותר התוכנה שודרגה ל-apr stage 2 אוקטן 98. קיט יניקה לא הותקן עד כה על מנת לא לשנות את גוון הצליל ולהוסיף רעש לוואי לרכב כפי שנתי ציין. 436 כ״ס זה נתון יפה מאוד, נראה לי שאבצע בדיקת דיינו ואראה מה המצב אצלי ברכב ואעדכן.

שאלה התוכנה לניהול גיר של giac ב-S5 היא של גיר 7 הילוכים ולא 8 כמו שאצלי?

חשוב לי לציין שאני מרוצה מאוד מהרכב לאחר השדרוג, פשוט רוצה למקסם - זה פאק מובנה במערכת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 3461 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...