Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פסק הדין בעקבות המשפט על אלכוהול (660 מק"ג)

שימו לב! השרשור הזה בן 3406 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעשה שכך היה:

היום בבוקר אני מגיע לחוף הים עם חבר, המשפט שלי נקבע ל17 (רביעי) ואני מנצל את רגעיי האחרונים שלי עם הרשיון ביום חופש.

לא עוברת רבע שעה מאיך שאנחנו מתיישבים ומרימים את השמשיה שהטלפון מצלצל ואני רואה את השם "איתן סטולר" על המסך.

"הלו?"

"אתה בעיר?"

"כן."

"תגיע עכשיו לבית משפט, סגרנו לך אחלה עסקה אבל אתה חייב להגיע עכשיו! השופט לא מבין איך סיכמנו על עונש כזה קל עם התביעה, הווא צריך להתרשם ממך."

"אני בשורט וגופיה!"

"תגיע כמו שאתה, אנחנו נסביר הכל לשופט."

לא עוברות 10 דקות אני כבר רץ במסדרונות בית המשפט לאולם, בשורט קצר, גופיה וכפכפים.

מגיע ותוך דקה נכנס.

כמה שאלות מצד כבוד השופט, כמה מילות הרגעה מצד הסטולרים ומגיע הפסק דין.

חברכם הנאמן, אחרי שנתבע על ידי המדינה עקב נהיגה בשכרות עם 660 מיקרוגרם אלכוהול בדם מקבל את גזר דינו:

5 חודשי שלילה.

במהלכם מותר לי לרכב על קטנוע/אופנוע ולהוציא כל רשיון מסוג A.

1500 ש"ח קנס.

זה לאחר שבתיק היה רשום שהתנהגותי סווגה כ"שובבה", פספסתי כמה פעמים את האף, חזרתי פעמיים על הספרה 4 ויצאתי כמה פעמים מהקו.

לקח לי איזה שעה לעכל את התוצאה, אחרי שכולם מסביבי והפסקי דין שקראתי אמרו לי שאקבל 3 שנים לפחות.

אפילו השופט אמר לי לחבק את העורכי דין שלי.

חברים, תודה על ההמלצות למשרד סטולר, שווה קל שקל.

יחס מעולה ואין ספק שהתוצאות כמובטח!

אני מאוד ממליץ לפנות למשרדם אם כבר החלטתם לקחת עו"ד, לא תצטערו! :grin:

www.taavurahelp.co.il

עריכה אחרונה על ידי mill3r
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר הראשון שעשיתי אחרי שסיימתי לקרוא את ההודעה שלך זה להסיט את מבטי לימין בשביל לראות מה המרחק שלך מהכבישים שאני נוהג לנהוג בהם, בצורה אנוכית לחלוטין אני שמח שאתה באילת, אני מקווה שתשאר שם.

זה לא שאין שיכורים על הכביש גם באיזור המרכז, פשוט אנחנו לא צריכים עוד אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לקודמי, עצוב מאוד שיש נהגים כמוך בכביש. רוצחים בפוטנציה. לא מבין מה יש להתגאות בזה שנתפסת במצב שיכולת להרוג את עצמך ומשפחה תמימה שעברה לידך, ואתה עוד מתגאה בזה. יום עצוב למערכת המשפט והתביעות של מדינת ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לקודמים , מקווה שלא תנהג לידי.

1.מזל טוב מקווה שלא תחזור על אותה טעות

2.לא מזל טוב כי זה "חרא" עסקה , יצא לי לראות 700+ מק"ג יוצא על כלום.

3.שוב פעם "חרא" עסקה , "חארטה" 3 שנים , גג חצי שנה מקבלים עם עורך דין "מעפן".

עו"ד אלעד שור הוציא אות 160 על כביש 90 זכאי , תעשה גוגל בקטנה [ולא זה לא פרסומת זאת המלצה].

אגב היתי קטין + נהג צעיר+ חדש , היתי אמור לקבל מינימום שלילה ל 6 חודשים , כשחבר שלי לפני חצי שנה קיבל על 700 מק"ג 4 חודש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

LOrdj אתה צודק במה שאתה אומר,רק אתה לא יכול להשוות תיק מהירות לתיק שיכרות ,היום המדיניות שונה והענישה בינהם שונה,

העו"ד שלו רק לא סיפר לו שמשרד הרישוי ישלח אותו למכון הרפואי,ושם תהייה לו קצת בעיה,אני טיפלתי בתיק עם 715 מק"ג והיה ביטול כתב אישום זה הכול תלוי בתיק ואם יודעים איפה לגעת,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש לא מתגאה במה שעשיתי.

אני לא אדם ששותה, אני בכוננות תמידית כחלק משירות המילואים והעבודה שלי.

אני לא אפרט על הנסיבות שהביאו אותי למצב ההוא אבל תאמינו לי שאני רק מצטער על זה.

אני רציתי לשתף בשירות שקיבלתי ולא מעבר.

מקווה שתבינו את ההבדל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע שעו"ד שלך באמת עשה עבודה יוצאת דופן והרוויח את משכורתו ביושר. אני לעומת קודמיי חושב שלמדת את הלקח. 6 חודשים שלילה + התעסקות עם בתי משפט + 7-8 אש"ח (ניחוש פרוע) של נזק כספי ישיר זה מאוד מרתיע כל אזרח נורמטיבי. אזרח לא נורמטיבי גם אם ישלל לשנתיים, ימשיך לנהוג ולסכן את כולנו.

נ.ב. תרכב בזהירות על האופנוע, שלא יהיה פדיחה :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנזק הכספי האמת הרבה יותר גבוה מבחינת כלל ההוצאות, הסכום ששולם לעו"ד מבחינתי היה שווה על שקל.

אני ויתרתי על ירח הדבש שלי בשביל לממן את הטעות הזו ואני יותר ממצטער על כל זה.

אני בכוננות תמידית עקב עבודתי ושירות המילואים שלי, לכן טני אדם שלא שותה.

באותו ערב הייתי בחתונה של חבר מהצוות והרשתי לעצמי לשתות מכיוון שהיה לי "אישור" לכך, מבלי לדעת את ה"יכולת" שלי.

כולנו בני אדם וכולנו טועים, אני שמח שהנזק היחיד הוא כספי, אני את השיעור שלי קיבלתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מילר, אני מקווה מאוד שאתה מבין את ההבדל בין לשתות ולנהוג כשאתה עובר את הגבול החוקי (שזה מאוד לא בסדר לכשעצמו. אישית לא שותה אפילו שנדי אם אני צריך לנהוג ויעידו על כך אנשים שראו אותי במפגשים חברתיים רוויי אלכוהול) לבין לשתות ולנהוג במצב שאתה מתאר שזה כבר גובל בפשע מהצד הלא נכון של הגבול.

חבל לי מאוד ששופטים מאשרים כאלה עיסקאות כי זה משדר להרבה מאוד אנשים שזה לא נורא אם נתפסים שיכורים. יש חוק ואם ידעת לעשות אז צריך לשלם לפי הספר. לא פחות ולא יותר.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 3406 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...