Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החל השיווק של אינפינטי q50 עם מנוע 2.0 t במחיר תחרותי ביותר.

zuzut5
שימו לב! השרשור הזה בן 3508 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז כמו בכותרת, נראה שלקרסו יש בהחלט קלף מנצח שיכול לעשות חיים מאד קשים למשולש הגרמני.

רכב מאד מאובזר עם הנעה אחורית ומנוע טורבו במחיר של החל מ 239,000 ש"ח.

עריכה אחרונה על ידי zuzut5

cla 250 amg 2014 חבל שלא עם ההנאה הנכונה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שהמכונית הזאת מדירה שינה מעיני הגרמניות ולא כי היא לא טובה. המספרים לאורך השנים מוכיחים שלקהל יש את ההעדפות המסורתיות שלו. אי אפשר לקנות ותק ואינפיניטי צריכה לבנות מסורת ארוכת שנים כדי לרכוש לעצמה קהל חוזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא כלכך מסכים איתך, אם לי לדוגמא הייתה היום שוב את האופציה לבחור, כנראה שהייתי הולך על האינפינטי מהדגם המפואר ביותר בלי לחשוב פעמיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראית כמו אופציה מעולה, אבל את אותו הדבר אמרנו על הלקסוס IS300 שנמכרת במחיר שגבוה בעשרת אלפים שקלים יותר בגרסת הבסיס, זהה בגרסת הביניים ובעשרת אלפים שקלים זולה יותר בגרסה הבכירה, אבל נותנת צריכת דלק טובה בערך פי שתיים ממנוע 2 ליטר טורבו ממוצע, אבל לא נראה שהיא מצליחה לעקוף את שלוש הגרמניות.

אין מה לעשות, מוניטין משחק פה תפקיד משמעותי מאוד.

עריכה אחרונה על ידי Spire
מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כמו בכותרת, נראה שלקרסו יש בהחלט קלף מנצח שיכול לעשות חיים מאד קשים למשולש הגרמני.

רכב מאד מאובזר עם הנעה אחורית ומנוע טורבו במחיר של החל מ 239,000 ש"ח.

ומה עם איזה תמונה לעצלני גוגל תמונות ? :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם לידיעה הIS300H היא הרכב הנמכר בסגמנט. הרבה לפני סדרה 3 A4 וC קלאס.

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק שאני אבין,

אינפיניטי מאובזרת עם מנוע מרצדס ב-240K

C-קלאס C250 עם אותו המנוע בדיוק ב-100K ש"ח יותר?

האינפיניטי פה עם ידה על העליונה ללא צל של ספק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

100K זה במקרה הטוב בו אתה מקבל את c250 הבסיסית, אני חושב שכיום אינפינטי לא נופלת מהגרמניות, שלא לדבר על אאודי שמזמן כבר נמצאת מאחור עם ה a4 הפושרת שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק שלא יהיה את ההגה המוזר שלהם.

אני מאמין שאתה מתכוון להגה "האלחוטי"? - אם כן, אז גם כאן מדובר בהגה הנ"ל (כולל המנגנון המכני במקרה כשל). אגב, מנסיעה על הגרסה ההיברידית, אין מושג שמדובר בהגה אלחוטי.

בן.

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי המפרט ששלח היום היבואן, ההגה החשמלי מגיע רק בגרסת הספורט שעולה יותר מ-240 אלף ₪. כמה יותר? שאלה טובה, עליה נציגי היבואנית לא טרחו לענות.

http://www.carsforum.co.il/cars/Uploads/motori/9-2014/1794/gallery//מפרט-טכני-אינפיניטי-Q50-בנזין.pdf

אינפיניטי הוא מותג הפרימיום הכי פחות נמכר בישראל והוא ישאר כך גם לאחר השקת הגרסה החדשה. המנוע אולי של מרצדס, אבל המתג של מראות החשמל מניסאן מיקרה...

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביקה, 269 לפרימיום ו- 299 לספורט.

לנו היבואן כן ענה :-P

גם ה-PDF שהם שחררו לא מדויק (נראה שהוא הועתק מגרסת ההיבריד, שים לב, כתוב שם שיש לשתי הגרסאות פנסי LED). כי יש שלוש גרסות (GT, פרימיום וספורט) אבל במפרט מצוין אבזור רק של שתיים.

עריכה אחרונה על ידי Spire
מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3508 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...