Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוזוקי ספלש GLS שנת מודל 2011, כדאי?

rafulz
שימו לב! השרשור הזה בן 3507 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מבקש המלצות/ביקורת על סוזוקי ספלש GLS שנת מודל 2011.

כמו כן אשמח לשמוע על מחיר ממולץ.

הרכב מיועד לנסיעות עירונית בעיקר ( בחיפה) ומעט נסיעות בין עירוניות בסדר גודל של 18000 קילומטר בשנה. הרכב מיועד לזוג או בודד.

תודה.

עריכה אחרונה על ידי rafulz
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספלאש שתיין?

בקשר למחיר,אין פה שמאים,תסתכל מה מחיר מחירון ואיזה מחיר מוכרים ביד 2.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק מצויין. יש לנו אחד כזה שנת 2012 עם כבר 45 אלף ק"מ. הרכב נוסע 80%-90% עירוני (קריות) עם נהגת שלא הכי משתדלת לנהוג חסכוני - משהו כמו 1:13-1:12 בפעם האחרונה שבדקתי. אם משתדלים אפשר גם קצת יותר. בבין עירוני כמובן זה משתפר משמעותית לכיוון 1:17 עד כמה שזכור לי.

רכב מאוד נוח, ישיבה גבוהה - אנחנו מאוד (מאוד) מרוצים.

אין שום בעיה לבצע נסיעות בין עירוניות רחוקות ככל שיהיו - הרכב ירד לאילת, לים המלח ועוד גם עם 4 מבוגרים וקצת ציוד.

החיסרון היחיד שאני יכול לחשוב עליו מבחינתנו זה תא מטען קטן - אם זה לא מפריע לך, סע לשלום המפתחות בפנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פה כמה שירשורים מבעלי כזה רכב דווקא צריכה טובה.

1/15.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי ניסיון חד פעמי של נסיעה באוטו זה, ישיבה גבוהה, מנוע רועש, אך האוטו לא מגיב בהתאם לרעש. לא התחברתי כלל. חושב שסוויפט תיהיה בחירה יותר חכמה, במידע ואפשר, מבחינת תקציב.

Chevrolet cruze turbo 1.4L 140hp LTZ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעולם לא נהגתי בספלאש, אבל אני נוהג בסויפט ומבחינת מערכת ההנעה הדגמים זהים (אני מתכוון לאוטומטיים), וגם המשקל דומה מאד. עם זאת - הסויפט יותר יקר, והשאלה היא האם מבחינת פות"ש התוספת מוצדקת. הצריכה שלי בסויפט 2013 נעה סביב 12-13 קמ"ל בנהיגה מעורבת שחלקה הררית.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3507 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...