Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיצובישי לנסר ספורטבק 2010- צריכת דלק

Roman Tmur
שימו לב! השרשור הזה בן 3510 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי מיצובישי לנסר 2010 (1.8 תיבה צריפה) ורציתי לדעת אם יש משהו שהשתנה בין הגירסה שלי לגירסא של 2014 ששם לפי נתוני יצרן הצריכה נמוכה ביותר ממ150%.

אני לא תמים ויודע שנתוני יצרן זהו שקר אבל פי 1.5 פחות נראה לי מוגזם.

יוצא לי צריכה עירונית סביבות ה 12 ל 100 וצריכה בין עירונות מאוד תלוייה בנסיע אם אני נוסע אם CRUIZE CONTROL על 90-100 אז סביבות ה7( שזה מצויין) אבל איך שאני עולה על רף ה 110 הצרכיה יכולה להגיע גם ל 9.

אם מישהו מכיר איזה עדכון תוכנה או כל דרך אחרת אני מאוד אמשח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

בתנאי אמת רכב לעולם לא יגיע לנתוני צריכת הדלק שמופיעים בקטלוג של היצרן. את הנתונים האלו מקבלים בבדיקת מעבדה עם בן אדם ששוקל בדיוק 80 קילוגרמים שנוסע במישור בלי מזגן ועם חלונות סגורים.

קח את הרכב למוסך שיבדוק שהכל בסדר מבחינת מנוע, בלמים ופליטת מזהמים. אם הכל בסדר אז אתה צריך ללמוד לנהוג יותר רגוע או פשוט להחליף רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3510 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...