Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת מולטימדיה מבוססת אנדרואיד לאיביזה 2014

assafg
שימו לב! השרשור הזה בן 3514 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, אני מחפש להחליף את הרדיו הבסיסי שהגיע עם האיביזה החדשה (2014) במערכת מולטימדיה מבוססת אנדרואיד. על הדרך להתקין גם חיישני רוורס, רמקולים סבירים (לא צריך סאב וכאלה) ואולי גם מצלמת רוורס ומצלמה קדמית. וכמובן שיש באיביזה (זה הדגם עם האבזור הבסיסי) את הבעיה של פאנל הכפתורים שצריך לרדת למטה לידית ההילוכים.

ראיתי באיביי מערכות בטווח מחירים של עד 2,000 ש"ח אבל לא מצאתי אחת שתתאים לאיביזה 2014, ואני יודע שיש ואפשר לעשות התאמות. אשמח לקבל המלצות למערכת מולטימדיה (חייב אנדרואיד) אפילו בטווח מחירים טיפה יותר גבוהה ואפילו אצל מתקינים בארץ, ואם יש מקום/מתקין עם אמינות ומחירים סבירים באיזור המרכז (ראשון לציון) אשמח לקבל המלצות.

תודה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב2000 ש"ח במיוחד באיביי אתה תקבל רק מערכות סיניות מצ'וקמקות.

כל המולטימדיה אנדרואיד שראיתי עד עכשיו, מלבד האנדרואיד של roadrover הם מעפנות, העניין הזה לא מספיק מפותח עדיין.

לדעתי כרגע הפיתרון הכי טוב הוא להשתיל טאבלט.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, אבל אני מאמין שכן אפשר למצוא מערכת סבירה ולא שיבצור אחר.

הסתובבתי היום קצת לראות מה קיים אצל המתקינים באיזור שלי, ואכן רוב מערכות האנדרואיד הן סיניות כי המותגים לא מיצרים עדיין מערכות הפעלה אנדרואיד (אני לא מעוניין בתומך אנדרואיד או בקופסא שהופכת כל מערכת לאנדרואיד) אז הציעו לי מערכות מיושנות כמו הroadrover או הprovision שהרבה יותר נחותה. עכשיו אני יוצא מתוך נקודת הנחה שלכל מתקין יש פאנל דאבל דין לאיביזה ולא שולל את האפשרות של הזמנת מערכת מאיביי. הבעיה שיש המון מערכות כאלו, (סתם לדוגמא: http://www.ebay.com/itm/191276919876) ואני לא ממש יודע אם כל מערכת דאבל דין אפשרית להתקנה על האיביזה, יש הגבלות גודל או דרישות מיוחדות אחרות???

נאמר לי גם שיש בעיה עם בקרת השליטה בהגה שדורשת חיבור דיגיטאלי ולא אנלוגי כמו בשאר הרכבים וזה מצריך מתאם מיוחד שעולה בסביבות ה900 ש"ח וגם הוא לא מספיק טוב. המערכות שקיימות באיביי באות עם מתאם שכזה, אני רק לא יודע אם הוא מתאים.

עזרה...????

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מסווגים אותה כחלקי חילוף לרכב אז 49% ואם מסווגים כדי.וי.די אז 36%.

אין לי בעיה עם זה כי פשוט אין להשיג בארץ את המבחר הזה. כל מה שמוכרים פה זה ישן (לא משומש) במחיר של חדש. תוסיף אפילו 50% וזה עדיין יצא משתלם במחיר לדעתי.

הבעיה לדעת מה מתאים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקישור שנתת זה מתאים לסקודה ראפיד סביר להניח שלא יתאים לרכב שלך כי זה לא דאבל דין.

בעזרת מתאם אפשר לשים כל דאבל דין אצלך ברכב,דאבל דין זה תקן,אתה מוזמן להריץ חיפוש.

מה גורם לך לחשוב שהroadrover היא מיושנת? היא מהכי עדכניות שיש כרגע בארץ והיא מערכת מצוינת אם לא הכי טובה בארץ וגם היא הרבה מעבר לתקציב שלך,הפרו וויז'ן מערכת מדבקה סינית,תתרחק.

שוב פעם אני אגיד,כל מה שתמצא באיביי ב2000 ש"ח יהיה זבל,כנ"ל בארץ.

אני לא מתבסס על דעה אני מתבסס על עובדות,זה מה שיש.

כמו שאמרתי מקודם העניין הזה עוד לא מספיק מפותח.

ואם תזמין את זה מאיביי זה הסיווג יהיה חלקי חילוף והמס בהתאם.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3514 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...