Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האתר החדש - pitstop.co.il

PIT-STOP
שימו לב! השרשור הזה בן 3393 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סוף סוף - הוא מוכן!! http://www.pitstop.co.il

האתר החדש של PIT-STOP עלה לאויר היום ואתם מוזמנים לבקר אותנו גם שם.

יש לנו אתר חדש לחלוטין עם מאות רבות של מוצרים ודפים מלאים באינפורמציה, יש מנוע חיפוש מתקדם שיציע לכם רק מוצרים מתאימים בהתאם לסוג הרכב שהזנתם ולמרות שהשקענו בו שבועות וחודשים ארוכים - סביר להניח שפה ושם פיספסנו משהו אז.. הערות, הארות, טענות והצעות לשיפור יתקבלו בברכה. שלחו לנו מייל עם לינק לדף הספציפי ונשמח לעדכן ולתקן.

[email protected]

בכל מקרה - לא לדאוג. אמנם האתר עלה אבל אנחנו ממשיכים לעבוד עליו מאחורי הקלעים, לתקן, לשפר ולהוסיף עוד מוצרים רבים.

yqdh3zomwr4m.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם יש שם "הטרלה" של חיפוש מוצרים לרכב ספציפי - כל האופציות פתוחות אך בפועל אין כלום שנמכר שם באמת.

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

העובדה שלא ניתן לרכוש באתר היא הגיונית, כי רוב המוצרים שלהם דורשים התקנה מקצועית ולכן סביר שהלקוחות יגיעו פיזית.

מה שמעצבן זה שלרוב המוצרים באתר אין מחירים.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...