Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פילטרים לrca

apexi
שימו לב! השרשור הזה בן 7093 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם הרכבת פילטרים מסוג זה תעזור לסנן את כל סוגי הרעשים?

האם איכות הסאונד יורדת?

האם מישהו מכאן מכיר חנות ב אינטרנטשמוכרת פילטרים לrca ומפצלי y לrca

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפילטר לא פותר לגמרי את בעית הרעשים,הוא רק מחליש את הרעשים. לדעתי לא כדאי לך להשתמש במסנן,היה לי פעם בעיות רעשים וניסיתי לחבר מסנן והבאס היה חלש יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפילטר לא פותר לגמרי את בעית הרעשים,הוא רק מחליש את הרעשים. לדעתי לא כדאי לך להשתמש במסנן,היה לי פעם בעיות רעשים וניסיתי לחבר מסנן והבאס היה חלש יותר

זה מאד תלוי באיזה מסנן רעשים אתה משתמש :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הנושא מאוד שנוי במחלוקת (כולל רעשים שפחות שומעים),

אני אישית משתדל לפטור את הבעיה ע"י חלקים מקצועים שמראש מונעים רעשים,

או חלקים שמיועדים לכך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מדבר על רעש אלטרנטור, אז ישנם פילטרים (ground loop isolators) שנועדים לפתור ground loops, אם הפילטר לא בנוי כמו שצריך, כלומר, משפיע על היענות התדרים אז איכות הסאונד תיפגע.

99% ממקרי הרעש לא קשורים ל ground loops, ולכן אם אתה סובל מרעש אלטרנטור פרט לנו את רכיבי המערכת שלך וננסה לפתור לך את הבעיה...

רעש אלטרנטור קשור ל-95% התקנה, 5% רכיבים.

If I have seen further than other men it is because I have stood on the shoulders of giants.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי רדיודיסק 6350 של פיוניר

מגבר של פיוניר 400w

מגבר של מגנט

http://www.home-car.co.il/Product.asp?Pid=CLASSIC-XL-4000&Cat2Cat1ID=44&Cat2ID=64&aff=zap

קומפוננט של מורל 6 פלוס

רמקולים אחוריים פיוניר 400 וואט מהסדרה החדשה

מה יכולה להיות הבעיה שגורמת לי לשמוע את רעשי האלטרנטור ובנוסף להטריף אותי מעצבים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מגבר מגביר את הפיוניר האחוריים?

איזה מגבר מגביר את הקומפוננטים?

איפה שומעים את רעש האלטרנטור? בפיוניר או בקומפוננט או בשניהם?

If I have seen further than other men it is because I have stood on the shoulders of giants.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המגנט מגביר את הקומפוננט ואת האחוריים

הפיוניר מגביר את הסאב של הפיוניר

שומעים את הרעש בכל הרמקולים

תגיד לי יש לך 2 יציאות RCA נכון? באיזה אתה מישתמש? FRONT או SUB?

כי אם בSUB אז יש ביציאות האלה רעשים כי היא מיועדת רק לסאב אז בגלל זה יש רעשים...

אני מכיר את זה מנסיון של פיוניר 6400 לך יש את ה6350 אז כנריאה זה מאוד דומה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכין ארבעה פלאגים מקוצרים כאלה:

mute1.jpg

פלאג RCA פשוט ששני המוליכים שלו מחוברים ביחד.

תכניס ארבעה כאלה לכניסות ה-RCA במגבר ה-4 ערוצים שלך (המגנט), תתניע את האוטו, תדליק אורות ותצמיד את האוזניים שלך לכל אחד ואחד מהרמקולים.

תמסור לנו תוצאות.

אם אין רעש - המגבר, הפיוניר, הקומפוננטים, הקרוסים של הקומפוננטים והכבלים של הרמקולים נקיים ולא אשמים.... נעבור לשלב הבא. (סביר להניח שלא יהיה רעש).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד לי יש לך 2 יציאות RCA נכון? באיזה אתה מישתמש? FRONT או SUB?

כי אם בSUB אז יש ביציאות האלה רעשים כי היא מיועדת רק לסאב אז בגלל זה יש רעשים...

אני מכיר את זה מנסיון של פיוניר 6400 לך יש את ה6350 אז כנריאה זה מאוד דומה..

לא בדיוק.

בדגמים של פיוניר שקיים 2 יציאות RCA, יש יציאה אחת ל-Front, והיציאה השניה היא Rear/Subwoofer.

ברגע שאתה מבטל את האפשרות של ה-Sub מה-HU, הוא עובד על Rear.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הבדיקה מסבכת אותך, או שאין לך נגישות כרגע לפלאגי RCA...

נעשה דבר כזה...

תנתק את ארבעת הערוצים (ארבעת כבלי ה-RCA) שמחוברים למגנט, ותתחיל לחבר אחד אחרי השני, את הראשון, את השני, את השלישי וכו'....

תגיד לנו אם יש לך פחות רעש או אם הרעש פחת לגמרה כשהיה מחובר ערוץ אחד בלבד או אפילו שניים.

מערכות שמורכבות מ-4 ערוצים סובלות מבעיית רעש רצינית יותר בגלל ספיחת רעשים דרך כבלי ה-RCA...

הבדיקה הזאת תגיד לנו אם כבלי ה-RCA שלך אשמים...

כניראה שתצטרך להחליף לכבל RCA שזור - 4 ערוצים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7093 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...