Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלקה - הנעה אחורית לעומת קדמית

psychuil
שימו לב! השרשור הזה בן 7081 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תהיתי לעצמי.. כל פעם שמדובר על איך לעשות דריפטים, מדובר לרוב במכוניות בעלות הנעה אחורית.

אני מבין למה, אבל השאלה שלי היא האם אפשרי לבצע דריפט פרופר במכונית בעלת הנעה קדמית, וכיצד זה נעשה?

מה זה החיים לעומת עקיפה טובה? :borg:

חרא של צלם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מצחיק, בדיוק סיימתי לתרגם את זה:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=432246#post432246

בכל מקרה, במכונית הנעה קדמית לא ניתן לבצע החלקת כוח. ניתן להחליק בלי בעיה, אבל ההחלקה תמיד תהיה קצרה ביותר. לא תוכל למשוך אותה לאורך מרחקים ולמשך זמן של יותר מחצי שניה-שניה, כמו שעושים בדריפטים.

הדבר הכי קרוב לדריפט שאפשר לעשות זה להכנס להחלקת הזנב, למשוך אותה עד לרמה מאוד מסוימת, ולצאת עם הגה ישר והרבה גז. מה שתקבל יהיה בעצם החלקה של ארבעת הגלגלים תחת כוח (כמובן שהכוח יהיה רק מלפנים והגלגלים האחוריים רק יימשכו אחריהם) ויציאה "חזקה" יחסית מהפנייה. אבל גם כאן זה יימשך בדיוק חצי שניה עד שהגלגלים האחוריים "יתיישרו" לכיוון הנסיעה של הקדמיים.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא מצליח להשאיר את עצמי בזריקה של משהו כמו 3-5 מעלות לציר הפניה, וסתם תהיתי אפ אפשר משהו יותר מזה.

תודה.

אגב, יש מכוניות סטייל משפחתיות (מבחינת כח ומחיר) עם הנעה אחורית או שזה בא רק במכוניות יותר אקזוטיות (או סטיישנים ישנים של וולוו)?

חרא של צלם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר הכי קרוב לדריפט שאפשר לעשות זה להכנס להחלקת הזנב, למשוך אותה עד לרמה מאוד מסוימת, ולצאת עם הגה ישר והרבה גז. מה שתקבל יהיה בעצם החלקה של ארבעת הגלגלים תחת כוח (כמובן שהכוח יהיה רק מלפנים והגלגלים האחוריים רק יימשכו אחריהם) ויציאה "חזקה" יחסית מהפנייה. אבל גם כאן זה יימשך בדיוק חצי שניה עד שהגלגלים האחוריים "יתיישרו" לכיוון הנסיעה של הקדמיים.

רוני

החלקת הזנב זה משהו אחד בהנעה קדמית,

סחיפה של 4 גלגלים על ידי הנעה קדמית, אפילו אם לפרק זמן קצר, זה משהו אחר לגמריי ולא פשוט כמו שנשמע מהתיאור שלך.

לרוב בסחיפות של 4 גלגלים, כל האוטו נוסע על הצד, ושום גלגל לא נוסע לכיוון אליו הוא מופנה אבל,

בהיגוי יתר רגיל הגלגלים האחוריים מחליקים, אבל הגלגלים הקדמיים לרוב נשמרים עם הקו שלהם ולא נוסעים על הצד.

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא מצליח להשאיר את עצמי בזריקה של משהו כמו 3-5 מעלות לציר הפניה, וסתם תהיתי אפ אפשר משהו יותר מזה.

תודה.

אגב, יש מכוניות סטייל משפחתיות (מבחינת כח ומחיר) עם הנעה אחורית או שזה בא רק במכוניות יותר אקזוטיות (או סטיישנים ישנים של וולוו)?

לא כ"כ הבנתי מה זה זריקה של 3-5 מעלות.

"משפחתיות" עם הנעה אחורית? ב.מ.וו 1.

סחיפה של 4 גלגלים על ידי הנעה קדמית, אפילו אם לפרק זמן קצר, זה משהו אחר לגמריי ולא פשוט כמו שאתה רושם...

לא אמרתי שזה פשוט, אבל כן ניתן לעשות את זה כמו שאני כתבתי. ומן הסתם זה לא משהו אחר לגמרי, מכיוון שהחלקת זנב יכולה להפוך לסחיפת 4 גלגלים ולהפך.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סחיפה של 4 גלגלים על ידי הנעה קדמית, אפילו אם לפרק זמן קצר, זה משהו אחר לגמריי ולא פשוט כמו שנשמע מהתיאור שלך.

לרוב בסחיפות של 4 גלגלים, כל האוטו נוסע על הצד, ושום גלגל לא נוסע לכיוון אליו הוא מופנה אבל,

בהיגוי יתר רגיל הגלגלים האחוריים מחליקים, אבל הגלגלים הקדמיים לרוב נשמרים עם הקו שלהם ולא נוסעים על הצד.

זה דווקא בדיוק כמו שרוני רשם. החלקת האחוריים (על ידי עזיבת גז) ויציאה עם גז שמחליק את הקידמיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

כל הBMW וכל המרצדסים (חוץ מהA) הם הנעה אחורית.

אבל מבחינת מחיר הם לא בדיוק כמו משפחתיות.. :roll:

.All Imprezas are equal,some are more equal then others

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרתי שזה פשוט, אבל כן ניתן לעשות את זה כמו שאני כתבתי. ומן הסתם זה לא משהו אחר לגמרי, מכיוון שהחלקת זנב יכולה להפוך לסחיפת 4 גלגלים ולהפך.

רוני

לא התכוונתי שזה אחר לגמריי מבחינת התוצאה,

אלא מבחינת הניהוג.

תן לרוב הנהגים שיודעים להיכנס עם הנעה קדמית להיגוי יתר - לנסות ולהיכנס לסחיפה מלאה של 4 גלגלים והם לא יצליחו.

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא התכוונתי שזה אחר לגמריי מבחינת התוצאה,

אלא מבחינת הניהוג.

תן לרוב הנהגים שיודעים להיכנס עם הנעה קדמית להיגוי יתר - לנסות ולהיכנס לסחיפה מלאה של 4 גלגלים והם לא יצליחו.

יכול להיות, אבל שים לב שסחיפה של 4 גלגלים היא בחלקה גם יכולת ספציפית של הרכב. יש רכבים שממש מסרבים להכנס לסחיפה, או אפילו להחלקת אחוריים בלבד (ואז צריך לעזור להם :twisted: ). יש רכבים שבהם כל החלקה היא של 4 הגלגלים, ויש כאלו שמכוילים להחליק רק עם ציר אחד.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני התכוונתי יותר להאם יש משהו עם הנעה אחורית שלא עולה יותר מהחיים שלי.

במוו או מרצדס משומשות משנות ה90...

במכוניות החדשות, הכי זולה עם הנעה אחורית היא הBMW סדרה 1 (כ200 אלף שקל).

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה דורש שערוך של שמאי בנוגע לשוויים המוערך של החיים שלך, ותלוי במגוון גורמים נרחב כגון מצב הבריאות שלך, ההכנסה השנתית שלך, כמה שווה אבא שלך, ומה ייגרם לכלכלת ישראל באם, חס וחלילה, תעלם מן העולם.

פנה ללוי יצחק, הוא ישמח לעשות סקר בקרב מכריך ומשפחתך ובסופו של דבר לצאת במספר מופרך לחלוטין ללא כל אחיזה במציאות. (למעלה או למטה - זה כבר תלוי במוצא שלך ואם יש לך שאסי :-P )

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פנה ללוי יצחק, הוא ישמח לעשות סקר בקרב מכריך ומשפחתך ובסופו של דבר לצאת במספר מופרך לחלוטין ללא כל אחיזה במציאות. (למעלה או למטה - זה כבר תלוי במוצא שלך ואם יש לך שאסי :-P )

רוני

לידע כללי,מי שלא יודע השם הפרטי שלו זה לוי...מיתוס הא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תאמר לנו מהו המחירון המעודכן של החיים שלך,

אני בטוח שנוכל למצוא לך בימר או מרצדס כלשהי שתעלה פחות. :wink:

:lol: :lol:

.All Imprezas are equal,some are more equal then others

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסתבר שאני שווה $2,345,516.00, לפי

http://www.humanforsale.com/

כנראה שיש לא מעט מכוניות בטווח הזה..

(מישהי רוצה לקנות אותי, אגב?)

חרא של צלם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7081 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...