Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניסידן נתניה- מחלקת פחחות וצבע.

דניאליטו
שימו לב! השרשור הזה בן 3493 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הופניתי לתיקון רכבי ע"י שמאי רכב לניסידן נתניה פחחות רכב.

בניסידן נתניה הוכיחו לי כמה גרוע ניתן לתקן רכב וכמה זיזול הם נותנם לקוח ששלם במיטב כספו.

הרב תוקן ברשלנות , נצבע במהירות כך שהצבע נזל וראו סימני נזילה.

נאמר לי שיעשו פלאשינג סבון והסימנים יעלמו , עשו ולא נעלם....

ולמה קבלתי את היחס הזה ? , כי הרכב ישן משנת 97 ומה כבר זה ישנה אם הוא לא יהיה מושלם ? .

את הגריל שנשבר והסכמתי שידביקו הם "תפרו" לי עם ברגים....

את הצנוריות של השפריצרים ניתקו ושכחו לחבר...

את הרדיאטור הרכיבו בצורה שהמכסה מתנגש בתפס שמחזיק אותו .

בקיצור עבודה חובבנית נקודה.

כל מי שרכבו חשוב לו יתרחק מניסידן נתניה.

מי שמחפש צרות ועצבים שיתקן אצלהם.

ראו הוזהרתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר לעזור לך באמת בלי שתרשום את כל מה שקרה, ותוסיף תמונות.

לדעתי לא זילזלו בך כי הרכב ישן, אלא, דווקא כי הופנית ע"י שמאי שלא מטעמך. אם ככה - הוא לא מחויב לך, אלא לביטוח, ולכן נתן הוראה למוסך לחסוך ככל האפשר. האם זה תקין? לחלוטין לא.

אבל אומר לך כך - לאחר התיקון האוטו צריך לחזור לקדמותו, ושמאי צריך לאשר את שבוצע, לצלם, ולהכניס לדוח. אם אתה לא מרוצה - תביא שמאי משלך, עכשיו, שיכתוב דוח מטעמך, ואז תתבע את עלות התיקון כמו שצריך מהמצב בו אתה נמצא כרגע למצב בו הוא צריך להיות.

עכשיו כדאי שתפתח שרשור המתאר את מה שקרה במדויק, וכך תוכל לקבל עצות מועילות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...