Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מלחציים (clasp, clamp, vise)

Spire
שימו לב! השרשור הזה בן 3518 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הבטחתי לאבא שלי שאקנה לו מחלציים ליום ההולדת. מישהו מבין ויכול להמליץ? מחפש משהו איכותי אבל לא מקצועי, הוא הולך להשתמש בזה מדי פעם ולכן לא צריך כאלה מברזל יצוק ששוקלים 4 וחצי טון.

השימושים העיקריים יהיו ניסור עץ ושאר חומרים אקזוטיים יותר או פחות.

כמו כן, אם יש המלצה לחנות בארץ זה יהיה נהדר. המשקל של הדברים האלה, והעובדה שיום ההולדת מתקרב בצעדי ענק (עוד עשרה ימים) הופכים משלוח מצ'יינה ללא רלוונטי. משלוחים מאירופה עולים הון תועפות.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, שולחני. ראיתי בזאפ משהו כזה עם מלחציים (מלחציים עם מלחציים) שנסגרים על השולחן והופכים אותו ליציב יותר. יש טעם?

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקרה די צעצוע. לדעתי מתאים כדי להחזיק משהו שתוכל לעבוד עליו מאוד בעדינות. לא לניסור או דפיקה עם פטיש.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיסב כדורי על מלחציים? בדיחה גרועה, יש שם מלחציים של kendo ב 255 שיש להן סיבוב אופקי.

יש לי קצת ציוד של Kendo, לדעתי זה סתם מותג מדבקה באיכות סבירה-מינוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרתי שהמלחציים שאליהם נתתי לינק הם רעיון טוב, שאלתי אם הדבר הזה שלמטה שמקבע אותם לשולחן עוזר או שאין בו צורך.

אשמח לעוד המלצות.

דנקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיסב כדורי על מלחציים? בדיחה גרועה, יש שם מלחציים של kendo ב 255 שיש להן סיבוב אופקי.

יש לי קצת ציוד של Kendo, לדעתי זה סתם מותג מדבקה באיכות סבירה-מינוס.

אכן כך.

ליבואן "פלד" יש שלושה מותגי כלי עבודה: signet, kendo, steel works

וכל אחד מהם מכסה טווח איכות מסוים.

את סיגנט כולנו מכירים.

קנדו זה מותג בינוני, חלק מהכלים שווים יותר וחלק פחות. אפשר למצוא חלק מהכלים ברשת תחת שמות אחרים.

סטיל וורקס זה כל הג'אנק הסיני שנמכר באיביי ועליאקספרס, רק שיש עליו מדבקה ממותגת ונמצא על מדפי הום סנטר ואייס.

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צורת הקיבוע לשולחן זה חצי מהעבודה, אם המלחציים טובות אך לא ניתנות לקיבוע טוב, אז לא עשינו בזה דבר.

ממה שראיתי באתר יש שם מלחצות עם קיבוע ב 4 ברגים, לדעתי זה אפילו עדיף אם יש שולחן עבודה ייעודי, תמיד אפשר לעשות 4 אומי נעץ כהכנה לקיבוע שאפשר לפרק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוצר, מלא מלא תודה. אני יודע עכשיו לאיזה מותג להתכוונן. הייתי צריך את ה"סידור" הזה.

נוגי, אין שולחן עבודה ייעודי. המלחציים ישמשו מדי פעם לעבודות מזדמנות (אבא שלי האנדי-מן לא קטן), אבל הם גרים בדירה שאין בה מקום לשולחן עבודה ייעודיים, כך שרוב העבודות מתבצעות במטבח על מין בר קטן או שולחן אוכל. קדיחת חורים על אחת מהמשטחים האלה תיגמר בתבנית חורים דומה בראש שלו, ושלי, שתעשה אמא'לה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש רעיון למשהו ספציפי?

ראיתי שהמחירים נעים סביב כמה מאות שקלים, ויש כאלה של כמה אלפים. אם מישהו תהה, אני מכוון לאלה של הכמה מאות.

עריכה: ראיתי את זה. מישהו יכול לחזק או לשלול?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה חביב. למי שיש בעיות מקום.

לא מתאים לעבודות "גדולות" שיש פלטה גדולה. או שהוא יוצא גבולות השולחן.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד אחד, יש בעית מקום, הדירה כאמור קטנה ומרוהטת מאוד. מצד שני, הוא לא עושה עבודות גדולות עם פלטות או דברים כאלה. ככה שבעצם זה צד אחד.

הדברים שהוא עושה זה לרוב ניסור של קורות עץ קטנות (לא יותר מ-15-20 ס"מ רוחב) או משטחים ממש ממש קטנים או הדבקה של כל מיני שטויות. בגדול כל מה שהוא צריך זה משהו שיחזיק את הדברים שהוא מנסר שלא יברחו, אבל אם כבר המליצו על השולחן, הוא יוכל לשמש אותו גם לדברים אחרים ויהפוך אותו ליותר וורסטילי, כך שאולי כן שווה "להגדיל בשקל תשעים".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים יקרים, יום ההולדת מתקרב ואיתו ההחלטה. כרגע הכיוון הוא באמת כמו שהציע נהג לילה, שולחן עבודה מתקפל. יש רעיונות/עצות/המלצות/רעיונות/סתם משהו מצחיק?

רוב תודות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מוותר על השולחן הזה, במקומו קונה: מלחציים 4' , 4-2 קליבות ברזל,פלטת עץ בערך 30*30.

הרעיון הוא לקבע את בסיס המלחציים לפלטת העץ, כך שזה יהיה הבסיס החדש, שטח גדול יותר לתפוס.

ואז בעזרת הקליבות הוא יכול לחבר את הפלטה לאישזהו שולחן, ולפרק כשיסיים לעבוד.

למכירה: AR.DRONE

גודש :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...