Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדש, ARC Audio עכשיו בישראל

ARC Audio Isr
שימו לב! השרשור הזה בן 2167 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב לכולם,

מותג ARC Audio עכשיו בישראל.

מפיץ בלעדי יוסי אלפיין.

בשלב זה הבאנו לכם שני מגברי ארבעה ערוצים (KS300.4 ו- KS125.4 מיני) ועוד מגוון סאבים וקומפוננט סט לרבות מהסדרה הגבוהה, Black.

אתם מוזמנים לעיין בקטלוג המוצרים בכתובת

http://www.arcaudio.com/

מחר נפרסם מחירים, אנחנו מבטיחים מחירי היכרות לחברי קארסופורום.

תודה,

ארק אודיו ישראל,

ARC ad.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כיף כיף כיף!

כיף בפורום אודיו!

ספונסר חדש שמביא איתו סדנאת התקנות מדהימה חזרה אלינו! - מותג יוצא מן הכלל!

מקווה גם לראות בהמשך את סדרת הכניסה למגברים - סדרת XDI אבל התחלה יפה מאוד!

ברוכים הבאים ומקווה לראותכם איתנו זמן רב הלאה.

תודה!

אדי

הבהרה - עריכה - חברים יקרים, אני מודע לנכונותם של ARC AUDIO להצטרף לשורותינו מזה זמן - אני שמח כי סוף סוף יצא אל הפועל ופונה אליכם אישית לשמור על האווירה הקיימת בפורום אודיו.

קדימה, יחד.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון - חודש ההיכרות תם, למחירים אנא לפנות ישירות אל ARC AUDIO ISR או אל יוסי אלפיין.

מגברים:

ארבעה ערוצים KS300.4

ארבעה ערוצים KS125.4 מיני

קומפוננט:

דגם ARC6.2

דגם Xdi6.2

דגם BLACK6.2

סאב וופר:

דגם ARC8

דגם ARC10

דגם ARC12

BLACK10

BLAC12

תודה ויום טוב, תמיר.

058-4422614

ט.ל.ח,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים,

מדובר במחירים אטרקטיביים לעומת מחירי חו"ל.

סדרת BLACK הינה סדרה אשר רואים אותה במספר התקנות לא מבוטל בפורומים מובילים, מותג וותיק וטוב.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממש מכיר את המותג באופן אישי , אכן מדובר עליו לר קצ בפורומים בחול , בהתרשמות קלה באתר היצרן קצת לא ברורה לי למה סדרת הבלאק שהיא הסדרה הגבוה לפי הבנתי מבחינת נתונים יחסית חלשה.

85 rms ?

אשמח להסבר קצר :)

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן את הכיווון הבנתי , אבל לא חסר מוצרים במחירים מקבילים שמכוונים לאותה מדרגה אך מוצהרים הרבה יותר גבוה מבחינת ספיגה.

פשוט מעניין למה זה ככה ? יש משהוא מיוחד שפספסתי ?

תודה.

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מה אתה מדבר - על נתון ספיגת הספק של רמקול? על נתון מוצא הספק של מגבר?

ARC אודיו היא חברה מאוד וותיקה בתחום, המגברים שלהם הינם שם דבר והם מתחרים בזירת ההיי אנד לפחות מאז שאני זוכר את עצמי בתחביב הזה - זה הרבה זמן :-P

את סדרות הרמקולים שלהם אני לא מכיר אבל גם קראתי עד היום ביקורות טובות ואוהדות.

לפני כמה חודשים יצא לי לקרוא סקירה של בעלים של סדנאת התקנות בארה"ב - לא פחות מאשר SIS או בשם המלא שלהם Simplicity In Sound - סדנא שנחשבת היום למובילה בתחום.

הסקירה שקראתי היתה דווקא על מגבר מסדרת הכניסה החדשה שלהם - הXDI מדובר על השישה ערוצים 1200.6

מגבר קטן מידות שנכנס מתחת למושבים הקדמיים בקלות ולעומת זאת מוציא הספקים מאוד מעניינים עם נתונים טובים מאוד כאשר עיקר ההתייחסות שם היתה לרצפת רעש מאוד גבוהה ביחס למגבר סדרת כניסה.

שלא תטעו - אמנם סדרת כניסה אבל מדובר על מגבר בעלות הנמדדת על 700 דולר

עיצוב מאוד מעניין - הפקדים של ארבעת הערוצים הראשונים בצד המגבר ואילו השניים האחרונים בחלק העליון שלו.

זוג ערוצים חזק במיוחד בגישור לעומת השניים האחרים עם דאמפינג פקטור טוב

בקיצור, תכנון מגבר מאוד מעניין ועדיין מדובר בסדרת כניסה.

ג'קה - מגברי היי אנד של TRU מוצהרים להוציא 90 וואט לערוץ, אתה חושב שאתה תצליח לשמוע הבדל בין מגברים עם פערים של 5 וואט?

אל תשכח גם שהרבה מהמגברים ברמות האלו הם כמעט תמיד אנדרייטד אבל גם אל תשכח שבפועל, בחיים האמיתיים - רמקול לא זקוק ליותר מוואטים בודדים בכדי להיות מנוצל ע"י המגבר.

אל תשכח שרוב הרמקולים בתחום הSQ בד"כ לא מוצהרים לספוג יותר מ100-150 וואט וזה כאשר מתעללים בהם.

תוסיף לזה את הייעוד של מגבר ולטופולגיה של מערכת - אם אתה הולך להרים סט פסיבי שלושה חלקים עם וופרים זללניים וקרוס זללן - הייתי אומר לך לחפש מגברים שמוציאים 200-300 וואט לערוץ ב4 אוהם ויש כאלו אבל ברוב המקרים אנחנו לא רואים כאן מערכות PURE PASSIVE - לאון כרגע הוא אחד מבין הבודדים שאני מכיר עם מערכת כזאת וגם זה רק כלפי הסט הקדמי אז זה לא לגמרי PURE PASSIVE

תבדוק באיזה קלאס חלק מהמגברים שלהם עובדים ומה ארץ הייצור של חלק מהם - לי זה לא משנה אבל יש כאלו שזה מאוד חשוב להם.

תקרא כאן ביקורת על סדרת המיני וקצת על ספקי כוח בקלאס H

http://mediacdn.shopatron.com/media/mfg/1735/spec_file/213133390.pdf

פסקה קצרה מתוך חוברת המשתמש של מגבר מסדרת KAR שלהם

This ARC Audio amplifier uses a Full Range Class H architecture that significantly

improves efficiently without compromise to the sound quality. Don’t be fooled by the

small size. Class H amplifiers make more power for there size then traditional designs

and offer much lower THD and higher Damping factors then Full Range Class D

designs.

אתר היצרן

http://www.arcaudio.com/

סה"כ אם אתה שואל למה להעדיף אותם על פני מגברים אחרים?

כל אחד והסיבות האישיות שלו - חיבור למותג כזה או אחר, חיבה לעיצוב, התרשמות מביקורות, התרשמות משמיעת מערכת שפגעה לטעמך, סקרנות, רצון לקנות מגבר עם ניצול טוב יותר של מערכת החשמל (זה למה אני למשל קניתי את הלווייתן - אחת הסיבות), תכנון מגבר (גם אחת הסיבות שלי), מחיר (גם כן) משקל, גודל וכך הלאה וכך הלאה.

חברים - מותג "חדש" וגם מותג שנותן חסות לפורום - סה"כ מה שיש לי לאמר זה כבוד ושיהיה בהצלחה.

דרך אגב אני מדבר על סדרת הXDI V2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2167 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...