Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רמה של פורמים....

Guy
שימו לב! השרשור הזה בן 7889 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עיינתי קצת במוטוקאר (אתר חביב) אחלה לוח למחפשים. נכנסתי לרגע לפורום שם ואני פשוט חייב להביא מספר ציטוטים... לא שונה כלום מהמקור המופיע באתר:

תהנו 8) :

TURBOSTAR:

מי שרוצה מכונית ספורט קטנה ומהירה ויש לו כסף קונה את הS3 ולב.מ.וו אין בכלל מכונית שיכולה להתחרות עם הS3 !!!!! ברור שאני ב250 אלף שקל הייתי קונה משהו אחר אבל אין מה לעשות המכונית הקטנה הספורטיבית הטובה ביותר בישראל היא הA3!!!!

(שימו לב זה ממש חזק)

PKK:

אני רוצה שיענו לי מבינים אמייתים לא סתם כאלה שיותר אוהבים את המכונית הזו או אחרת בין מאזדה 626 לשוורולט קאווליר שניהן שנת 99 , השוורולט עם מנוע 2600 עשויה מברזל , המאזדה מנוע 2000 עשויה פח

:roflmao::hihi::roflmao:

האם ידעתם שמכוניות מחרבנות?

tome3r:

וואי אתה מזה מבין! לך לטופ גיר!!! חחח...הומו לא יודע כלום, קודם כל כנס למרצדס ואאודי טובות ואח"כ תדבר! לאבא שלך יש ב.מ.וו סדרה שלוש שאפילו מאזדה שש מחרבנת עליה מבחינת יותר ואולי גם בכללי! אז אולי תגיד שב.מ.וו 7 פצצה, וזה נכון, לא 5 ולא 3!

המשך של אותו שרשור:

turbostar:

מזדה 6 לא מחרבנת על שום ב.מ.וו חוץ מיופי חיצוני אין לה כלום

נא לקרוא טוב:

sweet:

אני מעוניין להסתמך על ביצועים כמו אחיזת כביש ורעשי רוח וכמובן איכות נסיעה..

:silly:

למי שחיפש סיבה לקנות מזדה 6 (פוקו?)

sweet:

לפי דעתי ולפי דעות רבים שכבר לקחו את שתי המופלאות לנסיעת מבחן הגעתי למסקנה שלא יסיטו אותי ממנה.. למונדיאו אחיזת כביש ומערכת היגוי מדהימה! אבל למרות זאת הייתי קונה את ה 6 כי בכל זאת מזדה זה "מאזדה"..

טוב אחרי כמה זמן נמאס לדפדף שם אז זה היה מדגם מייצג.

ולסיכום:

:roflmao::hihi::loco:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אתה רועי עם ה-306. כמה פעמים אמרתי שפיז'ו קקי אוטו. כולם בפורום במוטוקאר כבר הסכימו על זה. וגם אין לו שוק בכלל. וגם לאח של גיס של דודה שלי מצד חברתי לשעבר היה 306 והמנוע נפל באמצע הנסיעה.

הזה שדיבר על קאווליר יודע על מכוניות יותר מכולכם ביחד. לדוד שלי יש קאווליר קופה וזה אוטו פלדה מזויינת. לשברולט יש פח בעובי חצי צול לפחות, כמו לטנק. ומנוע 2600 פגז שמטיס אותו כמו טיל.

טורבוסטאר אחלה גבר, מבין אחלה במכוניות ומילה שלו על מכוניות זה כמו מילה של משה בסלע. A3 אוכלת את כל BMW (חוץ מאלו השחורות עם הספויילר שהן פגז). A3 גם אוכלת את ה-306 אז אתה רועי תזהר ברמזור מאוד שלא יאכלו אותך איזה A3 עם אגזוז לחץ.

וגאי, אני ישר קלטתי את הירידה שלך על מאזדה. שזה האוטו עם השוק הכי חזק בעולם והכי טובה זה הלנטיס F ספורט עם הספויילר שגם טסה בפתיחות.

ועכשיו ברצינות (עד כמה שאפשר בפורום של זרזיר):

אלוהים ברא את האהבלים כדי ש-VW יוכלו לתמחר את הגולף V6 כמו BMW ועדיין למכור בכמויות.

אם הייתי מולטי-מליונר הייתי קונה:

ב.מ.וו. M5 ליום-יום, בגלל ההנאה

בנטלי Azure לסופי-שבוע, בגלל הגריל

ומיורה שהייתי שומר במוסך ומקריב לה קורבנות כל לילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גל, ת'יודע מה אח שלי? שיכנעת אותי, באמת הרגשתי שה306 עגלה שחבל"ז, אז אני מעיף ת'מיד וקונה משהו בן זונה, איזה גולף משופרת ואני אוסיף לה לדים לשפריצרים וגם מתחת שיראו ויראו.

תראה מה זה, ה306 המעפנה הזאת - אני מנקד ורושם "יראו ויראו", איזה ברוך אחושלוקי חבל על הזמן אח שלי אח שלי בחייאת תביא DL עם שפריצרים סגולים.

:loco:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע. לפעמים אני מתגעגע לעימות הענקים תומר מול כוכבי.

מצד אחד נציג הפסיכים חמוש ב-106 מוטרפת (ובלי מזגן, אלוהים ישמור) מול נציג החברה המתוקנת כוכבי האלמריסט. כל כך הרבה אנרגיה (בד"כ שלילית) שהמחשב שלי התחיל להעלות עשן. תומר משאיר גומי בוער בנס-הרים וכוכבי סוגר עוד מיליון ק"מ עם האלמרה בלי לראות מוסך. שני גיבורי-על שעלו על מסלול התנגשות :lol: .

אתה מבין, כל הליצנים האלו הופכים את הפורומים "הפחות מקצועיים" לפצל"גים. כל האהבלים האלו מוציאים את המיטב. אני זוכר את אוסף השנינות האדיר שבימי העימות תומר-כוכבי. כל פעם שמישהו ב-YNET שואל אם ספויילר יהפוך את הקולט שלו לדודג' וייפר אתה יכול לצפות לתגובה שתפיל אותך מהכיסא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גל, ת'יודע מה אח שלי? שיכנעת אותי, באמת הרגשתי שה306 עגלה שחבל"ז, אז אני מעיף ת'מיד וקונה משהו בן זונה, איזה גולף משופרת ואני אוסיף לה לדים לשפריצרים וגם מתחת שיראו ויראו.

תראה מה זה, ה306 המעפנה הזאת - אני מנקד ורושם "יראו ויראו", איזה ברוך אחושלוקי חבל על הזמן אח שלי אח שלי בחייאת תביא DL עם שפריצרים סגולים.

:loco:

רועי אל תשכח שהגולף צריכה להיות 1.6L או לפחות 2.0L :loco::silly:

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע. לפעמים אני מתגעגע לעימות הענקים תומר מול כוכבי.

מצד אחד נציג הפסיכים חמוש ב-106 מוטרפת (ובלי מזגן, אלוהים ישמור) מול נציג החברה המתוקנת כוכבי האלמריסט. כל כך הרבה אנרגיה (בד"כ שלילית) שהמחשב שלי התחיל להעלות עשן. תומר משאיר גומי בוער בנס-הרים וכוכבי סוגר עוד מיליון ק"מ עם האלמרה בלי לראות מוסך. שני גיבורי-על שעלו על מסלול התנגשות :lol: .

אתה מבין, כל הליצנים האלו הופכים את הפורומים "הפחות מקצועיים" לפצל"גים. כל האהבלים האלו מוציאים את המיטב. אני זוכר את אוסף השנינות האדיר שבימי העימות תומר-כוכבי. כל פעם שמישהו ב-YNET שואל אם ספויילר יהפוך את הקולט שלו לדודג' וייפר אתה יכול לצפות לתגובה שתפיל אותך מהכיסא.

אתה עם הפה הגדול שלך :biggrin2: בסוף כוכבי יגיע גם לכאן :splat:

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האתר הזה צובר פופולריות. הוא מפסיק להיות אתר של החבר'ה בלבד (עובדה - אני פה). אני חושב שזה נהדר.... אבל זה עלול להזמין גם צרות.

יום אחד יכנס לכאן מישהו טרחן שחושב שמקומם של אנשים כמונו בבית משוגעים (לפחות במקרה שלי זה יהיה במידה של צדק). הוא יקרא את אחת הידיעות של תומר וחמתו תבער בו להשחית. אז יעמדו מנהלי הפורומים למבחן האמיתי שלהם. הם יאלצו למצוא את האיזון העדין בין מודרטור לצנזור. זה לא פשוט. תשאלו את ג'רמי מ-YNET.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר את אוסף השנינות האדיר שבימי העימות תומר-כוכבי. כל פעם שמישהו ב-YNET שואל אם ספויילר יהפוך את הקולט שלו לדודג' וייפר אתה יכול לצפות לתגובה שתפיל אותך מהכיסא.

נעלבתי קשות!! בשביל מה אני שם תגיד לי?? כל יום אני מתאמץ למצוא שנינויות אחרות בתגובה לשאלות מפגרות של אנשים... קצת לתת לי פידבק :wink:

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האתר הזה צובר פופולריות. הוא מפסיק להיות אתר של החבר'ה בלבד (עובדה - אני פה). אני חושב שזה נהדר.... אבל זה עלול להזמין גם צרות.

יום אחד יכנס לכאן מישהו טרחן שחושב שמקומם של אנשים כמונו בבית משוגעים (לפחות במקרה שלי זה יהיה במידה של צדק). הוא יקרא את אחת הידיעות של תומר וחמתו תבער בו להשחית. אז יעמדו מנהלי הפורומים למבחן האמיתי שלהם. הם יאלצו למצוא את האיזון העדין בין מודרטור לצנזור. זה לא פשוט. תשאלו את ג'רמי מ-YNET.

מה שבטוח, הפורום הזה לא יעמוד מנגד בעוד שחובבי סריגה אומנותית ומוטוריקה עילגת רומסים אותו בשם "חופש הכתיבה".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון לפיצ'ר הסודי שהופך לכל מי שלא עבר מהירות X ב-24 השעות האחרונות את הפזה בספק הכח ונותן לו ספייקים של 36000 וולט ישר לשריר הלב???

אופפפס :oops: ,שיט,גיליתי את הסוד. ..בבקשההההה ,לא באותו תא עם וענונו!!!!!

האמת , רעיון נפלא (אם תומר לדוגמא יסכים לתוספת משקל עודף) הוא לקשור את כוכבי בבאקט הימני של ה-106 נטולת המזגן ולנסוע לנס הרים ב-5 לפנות בוקר.

אני בטוח שלא ישמעו אפילו לא ציוץ קלוש מהאגזוז של הראלי... :D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מרוצים של פעם. איזו גורדיני מדהימה עושה להטים על המסלול. לא זוכר איך קראו לנהג, שמעתי שהוא פרש ועבר לאיזו חברת היי-טק... אני זוכר שהיה כתוב על המכונית Y. Kochavi או משהו כזה... בכל מקרה, בכל פעם שאחד המתחרים עבר 90 קמ"ש, הנהג של הגורדיני דאג להוריד אותו לשוליים ולהטיף לו מוסר. בדרך הזאת הוא הצליח לזכות באליפות הנהגים.

אני חושב שבשלב מסוים הוא גם נהג בשביל ניסאן ב-BTTC.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני - תרשה לי להזכיר לך את אחד הרגעים המביכים בחייך...

כן, כן, אתה יודע על מה אני מדבר.

אותן הודעות שלך שנכנסו להיסטוריה. ולא - הפעם כוכבי בכלל לא מעורב.

שמעתי שמנהלי PSA, ששמעו על אותו שרשור שנכתב מפרי מקלדתו של בעלים של S16 כחולה איימו, שאם דבר כזה קורה שוב הם מפטרים את כל המהנדסים שלהם ומביאים חדשים היישר מחברת פריג'ידר.

גם יצאה בעקבות אותו שרשור הודעה לעיתונות בזו הלשון: "עוד שרשור כזה, ומהנדסי PSA החדשים עושים חרקירי בכיכר העיר".

אתה ודאי זוכר את השרשור המביך... (גם אני, צחקתי שעות!!) :D

אתה ויהורם מתווכחים על האלנטרה... :agrue:

איתן.

היתה לי אלפא אדומה / היתה לי אלפא / היום אני נוסע / בדלתא לבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת בויכוח בין אלמרה לאיזה פ'זו צריך לזכור שיש דברים כמו 0-100 שמעניינים רק נהגים חדשים מופרעים ואין בינם לבין ספורט מוטורי הרבה.

את חובב הרכב האמיתי מעניינים ביצועים שת'כלס מעידים על היכולות הדינמיות של הרכב, כמו למשל שמירת ערך. :roflmao:

בקיצור - יש פורום ספורט מוטורי וצריך לפתוח פורום לוי יצחק ששם יתכנסו כל הסבתות ויטחנו סיפורי עליית ערך בעקבות התקנת ספויילר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

0 ל- 100 הוא נתון מאד מעניין

הוא אמנם לא נותן שום מידע על ה"ספורטיביות" של האוטו (אחיזה, היגוי ויכולות במהירויות גבוהות), אבל הוא נותן יופי של מידע על היחס המורכב בין כח המנוע-המשקל-יחסי ההעברה, שמאפשר לאוטו לזוז בתנועה נורמלית.

כך, למשל, הפיאט פונטו 80 אמנם לא ספורטיבית, אבל היא בהחלט מספקת קצב התקדמות סביר בתנועה נורמלית, למרות שבמהירויות מעל 130 אין לה כמעט מה להגיד.

היתה לי אלפא אדומה / היתה לי אלפא / היום אני נוסע / בדלתא לבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...