Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לשים חגורה או לא?

Guy
שימו לב! השרשור הזה בן 7912 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הבהרה קטנה לפני שיקפצו פה אנשים, :multi: אני תמיד נוסע עם חגורה (זה אובססיבי אני מוציא את האוטו מהחניה ושם חגורה... פשוט לא מרגיש נוח בלי)

כידוע יש לי רתמות באוטו, השאלה היא!

האם לנסוע רק עם הרתמות.... (לא מפריע לי ביום יום) או לחגור אליהם גם את החגורה הרגילה לכיסוי חוקי... מצד אחד זה לא ממש מפריע שיש גם את הרגילה.. מצד שני זה סגירה של 2 חגורות זה מרגיש טיפה יותר מדי.

כרגע אני נוסע לסירוגין... פעם רק עם הרתמות פעם עם שתיהם.

בקיצור דילמה! :roll:

דעתכם המלומדת? :smilecol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכלליות תמיד לחגור חגורה, גם אני מרגיש מוזר ולא נוח ליסוע בלי חגורה.

אבל במקרה שלך אני לא רואה שום סיבה לשים גם את החגורה הרגילה.

הריתמות בהחלט מספיקות.

גם אם יעצור אותך שוטר, בחיים הוא לא יגיד על זה משהו.

ואם אתה עדיין חושש אז תבקש ממי שהתקין לך את הריתמות אישור ממשרד התחבורה על הריתמות, מסתובב מסמך כזה שהמתקינים נותנים שנראה רשמי משהו (כנראה באמת אותנטי) וינפנף כל שוטר מציק.

נראה לי לגל יש, תתקשר אליו.

"הדבר זר לרוחנו. המשיכה לתיירות לארצנו היא בכותל המערבי, בקברי אבותינו, במערת המכפלה ובקבר רחל. לא מסלול מירוצים!"

-1970, ח"כ מנחם פורוש אל שר התיירות, בנוגע לקיום גרנד פרי ישראלי ראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או לחילופין שהרתמות הן תקינות, אבל לפי מה שבירתתי אין שום אישור שהופך אותן לחוקיות ב100%.....

טוב בינתיים אני אכן רק עם הרתמות לרוב....

:type:

תצפיות:

CL500 מספר זר חישוקי 20 אינץ! המרצדס היתה שחורה עם חלונות שחורים הכל שחור... נראתה מרשימה משהו....

יגואר JK8 - חישוקי 20 אינץ! ועוד אחת כזו כזו בגרסת קבריו.... בלי חישורי 20 אינץ.

נקודה לציון - אחלה סמיילים! :beerchug::bday:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמעו חברים, אישורים ממשרד התחבורה או לא, אני לא מאמין בניירות שמפיקים הסנדלרים האלה.

יצא לי, במסגרת עבודתי, לבחון חגורות בטיחות ונקודות עיגון של חגורות בטיחות. לצורך זה השמשתי בכלים "עדינים" כמו מלגזה 8 טון.

גם החגורה וגם העיגונים אמורים לעמוד בכוחות אדירים (2.5 טון לפעמים). אין שום מצב שבו משרד התחבורה יכול לתת אישור בטיחותי גורף להתקנה של החגורות האלה בכל המכוניות, ואידיוט המהנדס (?) שחתם על הנייר הזה. גם אם היו מצמידים לי אקדח לראש לא הייתי חותם.

למרות שהחגורה מחוברת לנקודת עיגון אחורית סטנדרטית, ולמרות שהיא מרגישה טוב והדוק על הגוף, אין שום דרך לדעת מה יהיה בתאונה.

עוד אין לי רתמות, אבל גם כשיהיו, אני אשים גם את החגורה הרגילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבהרה קטנה לפני שיקפצו פה אנשים, :multi: אני תמיד נוסע עם חגורה (זה אובססיבי אני מוציא את האוטו מהחניה ושם חגורה... פשוט לא מרגיש נוח בלי)

כידוע יש לי רתמות באוטו, השאלה היא!

האם לנסוע רק עם הרתמות.... (לא מפריע לי ביום יום) או לחגור אליהם גם את החגורה הרגילה לכיסוי חוקי... מצד אחד זה לא ממש מפריע שיש גם את הרגילה.. מצד שני זה סגירה של 2 חגורות זה מרגיש טיפה יותר מדי.

כרגע אני נוסע לסירוגין... פעם רק עם הרתמות פעם עם שתיהם.

בקיצור דילמה! :roll:

דעתכם המלומדת? :smilecol:

אצלי מותקנת רתמה במושב הנהג בלבד,

אני לא רואה שום סיבה גם לא מבחינת החוק להשתמש בחגורת בטיחות בנוסף לרתמות.

אני נוהג להשתמש בחגורת הבטיחות לנסיעות שיגרה - עירוניות בעיקר

כשמתאפשרת מהירות XXX תלת ספרתית אז הרתמות בשימוש.

למיטב הבנתי באן הבטיחותי לרתמות יתרון ברור.

http://www.motorica.net - מוטוריקה.נט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרתמות יותר בטיחותיות ויותר נוחות לדעתי.

אחרי די הרבה חודשים של נסיעה עם רתמות - מוזר לי לנסוע עם חגורות רגילות.

ההרגשה היא שאין "אחיזה" מספקת של הגוף ע"י החגורה הרגילה.

מה שכן, החסרון ברתמות הוא שהראות בנסיעה לאחור די קשה, באם אתה לא נוהג להשתמש במראות הצדדיות+פנימית לשם כך.

למרות שעדיף בכל מקרה להשתמש במראות, לרוב האנשים (כמוני) יש מנהג מגונה להסתובב ולהסתכל אחורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרתמות יותר בטיחותיות ויותר נוחות לדעתי.

אחרי די הרבה חודשים של נסיעה עם רתמות - מוזר לי לנסוע עם חגורות רגילות.

ההרגשה היא שאין "אחיזה" מספקת של הגוף ע"י החגורה הרגילה.

מה שכן, החסרון ברתמות הוא שהראות בנסיעה לאחור די קשה, באם אתה לא נוהג להשתמש במראות הצדדיות+פנימית לשם כך.

למרות שעדיף בכל מקרה להשתמש במראות, לרוב האנשים (כמוני) יש מנהג מגונה להסתובב ולהסתכל אחורה.

לא מומלץ גם לעשן עם רתמות חגורות :mad:

זה קצת סיפור להתכופף :D

בעצם לא מומלץ לעשן בכלל :shock:

http://www.motorica.net - מוטוריקה.נט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אומר

תשאר אם הרתמות כמו שהן...נוח יותר...בטוח יותר...יפה יותר...יותר יותר!!!

בקיצור , אני לא רואה סיבה לחזור לחגורות המקוריות אלא אם אתה משמש כמונית (מסיע יותר מבנאדם אחד בכל ימות השבוע..ואני יודע שאתה לא ... אז תשאיר ככה...)

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם מבחינת החוק זה בסדר, שימוש בחגורה כזאת הוא הימור, מכיוון שאתם לא יכולים לדעת מה יקרה במקרה של תאונה.

בלי לפגוע באף אחד, מי שטוען שזה בטוח יותר, פשוט לא יודע על מה הוא מדבר, ורובכם מכירים אותי ויודעים שאני לא אומר דברים כאלה סתם.

קבלו קישור להודעה שלי בתפוז בנושא הזה בעבר:

http://msn.tapuz.co.il/tapuzforum/archive/viewmsg.asp?id=207&msgid=5102163

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי תיקון.

יש הרגשה של בטחון רב יותר מאשר עם החגורה הרגילה.

למרות שאישית, אני בטוח שבשעת צרה - היא תעשה עבודה טובה יותר מהחגורות הרגילות.

ויש לי נסיון בנושא לצערי.

בכל מקרה, לי היה כסא באקט ולא כסא רגיל, שלגביו העלת סימני שאלה בהודעתך בתפוז דאז. אולי זה מה שעושה את ההבדל..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשים את הריתמות, הם פשוט ליופי, ככה עוד כמה זמן תמכור לי אותן במצב חדש. :lol:

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7912 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...