Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריכת שמן בלתי סבירה בסופרב 1.8TSI

TGolan
שימו לב! השרשור הזה בן 3523 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי סקודה סופרב 1.8TSI שגילה מתקרב ל-5 (עדיין לא), לרכב כ- 100K ק"מ וטופל לאורך כל הדרך במוסכים מורשים כנדרש. מאז שהרכב אצלי הרכב צורך שמן בכמות גבוהה מאוד (ממלא קילו כל 2-4 תדלוקים), ובכל פעם ששאלתי במוסך מורשה, קיבלתי את אותה תשובה - ככה זה מנועי TSI. בשלב מסוים החלטתי לעשות בדיקה מסודרת על פי הנוהל (ממלאים כמות מדודה, נוסעים 350 ק"מ ושוקלים) ואכן נמצא שהמנוע לא תקין. למרות שהמנוע מחוץ לתקופת האחריות, אני מצפה מהיצרן/יבואן לקחת אחריות על הנושא. לא נראה לי סביר שרכב שעולה כ- 200K ש"ח יידרש להחלפת מנוע או שיפוץ מנוע אחרי 100 אלף ק"מ, מה עוד שהמצב היה דומה גם לפני שנתיים. מנציג שירות של צ'מפיון קיבלתי תשובה שלילית מבחינת לקיחת אחריות שלהם על התקלה. החלטתי לא לוותר ושאלתי - האם המחשבה שלא אני זה שצריך לספוג פה עלות של 15-35 אלף ש"ח מופרכת? מישהו מכיר תקדימים או מקרים דומים? מישהו מכיר עו"ד טוב?

אגב - אני חייב לציין שהסופרב הוא רכב מדהים מכל הבחינות, עלות-תועלת מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה חיפוש בפורום לא חסר סופרבים שזוללים שמן וסופרבים שנדרשו להחליף בהם מנוע.

בכל השרשורים שאני לפחות קראתי הייתה אותה התשובה-ככה זה,המנוע הזה זולל שמן.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3523 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...