Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הוזמן גלאקסי 5, החנות שלחה גלאקסי 3 ומתנערת מאחריות

fixxxer
שימו לב! השרשור הזה בן 3525 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הוזמן samsung galaxy S5 דרך אחת מהחנויות שמפורסמות בזאפ. רוב הביקורות על החנות דווקא בסדר.

היום הגיע דרך דואר ישראל samsung galaxy S3, עם חשבונית על גלאקסי 5.

ניסינו לדבר עם הנציגים של החנות בטלפון וגם עם אחד שמציג את עצמו כמנהל. החנות לא מודה בטעות ולא מוכנה להחליף את המכשיר שהגיע למכשיר שהוזמן וגם לא מוכנה להחזיר כסף. הם גם טוענים שהגלקסי 3 לא נשלח מהם, כי ע"פ המספר הסידורי שמוטבע על הקופסא הוא לא מהם.

איך כדאי להמשיך מפה? לפנות לחברת כרטיס אשראי ולבקש ביטול כי המוצר שהוזמן לא הגיע או שלתבוע בבית משפט לתביעות קטנות?

מקרה שקרה לקרוב משפחה. הייתי רוצה לקבל המלצה איך להמשיך מפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הם מודים שבוצעה דרכם הזמנה והם קיבלו כסף?

הם גם טוענים שהגלקסי 3 לא נשלח מהם, כי ע"פ המספר הסידורי שמוטבע על הקופסא הוא לא מהם

אם כך, קרוב המשפחה שילם לחנות על מוצר ולא קיבל אותו מעולם (וזכה בגלקסי 3 שנשלח אליו ע"י רוח הקודש). זו לא עילה לביטול עסקה? לכל הפחות הם מחויבים לשלוח מוצר. הם צריכים להסביר היכן המכשיר שהוזמן מהם.

תומר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם גם טוענים שהגלקסי 3 לא נשלח מהם, כי ע"פ המספר הסידורי שמוטבע על הקופסא הוא לא מהם.

לא מהם? מצויין!

אז איפה זה שאתה הזמנת? המכשיר "מהם"?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים החלטנו בטוב לבקש מהחנות לתקן את הטעות. כתבנו מכתב עם העתקים לפקס של החנות ובמכתב מסופרת כל השתלשלות המקרה. נתנו להם שבועיים לטפל בבעיה ולהחליף את המכשיר. אם לא יחליפו נצטרך כנראה לפנות לבית משפט לתביעות קטנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שלא תחסוך לעצמך את כאב הראש של תביעה ופשוט תבטל את העסקה דרך חברת האשראי?

הרי לא קיבלת מוצר תמורת כספך. קיבלת משהו לא קשור. לדעתי אתה יכול לבטל בראש שקט. אם הם רוצים את המכשיר שלהם- שיבואו לקחת אותו.

hagggg55 כתב:

ברשותי אייפון 3gs 32 גיג'ה בערך כ3 חודשים ואין ספק אני נהנה איתו ברמות מטורפות

אני מציע לנסות יחסי מין, לשם קבלת פרופורציה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הייתי מתעסק איתם, חנות כזאת מראש בעייתית, לא הייתי קונה ממנה, מתעקש להחזיר את המוצר ולקבל את הכסף חזרה וזהו.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא שהחנות שלחה מוצר וגם סיפקה מספר מעקב, רק שבתוך החבילה היה גלקסי 3 במקום גלקסי 5. החנות טוענת ששלחה את המוצר הנכון.

מה שמצחיק שהם צירפו מגן לטלפון שמתאים ל 5 ולא ל 3.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע הזוי ברמות שקשה לתאר :

א. ממה יש להם להתנער ? בקבלה שהזמנת רשום גלק' 5 ? נכון ? יופי . קיבלת אותו ? לא . ממה יש להתנער?!

ב. הם טוענים שהגלקסי 3 לא מהם , עוד יותר טוב , הרווחת מכשיר מתנה מהדוד סם .

את הגלקסי 5 לא קיבלת עדיין ולכן זכותך לדרוש את מה ששילמת עבורו, הכי טוב יהיה כמובן, אם הכסף עדיין לא הועבר אל החנות ,דרך חברת האשראי ולבטל את הקניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוזמן samsung galaxy S5 דרך אחת מהחנויות שמפורסמות בזאפ. רוב הביקורות על החנות דווקא בסדר.

היום הגיע דרך דואר ישראל samsung galaxy S3, עם חשבונית על גלאקסי 5.

ניסינו לדבר עם הנציגים של החנות בטלפון וגם עם אחד שמציג את עצמו כמנהל. החנות לא מודה בטעות ולא מוכנה להחליף את המכשיר שהגיע למכשיר שהוזמן וגם לא מוכנה להחזיר כסף. הם גם טוענים שהגלקסי 3 לא נשלח מהם, כי ע"פ המספר הסידורי שמוטבע על הקופסא הוא לא מהם.

איך כדאי להמשיך מפה? לפנות לחברת כרטיס אשראי ולבקש ביטול כי המוצר שהוזמן לא הגיע או שלתבוע בבית משפט לתביעות קטנות?

מקרה שקרה לקרוב משפחה. הייתי רוצה לקבל המלצה איך להמשיך מפה.

אני לא מבין את הבעיה, לא אתם שלחתם ה galaxy 3? סבבה.

אז תשלחו לי בבקשה את הגלקסי 5 ששילמתי עליו. הוא לא הגיע אליי.

תראה איזה פשוט זה.

נראה אותם מגיבים על משפט כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגובת החנות:

הלקוח הזמין מכשיר טלפון סלולרי חכם מתקדם וחדשני מסוג גלקסי S5 וקיבל אותו. הנה, בידיו יש אפילו קבלה, מגן מסך וכל שאר המה שזה לא יהיה ששלחנו.

הגלקסי S3? אין לנו מושג מאיפה הוא, אולי הוא הביא אותו מאחד החברים שלו.

איפה נמצא הגלקסי S5? שאלה טובה, כנראה הוא מחביא אותו במקום מסתור מתוחכם ומתקדם כלשהו על מנת לסחוט מאיתנו מכשיר טלפון סלולרי חכם מתקדם וחדשני מסוג גלקסי S5 חדש. הנוכל הקטן.

ברצינות עכשיו, איך לעזאזל מתמודדים עם כזה דבר? לך תוכיח שלא קיבלת את הטלפון. יש לך קבלה והכל, מבחינת החנות זרקת אותו לאסלה ואתה סתם רוצה עוד אחד.

עוד בזיון הניחוח ארצישראלי מצוי.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכתוב להם שאת המכשיר שלטענתם הם שלחו הם יכולים לחסום בקלות ולהפוך אותו לברזל כך שלך אין מה להרויח מזה. מכאן יש להם שתי אופציות: האחת לשלוח מה שהזמנת ולקחת את מה שלא הזמנת והשנייה היא להיפגש בבית משפט לתביעות קטנות.

בינתיים אל תעשה שום שימוש במכשיר ששלחו לך.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...