Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש המלצה לטיול בן שבוע לחו״ל עם הבת זוג

NiNi
שימו לב! השרשור הזה בן 3502 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חשבנו בכיוון של רומא, או ברצלונה, האופי הוא ביקור במוזיאונים, בשווקים, לחברה שלי יש חולשה לפרחים ולכל מה שקשור לבוטניקה, ככה שאם אפשר לשלב איזה ביקור בגן בוטני זה יהיה מעולה. אשמח אם מישהו יוכל להרכיב לי מסלול שמתאים לזוג. ולגבי מלונות לקחת כדיל עם הטיסה או לחפש ולסגור עצמאית? אנחנו חושבים לטוס בתחילת חודש 9. התקציב שלנו הוא עממי,הלא מחפשים לשהות בסוויטה נשיאותית, אבל כן חשוב שהמקום יהיה ראוי ואסטטי, כמו כן חשוב המיקום, למרות שהבנתי שיש מקומות שבהם התחבורה הציבורית נוחה מאוד, ולכן יש מקום להתפשר. אם למישהו יש המלצה גם על סוכנות נסיעות טובה אני אשמח. תודה רבה

"אם אי פעם המהירות תהרוג אותי , אל תבכו , כי אני אחייך". פול ווקר ז"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלו ניני

להרכיב לך מסלול זה קצת יומרני, אתה מכיר את העדפותיכם טוב מאיתנו. שתי הערים מענינות אך רומא כרגע חמה ולחה, יתכן שכך גם בתחילת ספטמבר.

כרגע לא עולות בזכרוני אטרקציות בוטניות אם כיברומא ישנם גני הותיקן, גני וילה בורגזה ומחוץ לעיר טיבולי- מזרקות המשולבות בצמחייה. בברצלונה- בדוק לגבי טיבידאבו.

ישנם שרשורים בפורום על הערים, בודאי ברצלונה. חפש בתור התחלה שרשור של חולגי בשם" ברצלונה, מדוע את מסריחה כל כך" בטח יש עוד. קרא פה ושם, שאל שאלות ותקבל תשובות.

סוכן נסיעות מנוסה שכותב בפורום הוא סלע.

למלונות במחיר טוב, מיקום טוב ושרות מצוין ניתן לפנות גם לאלעד. הוא יפנה אותך לאיש רלוונטי.

גן בוטני מעלה בי רעיון של הגן בטרויה הסמוך לגן החיות בפראג דווקא, לא הייתי בגנים אלו, רק קראתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלו ניני

להרכיב לך מסלול זה קצת יומרני, אתה מכיר את העדפותיכם טוב מאיתנו. שתי הערים מענינות אך רומא כרגע חמה ולחה, יתכן שכך גם בתחילת ספטמבר.

כרגע לא עולות בזכרוני אטרקציות בוטניות אם כיברומא ישנם גני הותיקן, גני וילה בורגזה ומחוץ לעיר טיבולי- מזרקות המשולבות בצמחייה. בברצלונה- בדוק לגבי טיבידאבו.

ישנם שרשורים בפורום על הערים, בודאי ברצלונה. חפש בתור התחלה שרשור של חולגי בשם" ברצלונה, מדוע את מסריחה כל כך" בטח יש עוד. קרא פה ושם, שאל שאלות ותקבל תשובות.

סוכן נסיעות מנוסה שכותב בפורום הוא סלע.

למלונות במחיר טוב, מיקום טוב ושרות מצוין ניתן לפנות גם לאלעד. הוא יפנה אותך לאיש רלוונטי.

גן בוטני מעלה בי רעיון של הגן בטרויה הסמוך לגן החיות בפראג דווקא, לא הייתי בגנים אלו, רק קראתי.

לא חייב גן בוטני, כל מקום שמשלב צמחייה ופריחה יתקבל בברכה, מצידי אפילו פסטיבל פרחים

"אם אי פעם המהירות תהרוג אותי , אל תבכו , כי אני אחייך". פול ווקר ז"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתן לך רעיון אחר לגמרי - ליסבון. יש טיסות ישירות עם חברות ישראליות מספר פעמים בשבוע בעונה זו, אני יכול להמליץ לך על מלון ששהיתי בו בחנוכה והיה מצויים ובמחיר סביר, יש הרבה מה לראות ו לעשות והמדינה זולה מאד. אני טסתי בשעתו עם AF דרך CDG במחיר זול מאד, איני יודע מה מחירי הטיסות כעת.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רומא או ברצלונה עונות לקריטריונים שלך (ולמעשה כל אירופה הקלאסית).

אמנם לא רשמת תקציב אך אני בדיוק נוסע בעוד שבועיים לרומא עם אשתי ולפי מה שאני רואה (כולל שכירת רכב ליומיים) ההוצאות יהיו באזור ה- 9-10K.

ברומא מבחינת גנים, יש את הגן הבוטני בשכונת טרסטוורה.

יש לך כמובן אפשרות ליסוע לטיבולי ולבקר בוילות ובגנים שם.

ויש אפשרות לסיור בן שעתיים בגני הותיקן שמהווים כמחצית משטח הותיקן כולו. יש לקחת בחשבון שמדובר בסיור מודרך שיוצא פעם ביום בלבד (בשעה 9:30), אין אפשרות להסתובב לבד בגנים, יש להזמין מקום מראש באתר הוותיקן ומחיר הכניסה כולל כניסה למוזיאונים (אחרי הסיור בגנים, נכנסים למוזיאוני הוותיקן לבד).

בנוגע לטיסה, ניתן לטוס עם איזיג'ט (למשל טיסה שיוצאת ב- 7/9 וחזרה ב-14/9 לזוג כולל בחירת מקומות ומזוודה אחת תעלה נכון להיום 622$. באל על זה יוצא היום קרוב ל-900$ לאותם תאריכים אך יש לקחת בחשבון שהטיסה של אל על נוחה יותר מבחינת שעת ההגעה לרומא.

פנדוב, רומא כעת חמה אך ממש לא לחה.

למשל היום הטמפרטורות בצהריים יעמדו על 28 אך אחוזי הלחות במהלך כל השבוע צפויות להיות 0% כך שאולי חמים אך לפחות לא דביק וזה הרבה יותר נסבל ממזג האויר בישראל.

עריכה אחרונה על ידי eyals05
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איל, הפתעת אותי לטובה עם הלחות ולרעה עם מחירי הכרטיסים.. כמובן שעור המוסדות ובתי עסק הממוזגים נמוך מבארץ.

לתחתית רק שני קוים וצפיפות רבה. רצוי להיזהר בה, באוטובוס ובכלל מכייסים.

אני מניח שיש עוד גנים אך פרחים ניתן לחפש בזמן המתאים בקמפו די פיורי[לא יודע אם עדיין כשמו כן הוא] ככרות מרשימות ברומא לא חסר וגם מזרקות,פה ושם גם פרחוני קצת במדרגות הספרדיות. פות"ש גגל גם פונטנה די טרווי, ופיאצה נבונה, הפורום, הקוליסאום, פנתיאון, ותתיקן, סנט'אנגלו וכמובן גלידה ברומא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבאסה הגדולה בטיול הקרוב שלי לרומא היא שמזרקת טרווי בשיפוצים למשך 20 חודשים ולכן יבשה.

מאוד רציתי שאשתי תראה את המזרקה במלוא הדרה.

מצאתי כתבה על פארקים וגנים ברומא לשימושו של פותח השרשור: http://www.ltkaplan.com/RomeHeb/RomeParksHeb.html

עריכה אחרונה על ידי eyals05
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נושא שעות הטיסה חשוב מאד, ומדובר ברווח\הפסד של יום ואף יומיים לחופשה (או של לילה במלון), מה שבהחלט יכול להצדיק עלות גבוהה יותר. בשתיים משלוש הנסיעות האחרונות שלי הגעתי בשעות הערב המאוחרות והיה מאוד לא נוח. בשלישית הגעתי ב-05:30 בבוקר, מה שאפשר לי להניח את המזודות בחדר מטען במלון ולשבת לשתת קפה של בוקר בשעה 08:00. הטיסה חזרה היתה בשעה 20:00, כך שחופשה של 8 לילות במלונות היתה 9 ימים נטו בחו"ל (ועוד אחד וחצי לילות לבנים בטיסות).

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל מאוד[שטרווי בשיפוץ] אך עדיין כדאי להגיע אם אינה מכוסה לחלוטין, כמובן גם לאנדרטת ויטוריו עמנואל "העוגה הלבנה" . לא רחוק מהפורום על הגבעה ישנם שני מוזיאונים - אחד מהם היסטורי ולא גדול מדי. מאחר ואתה [איל] היית בעבר ניתן לגשת גם לאחד מאתרי הקטקומבות או למרחצאות קראקלה[נחמד- לא חובה] ולכנסיה הגדולה ליד טרמיני- לא בטוח מה שמה. עוד אתר הקרוב לאחד משדות התעופה הוא אתר ארכיאולוגי- אוסטייה אנטיקה מעניין בהחלט. ניתן ברכב וכנראה גם בתח"צ- אולי מונית.

לא הבנתי מה הם היעדים של יומיים רכב אם כי לא חסרים אתרים לנסיעה מן האזור כמו טיבולי, וילה אדריאנה, קסטלי רומני, ורחוקים יותר. אם תיסע לטרזימנו- גגל חניבעל טרזימנו.

ספריאל, כעת ראיתי מה שכתבת. אני מקנא במי שנרדם ומנצל למנוחה סבירה את הטיסה.

ניני, חוזר על המלצותי מהפוסט הראשון. מיקום ליד קוי תחבורה רצוי שכן התחתית מוגבלת ביעילותה בעיר.

לצערי גם איני זוכר מיקום רוב האתרים, בכל אופן מה שכתבתי בפוסט זה למעט שתי השורות הראשונות הוא מחוץ למרכז ההיסטורי. עוד מקום חביב בערב- רובע טרסטברה.[ מעבר לנהר הטיבר ביחס למרכז ההיסטורי]

עריכה אחרונה על ידי [פנדוב
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא גרמניה?

יש שם גנים בוטניים, ובעצם - מה לא?

מחירי המזון שם סבירים למדי, אפשר למצוא טיסות זולות יותר עם UP (לברלין) או עם אייר ברלין לשטוטגרט וכו'.

עלויות השכרת רכב נמוכות יחסית ובהרבה מקרים אין הגבלת ק"מ.

אני מאמין שדווקא שם תוכל למצוא את עצמך וגם היא תוכל למצוא את עצמה שזה מעולה.

יש מקומות מדהימים לטייל בהם, לקחת רכב, ופשוט לטייל בכיף ובשקט בלי לחץ, להנות מאווירה נינוחה, לשבת ולראות מקומות מופלאים.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לדור. ברלין תחזיק טיול של שבוע בלי שכירת רכב (ועם תח"צ מעולה וזול) גני הארמונות יספקו לבת הזוג את החוויה הבוטאנית, יש אין ספור אתרים פתוחים ומקורים, ושניכם תהנו מאפשרויות הקניות. ד"א - אפשר להכניס גם את וינה לקטגוריה, למרות שהיא יותר קטנה ובטיול של שבוע אולי יהיה המקום לצאת קצת לסביבה.

גם ההצעה קודמת שלי (ליסבון) עמודת בקריטריונים דומים אם כי אופי האתרים שונה, היא פשוט לא מוכרת לישראלים, וחבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד אופציה אפשרית בגרמניה - איזור מינכן.

יש את הגנים הבוטניים באוגסבורג, מקום יפה מאוד, יש שם גם את הבית של משפחת מוצרט, מקום היסטורי מעניין.

ממינכן אפשר להגיע תוך שעתיים - 3 שעות לשטוטגרט, שם נמצאים מוזיאוני הרכב של מרצדס ופורשה (מדהים).

אתה יכול לחצות את הגבול תוך שעה וחצי לאוסטריה, ומבחינתי ה-מקום לבקר בו - קן הנשרים, בית הקיט של היטלר. מקום מטורף.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...