Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאסטה 2011 או מיצובישי לנסר 2011?

kiwi11
שימו לב! השרשור הזה בן 3531 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פיאסטה 1.4 2011 או מיצובישי לנסר 2011 1.5

שתיהם אוטומטיות

שתיהם יעלו לי בערך אותו דבר ורציתי לדעת מה יותר יתאים לצרכים שלי:

חיסכון בדלק(כמה שיותר יותר טוב למרות שלרוב אני נוסע רק בתוך העיר ולעבודה שנמצאת במרחק עשרים דקות ממני ו20 חזור)

ביצועים(מה יותר טוב כי אני חושש לקנות את הפיאסטה ושהיא תיהיה עגלה)

תחזוקה כמה שיותר זולה(איזה מהרכבים יש יותר מחלות שיגרמו להוצאות כספיות יותר גדולות?)

בטיחות(מי יותר בטיחותי?)

ואבזור(שתיהם נראות לא הכי מאובזרות למרות שזה לא ישפיע על הבחירה שלי)

אני רוצה ללכת על הפיאסטה כי הוא רכב קטן יותר ונוח יותר אבל המיצובישי יעלה לי באזור הסכום של הפיאסטה וממש באלי עליו אבל אני לא יודע כמה חסכוני בדלק ואמין הוא?

גם בפיאסטה יש הגה מוזר כזה קטן ולא נראה ממש נוח זה בעיה או שמתרגלים?

עריכה אחרונה על ידי kiwi11
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיוני עם לנסר 2011 (לא מזמן נסעתי באחת כזאת) שהיא לא בדיוק נותנת את התפוקה... תשקול אם כבר יונדאי I30 דגם ישן יותר (תלוי בתקציב, כי המחירים דיי שווים לשנת 2008-2009 ליונדאי - אמינה והרבה יותר חסכונית)... גם הרכב יותר "חי". בלנסר יש הרגשה של בנאליות והנסיעה בכלל לא מהנה. לגבי תחזוקה, טסט של לנסר עומד על 1800 ש"ח! לא זול בכלל.

בכל אופן, אם הנסיעות הן בעיקר בעיר.. לנסר היא אופציה פחות מושכת (גם לי היו שיקולים כאלה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיוני עם לנסר 2011 (לא מזמן נסעתי באחת כזאת) שהיא לא בדיוק נותנת את התפוקה... תשקול אם כבר יונדאי I30 דגם ישן יותר (תלוי בתקציב, כי המחירים דיי שווים לשנת 2008-2009 ליונדאי - אמינה והרבה יותר חסכונית)... גם הרכב יותר "חי". בלנסר יש הרגשה של בנאליות והנסיעה בכלל לא מהנה. לגבי תחזוקה, טסט של לנסר עומד על 1800 ש"ח! לא זול בכלל.

בכל אופן, אם הנסיעות הן בעיקר בעיר.. לנסר היא אופציה פחות מושכת (גם לי היו שיקולים כאלה).

אין לי אפשרות לi30 זה או הלנסר או הפיאסטה אז מה אתה אומר על הפיאסטה?אני ממש אהבתי אותה אני רק חושש מצריכת דלק וביצועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי צריכת דלק של הפיאטסה- הנסיעות שלך ברובן עירוניות או מעבר לכך?

רובם בתוך העיר ולעבודה זה 20 דקות בכביש מהיר כמה פעמים בשבוע ו20 חזור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיאסטה יופי של רכב. יש לנו אחת מודל 2012 אוט׳. סופר מיני שלא נותנת תחושה שאתה ברכב קטן., יחד עם זאת, הרכב אינו חסכוני במיוחד ובטח שלא בתוך העיר. אל תצפה ליותר מ1/12 אולי טיפה יותר בממוצע ואם יש לך נסיעות רבות בעיר.

במה אני מתגלגל ?

פורד פוקוס 2012

פורד פיאסטה 2012

פורד מונדאו 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההשוואה לדעתי לא במקום כי אתה צריך להיסגר על הצרכים שלך. המכוניות מיועדות לקהל יעד שונה ואתה צריך להחליט לאיזה קהל יעד אתה משתייך :).

כשקונים רכב עושים "רשימת קניות" כדי לקנות את הרכב שאתה בדיוק צריך מבלי לבזבז כסף מיותר ולהיות שלם עם ההחלטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3531 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...