Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיפול מושב אחורי daihatsu terios

mooshead
שימו לב! השרשור הזה בן 3526 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לאחרונה רכשתי daihatsu terios שנת 2000 ואני לא מצליח לקפל את המושב האחורי.

הבעיה היא במושב האחורי עליו יושבים, אני לא מצליח למצוא איפה לוחצים על מנת לקפל את המושב (החלק עליו יושבים) ואז להוריד את המשענות על מנת ליצור משטח ישר.

בבקשה עזרתכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני זוכר נכון (עברו שנים) ישנן ידיות בפינות (בין המשענת למסעד) שצריך למשוך כלפי מעלה, ולשנות את הזווית, בדומה למשענת של מושבים קדמיים. ניתן גם להשכיב את המשענות (בצד אחד נתקעים בכניסה למכל הדלק באמצע) ובעקרון גם להוריד את משענות הראש מלפנים וליצור משטח המשכי בין כל הכסאות (מיטה).

עריכה: אני רואה שהשאלה היא על החלק שעליו יושבים. לא זכור לי שצריך לקפל אותו כדי לקפל את המשענות, אבל באמת עברו שנים...

עריכה אחרונה על ידי Eily
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני זוכר נכון (עברו שנים) ישנן ידיות בפינות (בין המשענת למסעד) שצריך למשוך כלפי מעלה, ולשנות את הזווית, בדומה למשענת של מושבים קדמיים. ניתן גם להשכיב את המשענות (בצד אחד נתקעים בכניסה למכל הדלק באמצע) ובעקרון גם להוריד את משענות הראש מלפנים וליצור משטח המשכי בין כל הכסאות (מיטה).

עריכה: אני רואה שהשאלה היא על החלק שעליו יושבים. לא זכור לי שצריך לקפל אותו כדי לקפל את המשענות, אבל באמת עברו שנים...

את הפעולה עם הידיות בפינות אני מצליח לעשות, הבעיה היא להפוך את המושב (החלק שיושבים עליו) אני לא מצליח להבין איפה לוחצים או מושכים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גוגל במשך דקה בערך.

ואז תמצא את התמונה הזאת (שים לב לתפסים באיזור המרכזי של הספסל) --

131166314430.jpg

ואת התיאור הזה --

Good news, after some rummaging around i found the release for the seats hidden under the seat covers someone had put on, had to rip the seat cover abit to get to the release but got there in the end.

תחפש את ידית השחרור באיזור מרכז הספסל - בחלק האחורי של המושב - כנראה בחיבור בין המושב למשענת הגב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת בדיוק הבעיה שלי , יש כיסוי מושב ואני לא מצליח למצוא על מה ללחוץ או מה למשוך.

התמקדתי בחיפוש בדיוק בנקודה הזאת של החיבור ולא מצאתי כלום, עדיין לא הבנתי אם זה למשוך או ללחוץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי את המודעה הזאת שפירסמת כבר בעבר אבל תמונה ברזולוציה טובה שמסבירה את התהליך לא הצלחתי, אם תוכל לעזור לי בזה בבקשה.

דרך אגב גם במדריכים שמצאתי באינטרנט לא הצלחתי למצוא הסבר לפעולה שצריך לעשות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמצע המושב, בחיבור בין ה"תחת" ל"גב", יש מין רצועה שחורה כזו, שמשחררת את המנעול.

תצטרך לחתוך קצת את הכיסוי (בזהירות,כן?:)) ולמצוא אותו.

כדאי למשש קצת קודם כדי לא להזדקק לחור גדול מידי.

אם זה לא דחוף לך, בערב אהיה ליד הטריוס של הגברת, ואצלם לך תמונה של זה.

(אצלנו אין כיסויים :D)

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבל כמה תמונות.

הרצועות נמצאות במרחק שלוש אצבעות אחת מהשניה (האצבעות שלי עבות, קח בחשבון :D), לא במרכז המושב בדיוק, אלא בחיבור בין שני החלקים. תמשש את החריץ בין החלקים עם היד. (דרך אגב- איך הכיסוי שהוא חלק אחד, מסתדר עם זה שהמושב מורכב מ-2, זה תצטרך לראות...)

שים לב שכדי שהמשעונות ישכבו, צריך להוציא גם את הכריות של הראש.

יש להם תפס קפיצי, על המשענת של המושב,בצד ימין (כשאתה עם הפנים אליהם)

בהצלחה.

מצטער על הג'יפה מהבמבות של הילדים.:oops:

אוטו של האשה...

20140824_190833_resized.jpg

20140824_190901_resized.jpg

20140824_190923_resized(1).jpg

20140824_191009_resized.jpg

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבל כמה תמונות.

הרצועות נמצאות במרחק שלוש אצבעות אחת מהשניה (האצבעות שלי עבות, קח בחשבון :D), לא במרכז המושב בדיוק, אלא בחיבור בין שני החלקים. תמשש את החריץ בין החלקים עם היד. (דרך אגב- איך הכיסוי שהוא חלק אחד, מסתדר עם זה שהמושב מורכב מ-2, זה תצטרך לראות...)

שים לב שכדי שהמשעונות ישכבו, צריך להוציא גם את הכריות של הראש.

יש להם תפס קפיצי, על המשענת של המושב,בצד ימין (כשאתה עם הפנים אליהם)

בהצלחה.

מצטער על הג'יפה מהבמבות של הילדים.:oops:

אוטו של האשה...

לא הייתי בטוח אם זה משהו שלוחצים עליו או מושכים ולא רציתי לקרוע את הכיסויים סתם, תודה רבה על ההסבר המפורט !!:lol:

אני מאוד מעריך את זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3526 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...