Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קליטת GPS באיזור ים המלח

avnerak
שימו לב! השרשור הזה בן 3496 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי,

נסעתי למלון בים המלח, ובכביש 90 נעלמה לי הקליטה של ה-GPS והוויז לא תפקד.

בדרך חזרה קצת לפני החיבור בין כביש 90 וכביש 1, ה-GPS התחיל לעבוד והוויז תפקד כמו שצריך.

במלון שאלתי לגבי התופעה, ואמרו לי שזה בגלל המיקום הנמוך של האיזור.

ואני שואל: האם 400-500 מטר מתחת לגובה פני הים יכולים להשפיע על קליטת GPS?

דרך אגב, מדובר על מכשיר גלאקסי S2. המצחיק הוא שבאייפון 4S, הוייז תפקד יפה בכל מקום.

אבנר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני חוויתי את הבעיה הזאת במדויק כשהיה לי S2, כנראה עקב מקלט GPS חלש. בשבת האחרונה הייתי בים המלח עם הנקסוס 5 והוא לא איבד קליטה אפילו לרגע.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא לא הגובה אלא כמה שמיים המכשיר רואה.

כשאתה נוסע צמוד למצוק כמעט חצי שמיים מוסתרים, זה ביחד עם תמונת לוויינים מגבלתית ומכשיר GPS בעל קליטה חלשה יביא לאובדן מיקום.

מכשיר חזק יותר מתגבר יותר בקלות על הקשיים.

166, קאפה, GTV, קופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מנווט בשטח גם באיזורים האמורים עם תוכנה ייעודית ו GPS - לא נתקלתי בקשיי קליטה. אולי בוייז בגלל שאין לו קליטה טובה ברשת סלולרית לגלישה הוא מתבלבל.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהרבה מהזבל הקוריאני (hence, סמסונג, לאג'י ושות') וכחלק מה Q.C "הקפדני והאיכותי", מגעי האנטנה של ה GPS רופפים. למי שניחן בידיים טובות ועל ה*ין שלו האחריות, מוזמן לחפש סרטונים ביוטיוב כיצד פותחים את המכשיר שלו ומחזקים את האנטנה. אתה יכול לבדוק את רמת הקליטה של ה GPS במכשיר שלך ע"י הרצת GPS TEST תחת כיפת השמים ולראות בכמה לווינים בפועל נעשה שימוש ומה עוצמת הקליטה. ככל שנתון ה SNR גבוה יותר, כך האות חזק יותר, והאינטרס שלך שבכל אחד מהלווינים שנעשה בהם שימוש האות יהיה חזק ככל שניתן.. אם ברוב הלווינים עוצמת האות היא מתחת ל 25, מרבית הסיכויים שהאנטנה רופפת.

Sbaf4kY.jpg

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו, s2. בהשוואה לעולם המכוניות, זה כמו מכונית בת 10.

טלפונים קצת פחות ישנים קולטים גם את ה-gps וגם את המקבילה הרוסית glonass,

וכל עוד יש לך פיסת שמים מעל הראש הדיוק מושלם.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאו דווקא נכון. יצא לי להתנסות ב Droid שחוט של מוטורולה והקליטה שלו לא פחות ממדהימה, עם SNR מינימלי(!) של 38 בכל אחד מהלווינים. גם ממוטורולה לא הייתי מתנגד לראות מכשירי אנדרואיד עוצמתיים. איכות הבניה שלהם עדיין עדיפה על הדרעק הקוריאני. בתקווה שהנקסוס 6 באמת ירשים ולפי השמועות, הוא יהיה מתוצרתם.

בנקסוס 5 וגם ב G2 (+/- אותה חומרה), שהם יחסית חדישים, ה GPS דווקא די קטסטרופלי.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[ATTACH=CONFIG]392971[/ATTACH]

כי מיקרוסופט קנו אותם, אפילו הכתובות מיילים כבר השתנו ל-microsoft@ במקום nokia@

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, וזה מצער. WP לא מערכת גרועה בכלל (אפילו מאוד רחוק מכך), רק צריך עוד מס' אפליקציות בודדות שלא קיימות בה בכדי שמעבר אליה יקרה. היא אפילו מאוד סלחנית כשזה מגיע לצריכת חשמל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזור ים המלח?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...