Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות בהשכרת רכב בחו"ל (כמו קנייה, רק לשבועיים) - פונטו, פנדה, או פיאט 500?

vxlan
שימו לב! השרשור הזה בן 3511 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הבדלי המחירים בין השלוש זניחים.

מה עדיף? אנחנו ניסע די הרבה, אבל בכל יום לא יותר משעה רצוף. התוואי הוא ממילאן לדולומיטים וחזרה, כלומר יהיו קצת עליות וכבישים מפותלים.

מבחינת מרווח ומקום - אנחנו זוג עם מזוודה אחת, ככה שהתא מטען לא ממש מעניין, מקס' זורקים את המזוודה במושב האחורי.

מה הייתם בוחרים, ולמה? באיזה רכב הנסיעה תהיה הנוחה ביותר? יש רכב שיהיה חוויתי יותר לנסוע בו(ה500?)?

לא נהגתי מעולם על אף אחד מהנ"ל.

עריכה אחרונה על ידי אספ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פונטו, by far. מבלי להתייחס למנוע, היו לי במשך תקופה ארוכה גם 500 וגם גרנדה פונטו, שתיהן 1.2L עם 69 כ"ס. הפונטו היתה נוחה יותר, איכותית יותר, לטעמי גם מהנה יותר לנהיגה ובאופן כללי מרגישה יותר "מכונית".

בחו"ל יצא לי לנהוג במשך כשבוע בגרנדה פונטו 1.3 מולטיג'ט (דיזל) שהיתה נפלאה. המנוע הזה מתאים לה בול.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזוודה אפשר לזרוק במושב האחורי, הם רק שניים.

ד"א - אתה בטוח שתוכל לבחור ספציפית את דגם הרכב בסוכנות ההשכרה? רוב הסיכויים שמקסימום תוכל לבחור בין 500 לבנה ל-500 אדומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזוודה אפשר לזרוק במושב האחורי, הם רק שניים.

ד"א - אתה בטוח שתוכל לבחור ספציפית את דגם הרכב בסוכנות ההשכרה? רוב הסיכויים שמקסימום תוכל לבחור בין 500 לבנה ל-500 אדומה.

זה בדיוק כך. יכול להיות שבאתר או בטלפון אמרו לך שאלה האפשרויות שלך אבל כאשר תגיע לשם יתנו לך מפתח לרכב ויגידו לך זה מה יש.

במקסימום אם תתווכח יתנו לך אפשרות אחת אחרת. ככה בדיוק קרה לי שהגעתי לאיטליה ועשיתי את הדרך שאתה עושה, ממילאנו וצפונה.

דרך אגב, אני הייתי עם חבר אחד ו02 מזוודות והייתי עם ניסאן מיקרה, היא הייתה קצת אדישה אבל בקושי שתתה דלק.

מצדיק את מי שרשם למילה פונטו, הרכב אכן נוח יותר, נעים יותר לנסיעה, לא זולל דלק והכי חשוב מושבים נוחים ומרווח, לא תרגיש שאתה בתוך קופסת מתכת.

ה-500 מרגישה בדיוק ההפך, לא מרווחת בכלל ונמוכה מאוד, לא כייפית לנסיעות ארוכות או מרובות כמו שאתה מתכנן.

עוד חודשיים היא מגיעה...IBANEZ S5521Q PRESTIGE :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה שוכר רכב מגרופ A או B וכו'.

אם יש מבחר באותו רגע, תוכל להתלבט.

אם אין תקבל מה שקיים, או רכב מקבוצה גבוהה יותר.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתחילת שנות התשעים חבר שלי טייל בשוויץ הזמין לנצ'יה Y10 כשהוא הגיע לקחת את הרכב התנצלו ב"הרץ" שיש להם "רק" מרצדס E קלאס.

הוא ענה להם שהוא יסתדר גם זה :-D

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתחילת שנות התשעים חבר שלי טייל בשוויץ הזמין לנצ'יה Y10 כשהוא הגיע לקחת את הרכב התנצלו ב"הרץ" שיש להם "רק" מרצדס E קלאס.

הוא ענה להם שהוא יסתדר גם זה :-D

זה כמו להגיע למלון לאחר ששילמת באינטרנט ואין להם את אותו חדר אז חייבים לשדרג אותך ללא עלות נוספת. קרו לי המון מקרים כאלה.

אבל בדר"כ בהשכרת רכב הם שמים לך ב-class A את הרכב הכי טוב שיש להם, ב-class B את הרכב הכי טוב וכל הלאה ואתה תמיד "תבחר" את הכי טוב שיש כי אתה רוצה להתפנק.

כשאתה מגיע לשם כמובן שהרכב הזה כבר לא בנמצא אז נותנים לך משהו אחר באותו class כמובן שהוא קצת מעפן יותר.

אולי בשנות התשעים זה היה אחרת :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכולם יש את הסיפורים על השדרוג בטיסה או במכונית. נחמד מאוד שזה קורה, אבל אי אפשר לתכנן על בסיס זה והיום זה קורה פחות מאשר פעם ד"א.

מכוניות בקטגוריה הנמוכה ביותר לרוב יש לחברת ההשכרה בשפע ולכן הסיכוי לשדרוג קטן יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה שוכר רכב מגרופ A או B וכו'.

אם יש מבחר באותו רגע, תוכל להתלבט.

אם אין תקבל מה שקיים, או רכב מקבוצה גבוהה יותר.

+1

ההתלבטות של פות"ש די תיאורטית.

בעבר הייתי מזמין רכבים מאופרן או ספק ביניים אחר.

עברתי ללהזמין ישירות מהרץ/אויס וכו. דרך האתרים (או טלפונית) הישראלים שלהם.

המחירים דומים ואף יותר טובים עם כל מני מבצעים כרטיסי אשראי וכו. וגם ההגיון שלי אומר שבסוכנות במקום יתאמצו יותר עבור לקוח שבחר בהם ישירות מאשר לקוח שהזמין מאופרן וכו' ובמקרה הגיע אליהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1

ההתלבטות של פות"ש די תיאורטית.

בעבר הייתי מזמין רכבים מאופרן או ספק ביניים אחר.

עברתי ללהזמין ישירות מהרץ/אויס וכו. דרך האתרים (או טלפונית) הישראלים שלהם.

המחירים דומים ואף יותר טובים עם כל מני מבצעים כרטיסי אשראי וכו. וגם ההגיון שלי אומר שבסוכנות במקום יתאמצו יותר עבור לקוח שבחר בהם ישירות מאשר לקוח שהזמין מאופרן וכו' ובמקרה הגיע אליהם.

אני לא בטוח בזה.

עד לא מזמן הייתי עושה הזמנות ישירות מאויס והיה יוצא לי בערך פי 2 ממחיר של ספק ביניים.

בפעם האחרונה שהייתי באיטליה רציתי להשכיר מאויס ישירות והמחיר שנתנו לי היה 2300 ל-17 יום זה 135 ש"ח ליום.

עשיתי חיפוש קטנטן ומצאתי חברה בשם rental cars שיש לה שלוחה ישראלית והיא ממוקמת בבריטניה. לאותו class נתנו לי הצעה של 1150 ש"ח שזה בדיוק חצי מאויס. הגעתי לנאפולי ושם לקחתי את הרכב מחברה בשם sicily by car שאמנם נתנו לי רכב שונה ממה שהיה רשום {באתר ובטלפון אמרו לי פיאט 500 וקיבלתי ניסאן מיקרה} אבל זה כבר משהו ידוע.

יש לציין שעם שניהם זה היה אותו סוג ביטוח ואותם פרטים.

זה היה לפני שנה וחצי ויכול להיות דברים השתנו מאז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האתר של rent a car האנגלי מצויין.

שכרתי דרכם רכב באוסטרליה. עד לתשלום אתה לא יודע איזה משכירה לך את הרכב, אחרי התשלום קיבלתי שובר לחברת netional והמחיר ששילמתי היה 30% מההצעה הזולה ביותר ו 50% מההצעה של Netional באינטרנט.

הכל דפק כמו שעון.

אגב, את הביטוח אתה עושה למעשה אצלם, שזה קצת מסבך את העניינים אם יש תאונה.

אז אתה משלם את ההשתתפות הגבוהה לחברת ההשכרה ותובע את חברת rent a car .

למזלי...לא היה צורך.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם, הוזמנה פונטו דרך האתר של איסתא - המחיר היה שווה ערך למה שקיבלתי ב RENAT A CAR, רק שבאיסתא מקבלים ביטוח מלא ופטור מהשתתפות עצמית בכל מצב.

כמו שסולל הדרך ציין, בRENT A CAR כן משלמים במידה וקרה משהו ואח"כ תובעים כסף חזרה מRENT A CAR. בעת ההזמנה נראה לי מסוכן משהו כשמדובר בחברה ישראלית, למרות שעכשיו אני מבין שהיא בכלל חברה אנגלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איסתא כלומר דרך אופרן? ומה הנציג בחו"ל? יורופקאר? [אין שום בעיה, אני רק שואל].

מוזר לי שלא קיבלת הצעה זולה יותר בלי התווך של איסתא, אבל כבר נתקלתי בשלל מקרים מכדי ל"להיסגר" על דרך אחת.

אני מניח שאלעד צודק בהעדפתו, אך גם רזמל צודק- בד"כ מחויבים לרכב מקבוצה מסוימת, לא מדגם מסוים.

תהנו.

נ.ב מורונה הגיוני לעלות לדולומיטים. ממילאנו ישנן עוד אפשרויות לא פחות יפות במקום או בנוסף- תלוי בזמן, העדפות ועוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3511 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...