Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש המלצה לעכבר ארגונומי לעבודה אינטנסיבית בתקציב הגיוני[הגיוני=200]

vadim6385
שימו לב! השרשור הזה בן 3426 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צריך המלצה לעכבר, או סט מקלדת ועכבר למחשב, לצורך עבודה אינטנסיבית של 8-9 שעות ביום, כזה שלא יגרום לכאבים בפרקי כף יד.

תקציב באיזור 200 ש"ח, מוכן להתגמש אם יש משהו מומלץ במיוחד. מעדיף לא להתעסק עם איביי ודומיו, ולקנות בארץ.

לא משנה אם חוטי או אלחוטי.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

המלצה? קנה את עכבר הגיימינג הכי טוב שאתה יכול להרשות עצמך. אני השקעתי וקניתי G750s של לוג'יטק. אחרי כמה חודשים עם עכבר זבל כלשהו שהכאיב לי עד לרמה של האצבע שלוחצת, היום אני לא רגיש שום כאבים ויכול לעבוד גם 12 שעות ביום בלי בעיה.

אחרי שחקרתי את כל השוק הזה לאורך ולרוחב אני יכול להגיד לך שלקבל המלצה בפורום זה לא רעיון טוב. לכל אחד יש יד בגודל וצורה שונה, צורת אחיזה שונה והעדפות שונות לגבי כפתורים, גלגלת ומשקל העכבר. תראה מה מוצע בחנויות בארץ ותתחיל לצפות בסרטוני ביקורת ביו-טיוב או לקרוא ביקורות. ככה תוכל לראות איך העכבר נכנס בתוך היד וכמה הוא קטן או גדול.

בגדול הייתי מתחיל מזה. לא 200 שקל, אבל יש לו מוניטין של אחד העכברים הטובים:

באייבורי. או ב-KSP.

בהצלחה.

עריכה: שים לב גם אם חשוב לך מקום להניח בו את הזרת. אותי מאוד ביאס שלא היה לי איפה להניח אותה אחרי שקניתי את העכבר. אחרי כמה זמן התרגלתי, אבל עדיין הייתי מעדיף אחד עם מקום ייעודי כזה.

עריכה אחרונה על ידי Spire
מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי להתנסות ב-MX המדובר, עכבר נחמד ביותר, אבל 392 שקל?

יש אולי אופציה זולה יותר? שוב פעם, לא חייב אלחוטי.

איך שאני חושב על זה, חוטי אפילו עדיף, יותר קל.

מה לגבי זה:

http://ksp.co.il/?select=.1043..221..1296.&list=2&sort=2&glist=1&uin=13900&txt_search=&buy=&minprice=0&maxprice=0

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצה? קנה את עכבר הגיימינג הכי טוב שאתה יכול להרשות עצמך. אני השקעתי וקניתי G750s של לוג'יטק.

אתה מתכוון ל G700S, יש לי אחד כזה (אין כזה 750S) עכבר מעולה אבל זה פי 3 מהתקציב של הבחור אלא אם הוא קונה מחו"ל (יש ב 70 דולר זה מה ששילמתי והביאו לי עם בן משפחה).

באיזור ה 200 ש"ח בארץ, אכן עצוב, אבל אתה יכול לרכוש עכבר טוב לעבודה שוטפת שהוא ה [h=1]Logitech Marathon M705[/h]יש לי גם אותו וקניתי לפני שקניתי את ה G700S

המרתון מחזיק על סוללות חודשים רבים (להבדיל מה 700 שצריך להטעין כל לילה כמעט) ועולה באיזור ה 170 ש"ח

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון ל G700S

צודק. לא יודע למה החלטתי להגדיל אותו בשקל 90.

אגב, שמניאק, קח בחשבון שבארץ גם אף אחד לא יתן לך להתרשם מהעכבר או אפילו להוציא אותו מהאריזה, ככה שכל מה שאתה קונה זה את הקופסא היפה והביקורות שקראת מבעוד מועד, כך שלא הייתי שולל על הסף קנייה באינטרווב'ז.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכברים ארגונומיים באמת עולים הרבה יותר מ 200 שקלים. שים לב שכמעט על כל מקלדת ועכבר שמוכרים היום מוסיפים את המילה "ארגונומי" וזו סתם הטעייה.

באתר הזה יש עכברים ומקלדות ארגונומיות טובות והמחירים בהתאם. ב EBAY ניתן למצא מחירים זולים יותר, אבל אמרת שאתה לא רוצה מ EBAY.

http://www.dagesh.co.il/product_list?c0=12297&bsp=12282&bss313=12282

תנסה לברר איתם לגבי מדיניות ניסיון עם עכברים שונים לפני רכישה. רשום אצלם באתר שהם מספקים יעוץ ונסיון עם מוצרים ללא התחייבות בקנייה.

כדי שלא יהיו כאבים ונזק בלתי הפיך לא מספיק להחליף רק עכבר. עכבר הוא רק חלק קטן במשוואה. יש גם את עניין הישיבה הנכונה וההפסקות.

מבחינה ארגונומית אתה חייב להפסיק את ה"עבודה האינטנסיבית":

1. קח הפסקות קצרות (גם 30 שניות יספיקו) כל 10-15 דקות. קום מהכיסא, תסתכל לצדדים וסובב את כפות הידיים כדי לשחרר אותן ממצב סטטי שהיו בו קודם.

2. כל שעה עגולה קח הפסקה של 3 דקות. "הפסקה" היא לא התנתקות מעבודה ותחילת גלישה באינטרנט, אלא הפסקה מוחלטת שאתה לא נוגע בעכבר ולא במקלדת וקצת משחרור שרירים.

3. שימוש נכון בעכבר: חשוב להתרגל להזיז את העכבר עם כל היד ולא עם פרק היד. כך מורידים עומס משרירים קטנים ומעבירים אותו לשרירים גדולים יותר.

4. תנסה להתרגל וללמוד להשתמש פחות בעכבר ע"י שימוש בקיצורי דרך בעזרת המקלדת. יש הרבה מידע באינטרנט על קיצורי דרך בתוכנות שונות.

5. אל תיתן ליד שלך "לנוח" על העכבר כאשר הוא לא בשימוש, זה מצב לא טבעי ליד ולכן עדיף להזיז את היד מהעכבר כשהוא לא בשימוש.

תנסה לדרוש ממקום העבודה הדרכה בארגונומיה, זה נושא חשוב שיכול למנוע בעתיד כאבים, טיפולים מיותרים ופציעות עבודה.

אם תרצה עכבר (בצורת ג'וייסטיק) אלחוטי של 3M, אז יש לי אחד למכירה:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?537181-%D7%A2%D7%9B%D7%91%D7%A8-%D7%90%D7%9C%D7%97%D7%95%D7%98%D7%99-%D7%90%D7%A8%D7%92%D7%95%D7%A0%D7%95%D7%9E%D7%99-%D7%9E%D7%97%D7%91%D7%A8%D7%AA-3M

עריכה אחרונה על ידי fixxxer
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם קצת מעל התקציב, אך אני ממליץ על G400, או G400S החדש יותר. יש לי את אחיהם הותיק MX518 (אותה צורה בדיוק, רק החיישנים שונים), ואין יותר מבסוט ממני. אני מבלה המון שעות מול המחשב, וקשה לי להשתמש בעכבר שהוא לא איכותי.

בנוסף להיותו נוח ובעל ביצועים טובים הוא גם אמין בצורה קיצונית (שלי בן 5, וזה רחוק מהשיא), ואם חס וחסה כן נשבר משהו, אז יש המון חלקי חילוף באיביי בפרוטות.

אני עוד לא פגשתי עכבר שיהיה זול יותר משלישיה הזאת ויהיה ברמתם.

עריכה.

הוא גם מגיע באריזה שיכולה לתת לך אינדיקציה מסויימת לגבי הגודל והנוחות:

mousebv.jpg

עריכה אחרונה על ידי iluxxxa
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר המחיר נמצא באזור ה-300,

http://www.amazon.com/Logitech-G700s-Rechargeable-Gaming-Mouse/dp/B00BFOEY3Y/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1408638849&sr=8-1&keywords=logitech+g700s

כולל משלוח לארץ, מיסים ושליח עד הבית יוצא כ-103 דולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אם אתה מביא לכאן דרך משלוח וזה עדיין זול כמעט בחצי מהמחיר שלו בארץ NEMESIS

אבל התכוונתי אם מישהו במקרה מגיע מארה"ב הוא יוכל להביא איתו את העכבר, במקרה זה קרה אצלי אז חסכתי עוד מאיה

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכברי הגיימינג של רייזר נראים מצועצעים אבל מתאפיינים בארגונומיה נהדרת, כניסה לאתר שלהם תעזור לך לאתר את העכבר שיתאים לך לרכוש אותו בארץ. אני אישית עובד עם הM705. הוא טוב, אבל אין תמיכה טובה מספיק לאגודל בצורת האחיזה שלי ולזרת אין תמיכה כלל ולכן איננו לא טוב כמו עכבר גיימינג רציני דוגמאת הR.A.T 5/7/9 של madcatz.

http://www.razerzone.com/gaming-mice

Mazda diesel rat in the making

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו קניתי את הM705.

בהתחלה היה לי קצת לא נוח איתו, אבל גיליתי פיצ'ר אחד מעניין - הוא נותן לך לשנות את אופי העבודה של הגלגלת, זה למה יש את הכפתור העליון.

כשלוחצים עליו, הוא מחליף בין גלילה חלקה לגלגלת שעושה קליקים כשמזיזים אותה (ממש כמו עברים של פעם).

הדבר הזה לבד קנה אותי.

אגב שקע לזרת יש לו, רק שהוא לא מספיק עמוק.

אגב, למישהו יש ניסיון עם לוג'יטק G500S?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלחץ על המשענת לאגודל (אגב, טעות סמנטית מעניינת שכן אומרים עקב בצד אגודל, רק שהמושג בוהן מתייחס לאצבע הרחבה בכף הרגל ובכף היד, שלה אנו נוטים להתייחס כאגודל.) תקבל מיינד פאק אמיתי.

Mazda diesel rat in the making

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שנכתב הmx518 הוותיק והטוב או חדשים בצורה שלו עושים עבודה מעולה.

יותר זול מזה וסביר זה דיי הימור.

ברור שבמחיר הזה לא נכנסת גם מקלדת כן? שם זה אפילו יותר עניין של טעם, אני עברתי לגמרי ממקלדות מכאניות גבוהות לאהוב שטוחות בתצורת אפל.

אבל המחיר של מקלדת טובה לבד הוא צפונה ל300 לרוב.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו קניתי את הM705.

בהתחלה היה לי קצת לא נוח איתו, אבל גיליתי פיצ'ר אחד מעניין - הוא נותן לך לשנות את אופי העבודה של הגלגלת, זה למה יש את הכפתור העליון.

כשלוחצים עליו, הוא מחליף בין גלילה חלקה לגלגלת שעושה קליקים כשמזיזים אותה (ממש כמו עברים של פעם).

הדבר הזה לבד קנה אותי.

אגב שקע לזרת יש לו, רק שהוא לא מספיק עמוק.

אגב, למישהו יש ניסיון עם לוג'יטק G500S?

הפיצ'ר של הכפתור לגלגלת קיים אצלם בכל העכברים החדשים, זה דיי נחמד אבל אני לא משתמש בזה הרבה, לאחי יש את ה G500S והוא מאוד מרוצה ממנו, זה עכבר חוטי ועם משקולות שאתה יכול להוציא או להכניס, זה כביכול משפיע על תזוזת העכבר ותורם בעקרון לגיימינג או דיוק בגיימינג, להבדיל מה G700S שאין בו משקולות.

אבל ה 500 עולה יקר יותר מה 705 באיזור ה 400

LIVIUR - ה 518MX לדעתי העכבר הטוב ביותר שיצא להם עד כה, הוא פשוט מדוייק ונוח יותר מכל עכבר אלחוטי שהשתמשתי בו (אני כעת עם ה G700S) הבעיה שלו שבכל פעם הכבל איכשהו מתקלקל, נהרסו לי כבר שלושה עכברים שכאלו ואני עדין ביותר איתם, ובנוסף הציפוי גומי מתקלף והסימן של החברה גם אחרי כמה חודשים וזה נראה די מכוער. אבל מבחינת העבודה של העכבר הוא מעולה.

עריכה אחרונה על ידי liav12

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...