Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות האם לשלם דוח חניה או ללכת להשפט- הנסיבות בפנים .

שימו לב! השרשור הזה בן 3537 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי שלום אנשים יש לי שאלה היום קיבלתי בדואר רשום הודאה כביכול על דוח חניה מתאריך 2.3.14 כלומר בן חמש וחצי חודש על עמידה בכחול לבן בלי ששילמתי .

אני אציין שאני נהג לגמרי נורמטיבי ב 11 שנות נהיגתי קיבלתי אולי 2 דוחות חניה (אחד מהם היה לפני עשור והשני גם לפני איזה 5 שנים) ששילמתי במיידי כי היו מוצדקים וטפו טפו טפו אף פעם לא דוח משטרה .

יש צילום של הרכב עומד בכחול לבן אבל לא רואים בתמונה את הדוח שהוצמד וגם אני לא ראיתי שום דוח .וגם אי אפשר לראות את זוית החלון כלומר אי אפשר לראות אם היה מוצמד הפתק הלבן של אישור החניה.

אני תמיד מקפיד או לשלם במכונה או איזי פארק או פאנגו בחיים אני לא משאיר את הרכב בלי לשלם בגלל שלא שווה לי לקבל דוח.

נזכרתי איפה זה אבל לא מה עשיתי שם זה היה מזמן אבל אני בטוח ששלימתי בדרך כל שהיא. מה הסיכוי שלי ללכת למשפט ולבטל את הדוח הזה .

הבעיה היא לא ב 100 שקל אלה שאני באמת לא זוכר את המקרה ולא את הדוח אף פעם לא קיבלתי אותו לא בשמשה ולא בדואר הרגיל .

וכתוב שאם אלך למשפט אשלם 150 שח

אצתכם ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי - הרכב מצולם בכלל לפני כתיבת הדו"ח של הפקח. לכן אין משמעות לצילום הרכב עם/בלי הדו"ח או עם/בלי זוית של החלון (התמונה של העבירה אמורה להראות את הרכב + מ.ר. שלו + מקום העברה).

תנסה לברר הסטוריית חניות ע"פ פאנגו / איזי פארק (אשתי פעם קיבלה דו"ח שגוי, כי שמה את האיזיפארק שלא בצד הפונה למדרכה. הפקח כנראה התעצל להסתכל מסביב ורשם דו"ח. הוגש ערעור - הדו"ח בוטל) ולהוכיח שימוש באמצעי תשלום חנייה בזמן הדו"ח.

זוהי עצתנו (אצתכם = האצה שלכם. מין ירק שגדל בים ונאכל גם במסעדות מסויימות).

בהצלחה.

עריכה אחרונה על ידי חולגי
תוספת

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך הוכחת תשלום הסיכוי לזכות במשפט לא רע.

אם כתב הטענות יראה כמו הודעת הפתיחה של שרשור זה - חבל על זמנך...

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם שילמת באיזיפארק..לך תטעין את המכשיר , ככה הוא מעדכן בחברה איפה חנית ותוכל אולי לבקש מהם פירוט מתי ואיפה חנית

פארקו/פאנגו , צור קשר עם שירות לקוחות

כל דרך אחרת...אין לך איך להוכיח ששילמת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש הוכחת תשלום הסיכוי להגיע למשפט נמוך מאוד, מכתב מנוסח היטב עם צילום של הוכחת התשלום תגרום לביטול הדו"ח.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3537 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...