Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אירלנד. איזה חוויה אסור לי לפספס?

udical
שימו לב! השרשור הזה בן 3508 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מתכנן טיול קצר (מאוד) באירלנד.

מה אסור לי להפסיד?

איזה כביש מיוחד וכיפי לנהיגה?

איזה מקום מגניב?

איזו מסעדה מטריפה?

סומך עליכם חברים ! :wink:

Ford Taunus GXL 2300 v6 ידנית 1972 - [][ ]O=o=O[ ][]

Ford Fiesta CL 1988

CJ8s 1987 O|||||||O

Ford Focus Estate 2.0 2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אירלנד היא מדינה קטנה מאוד יחסית (מדאבלין לגאלוואי, שזה בקצה השני, זה משהו כמו 4 שעות נסיעה), אז אפשר להספיק יחסית הרבה בקצת זמן.

המקום הכי מיוחד וכייפי לנהיגה שם (בגלל הנופים) הוא אזור בשם Ring of Kerry - קטע כבישים מעגלי על חופי האוקיינוס, שאפשר לכסות בכמה שועת של נהיגה, כולל עצירה בכפרים שבדרך לצילומים, אוכל וכו'.

מקום אחר שמומלץ לבקר בו הוא Cliffs of Moher - צוקים המשקיפים על האוקיינוס האטלנטי.

חוץ מזה, יש את קלקני, שהיא עיירה ציורית וחביבה מאוד, הנמצאת לא רחוק יחסית מדבלין. יש גם את איי אראן, שאליהם אפשר להפליג מגאלוואי ולבלות בהם יום שלם של הליכה \ רכיבה על אופניים, אבל אם אתה מוגבל בזמן, זה יכול להיות קצת בעייתי.

בדבלין עצמה נחמד לצאת לאזור טמפל בר. גם אם יש בו יותר תיירים מאיריים, עדיין כיף לשתות שם. יש גם את הסיור במפעל של גינס, אבל הוא יקר מאוד יחסית (כרטיס עלה כ-20 יורו ב2009 וכלל כוס בירה קטנה). מצד שני, דבלין היא עיר ללא יותר מדי מבנים גבוהיים, ויש תצפית נחמדה מאוד מהמסעדה הממוקמת בקומה האחרונה של המפעל.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייתי בדאבלין כמעט שלושה חודשים.

המלצותיי :

1. איזור glendalough, האגם וסביבותיו מדהים ביופיו וקרוב לדאבלין, כבישי ה sugar loaf mountain וסביבותיו באיזור צרים אך נחמדים לנהיגה.

2. צוקי slieve league ולאו דווקא מוהר שמכוסים רוב הזמן ערפל.

3. טירת בלארני.

4. איזור החוף הטרשי מגולווי וצפונה, מונאהן והסביבה. מרינג אוף קרי לא התלהבתי ובדרך כלל גשום שם מאד.

5. תאכל פיש אנד צ'יפס ב leo burdock. אותה המנה 101 שנים.

6. אם בא לך אוכל מזרחי מפתיע במשובחותו, אז בקפטריה של צ'סטר ביטי ליבררי יש שף ערבי מירושלים שעושה אחלה אוכל מזרחי.

7. בשביל הקטע לך תשתה משהו בברייזן הד, פאב שקיים אוטוטו 1000 שנה. http://www.brazenhead.com

8. חוף הים באיזור דרומי לדאבלין העיר לכיוון דאן לירי (dun lagohire או איך שלא כותבים את זה), תראה את בית הסלמון היפהפה של דה אדג' ואתה הבית של בונו אם אתה בקטע ואם לא, סתם תהנה מנוף יפהפה של חוף דאלקי.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גר באירלנד 7 שנים בערך.

הכל יפה אם שתית לפני :)

ההמלצות שנתנו לך מעולות ויש עוד מקום שאוכל להמליץ עליו: http://www.heritageireland.ie/en/

תגיד כשאתה בסביבה :)

:turn-l:מכונאי וחשמלאי אופנועים מוסמך :turn-l:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שנים אישתי ואני טיילנו 8 ימים ברחבי אירלנד עם רכב (בעזרתו האדיבה של גילעד :) ומכיוון שכבר נתנו לך המלצות טובות, רק אציין שעשינו את טבעת קרי ואת Dingle Peninsula,

והאחרונה יפה ומעניינת פי 10. ממליץ בחום.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי הרבה להוסיף פרט לזה שממש כשהגעתי להונג קונג היו לי 2 ידידות מאוד קרובות במקור מאירלנד.

אמנם הן הגיעו להונג קונג לפרוייקט דוגמנות אבל אם הן מהוות איזשהו מדגם מייצג לבנות המקום- פתח עיניים ותהנה מהנוף.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנהיגה בכבישים הצרים והמתפתלים של אירלנד היא חווייה מהנה. הופתעתי לראות שהמהירות המותרת היא 100 קמ"ש גם כאשר השוליים מאוד צרים, שדה הראייה מוגבל ולצידי הכביש יש גדרות אבן. ההמלצות שקיבלת טובות. אם אתה בעניין של טירות עתיקות, פאבים, אוכל וג'ינג'יות - הגעת למקום הנכון.

החוויה האירית שלי בשנה שעברה כללה גם הופעה של ברוס ספרינגסטין בקילקני שסיימה את סיבוב wrecking ball באירופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...