Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לחץ צמיגים וכיסויי מושב ....

יניב921
שימו לב! השרשור הזה בן 7080 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברצוני לדעת מה הלחץ הצומלץ ללחץ צמיגים ב106 האם לחץ גבוה תורם לצריכת דלק פחותה מאשר בלחץ נמוך והאם יש לזה השלכות שליליות על חיי הצמיג או הבולמים.....?

אני רוצה כיסויים למושבים מיוחדים או מקום בו יש מגוון ענק של זה! ומקום בו אפשר להזמין בקשה פרטית מיוחדת ? תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תעשה חיפוש אני משוכנע שתמצא:

א. מה הוא לחץ האוויר המומלץ לצמיגים ב 106

ב. מה גורם לחץ גבוה, ומה גורם לחץ נמוך.

ג. איפה אפשר למצוא כיסויים למושבים.

אבל כדי לזרז תהליכים:

א. הלחץ המומלץ מופיע בספר רכב, או בדופן של אחת הדלתות \ תא הדלק \ תא כפפות.

ב. לחץ גבוה => הצמיג מקבל צורת אבוב => שחיקה רבה יותר באמצע הסולייה => אחיזה יורדת => צריכת דלק נמוכה יותר => רכב לא בטיחותי!!!

לחץ נמוך => הסולייה נשחקת בדפנותיה => אחיזה (בכביש) נמוכה => צריכת דלק עולה => רכב לא בטיחותי!!!

מבחינת בלאי, בשני המקרים יש בלאי יתר לבולמים, קפיצים, ציריות וכל מערכת ההגה.

לא סתם יש בגלגלצ את "דמדומי חורף"...

להקפיד על לחץ אוויר נכון בצמיגים.

ג. יש באוטו דיפו הרבה כיסויים. "בקשה פרטית" נראה לי אפשר למצוא רק אצל רפד או רפד רכב.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שכבר חיפשתי תרתי ושאלתי וישנן המון תשובות מי שיש לו תשובה מיקצועית ולא המלצות יצרן בבקשה לענות על לחץ הרצוי והאידאלי לנסיעה נוחה בינעירונית קצרה וכביש גס בעל מהמורות (אני גר במושב)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שכבר חיפשתי תרתי ושאלתי וישנן המון תשובות מי שיש לו תשובה מיקצועית ולא המלצות יצרן בבקשה לענות על לחץ הרצוי והאידאלי לנסיעה נוחה בינעירונית קצרה וכביש גס בעל מהמורות (אני גר במושב)

Open the driver's door in your car, there should be a sticker on the door itself on the side which will list the recommended tire pressures

.Moti

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Open the driver's door in your car, there should be a sticker on the door itself on the side which will list the recommended tire pressures

.Moti

tencue alot but i reqwest notrecommended tire pressure מפני שזה בלחץ בעל מקדם בטיחות גבוהה הרי ידוע שצמיגים הם בעלי רמת בטיחות ממדרגה ראשונה כך שיצרני הרכב לא יקחו סיכון .ינו לחץ אידיאלי שאותו אני מחפש.........!!!
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:wink: I can read Hebrew just fine, I only answer in English

Ideal tire pressure is a tricky thing to ask for, because ideal for ride quality isn't ideal for sporty driving, it is pretty hard to tell what you are asking for exactly, and for what it sounds like, the ideal tire pressure what be the manufacturer's recommendation

.Moti

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון של שנתיים

לחץ מומלץ - 32 קדימה, 28 אחורה

מנסיעה על ניפוח יתר, הרכב הרבה יותר קופץ, נטיה לתת היגוי, סף נעילה קצר - עם זאת מרחק בלימה גדל.

חוסר ניפוח לא ניסיתי.

הרמן.

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלחץ המומלץ ע"י היצרן מתייחס לכמה נוסעים?? חייב להיות הבדל בין רכב בו נהג בלבד, רוב הזמן נניח, לבין רכב מלא בדרך כלל.

אנו הולכים בדרך, כדי להבין את הדרך שבה אנו הולכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כרגע ניפחתי לצורך ניסוי ועצת מומחה מpsi פורם 36 מקדימה ו34 מאחור והרכב נוסע קצת יותר קליל אולי מהיר. אך קופצני למדי נראה לי שאני אחזיר למוטב....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, ברוב הצמיגים ממלאים מאחורה גג גג 32, ומקדימה 30, לחץ הניפוח המומלץ ע"י היצרן לא תקף במצב של החלפת הצמיגים המקוריים בדר"כ...

וחוצמזה, ברוב תחנות הדלק, המכשיר מזייף, מומלץ למלא בפנצ'ריה של מישהו שאתה מכיר אם יש כזה באיזור שלך...

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, ברוב הצמיגים ממלאים מאחורה גג גג 32, ומקדימה 30, לחץ הניפוח המומלץ ע"י היצרן לא תקף במצב של החלפת הצמיגים המקוריים בדר"כ...

וחוצמזה, ברוב תחנות הדלק, המכשיר מזייף, מומלץ למלא בפנצ'ריה של מישהו שאתה מכיר אם יש כזה באיזור שלך...

אם כך, איך יודעים מה הלחץ הנכון לאחר החלפת צמיגים ברכב שאינם צמיגים כמו שהיצרן שם מלחתחילה ?

גם לי יש סיוויק שחורה, רעה, ושמורה בקנאות מטורפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כרגע ניפחתי לצורך ניסוי ועצת מומחה מpsi פורם 36 מקדימה ו34 מאחור והרכב נוסע קצת יותר קליל אולי מהיר. אך קופצני למדי נראה לי שאני אחזיר למוטב....

מומלץ לרדת מזה...

אתה נוסע בתנאים של רכב עמוס עם ציוד...

זה פוגע במרחק בלימה בעיקר.

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7080 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...